Фінансовий гороскоп з 18 по 24 січня: Всі проблеми, що стосуються грошей, позначаються на нашому настрої найгірше. Фінансовий гороскоп допоможе уникнути подібних негараздів на цьому тижні

На цьому тижні зірки будуть не в найкращому становищі для колективної роботи. Варто дуже обережно ставитися до того, що говорять і роблять оточуючі люди. Це може привести до фінансових втрат і втрати віри в себе.

Овен

Овнам зірки і планети допоможуть досягти внутрішньої гармонії і злагоди. Це означає, що необхідно приділити час афірмаціям на успіх. Настав ідеальний момент для роботи над своїми думками, а афірмації практично не забирають часу і сил. Овнам час перестати думати, що вони чогось не можуть або не вміють. На вихідних можна зайнятися шопінгом, щоб підняти собі настрій і набути впевненості. В будні бажано не кидати розпочаті справи, пам’ятаючи про відповідальність.

Телець

Нічні сузір’я не будуть підживлювати енергією Тельців, тому їм доведеться самим шукати нові сили і мотивацію. Якщо буде багато роботи, а втома стане постійним гостем, то Тельцям можна буде скористатися медитацією на боротьбу з таким станом. Варто якомога відповідальніше поставитися до роботи і фінансових справ, щоб уникнути грошових втрат в майбутньому і підвищити доходи. Тельці зможуть утриматися на плаву, якщо будуть знаходити час для релаксації і очищення від неприємних думок.

Близнюки

Гроші люблять рахунок і порядок. На початку цього тижня експерти рекомендують людям даного Знака перерахувати всі свої гроші, переосмислити бюджет. Можливо, доведеться затягнути пасок, але нічого поганого в цьому немає. Життя піднесе Близнюкам багато цікавого. Можливо, їх очікує багато успіхів на роботі. Зірки допоможуть творчим людям і тим, хто часто перебуває в роз’їздах. Варто пам’ятати про свою зодіакального мотивацію, щоб долати труднощі.

Рак

Найкраще зараз вкладати гроші у власний розвиток і в свій зовнішній вигляд. Зірки прихильні до таких витрат, як покупка нового одягу, зміна зачіски, оплата курсів підвищення майстерності, покупка книг, навчальних матеріалів. Також корисно буде зустрічатися з людьми, які можуть вас чомусь навчити. На цьому тижні строго протипоказано неробство і лінь. Ракам варто ознайомитися зі способами швидкого відновлення енергії і сил. Зараз не час відпочивати.

Лев

Удача чекає водіїв і тих, хто повинен вирушити у відрядження. Це ідеальний час для людей, які знаходяться в пошуках нової роботи. Експерти рекомендують Левам правильно розпоряджатися своєю грошовою енергетикою. Потрібно слідувати правилам, щоб доходи росли, а борги танули. Якщо є зайві гроші, краще не давати нікому в борг. Якщо грошей немає, не потрібно брати в борг. Все це буде вкрай небезпечним.

Діва

Дівам на початку тижня варто користуватися змовами на везіння, тому що нічні світила будуть негативно налаштовані в понеділок і вівторок. 22 числа почнеться пік позитивного впливу, так що в кінці робочого тижня Діви стануть набагато більш продуктивними. Починається дуже важливий час, коли астрологи радять не сумувати і не відмовлятися від мрії. Події, що відбуваються можуть посіяти в Дів сумніви, але краще не розвивати ці негативні думки і не кидати почате.

Терези

Терезам варто навчитися розбиратися в людях, тому що на цьому тижні очікується безліч зустрічей з неприємними людьми, які успішно маскуються під друзів і соратників. Настає той самий час, коли самостійність буде не просто плюсом, а вимушеною необхідністю. Краще не просити нікого про підтримку, так як це може призвести до фінансового колапсу. Всі покупки краще здійснювати в поодинці. На роботі не потрібно слухати поради колег.

Скорпіон

Для Скорпіонів дуже корисним буде використання каменів, які залучають гроші і удачу. Ці амулети підкажуть найкоротший шлях до успіху і врятують від прийняття неправильних рішень. Скорпіони зараз можуть перетворитися в кращу версію себе, тому сидіти і чекати біля моря погоди не потрібно. Прийшла пора діяти рішуче і безкомпромісно. Великий успіх чекає на тих людей, які зайняті пошуками нової роботи.

Стрілець

Грошовий потік буде ослаблений негативним положенням планет на початку тижня. На цьому тижні краще не робити великих покупок і не купувати нічого в інтернеті. Якщо буде можливість, краще здійснювати покупки за допомогою готівкових коштів. Також астрологи радять не купувати речі, що були у вжитку, так як Стрільців можуть обдурити. Краще сфокусуватися на робочому процесі.

Козеріг

Нічні світила на цьому тижні постійно змінюватимуть свою енергетику, що може негативно відбитися на настрої Козерогів. У хорошому настрої у них буде висока продуктивність, а ймовірність здійснення фінансових помилок стане набагато менше. Астрологи рекомендують не витрачати багато грошей. Якщо раптом доведеться це зробити, краще запитати поради близьких людей. На роботі не варто поспішати з рішеннями.

Водолій

Водоліям варто стежити за знаками Всесвіту, що попереджають про небезпеку. Зірки і планети будуть не в найсприятливішому становищі, тому інтуїція Водоліїв перестане працювати. Потрібно буде покладатися на логіку і як можна менше слухати поради сторонніх людей. Близькі та друзі допоможуть подолати проблеми, в тому числі і фінансові. Щоб гроші не витікали, потрібно ставитися до них з повагою.

Риби

Початок тижня буде дуже сприятливим часом для роботи, покупок і домашніх справ. Починаючи з четверга вплив планет і зірок на енергетику Риб буде більш негативним. Буде швидко наступати втома. У вільний час експерти рекомендують займатися улюбленими справами і хобі, а на роботі і в бізнесі вести справи обережніше, щоб не втратити свої гроші і авторитет.