fbpx

Фінансовий гороскоп з 19 по 25 липня: тиждень обіцяє бути досить успішним, незважаючи на те, що недавно фінансові потоки ослабли через перехід Меркурія в Рак

Овен

Овнам варто пам’ятати про те, що найнебезпечнішим днем буде субота. Якщо і здійснювати покупки на цьому тижні, то точно не в серп. Неділю теж можна було б виключити зі списку сприятливих днів, але в цей день Меркурій виявиться в сприятливому положенні, так що якщо у Овнів є невирішені справи і завдання, то можна присвятити себе їх вирішенню в останній день тижня. У будні дні астрологи рекомендують частіше звертатися за порадою до друзів.

Телець

Гроші люблять тих, хто думає про завтрашній день частіше, ніж про вчорашній. Тельцям варто зосередитися на майбутньому. Можна навіть скористатися медитацією на створення успішного майбутнього, щоб зрозуміти, до чого варто прагнути далі. Це допоможе поставити нові фінансові та робочі завдання, знайти мотивацію, ентузіазм до роботи. Оптимізувати витрати і робочий процес допоможе методичність праці, робота в команді і зосередженість на результаті. Не варто відволікатися на любов, романтику і побічні справи.

Близнюки

Найчастіше нас усіх приводять до бідності не вороги і проблеми, а наші власні шкідливі звички. У Близнюків настає ідеальний час для самоаналізу. Зірки і планети допоможуть усвідомити, в які моменти люди даного Знака могли вчинити інакше. Найсприятливіший день тижня – 22 липня. У цей день все буде сприяти посиленню впевненості Близнюків, їх фінансової продуктивності. Для підвищення доходів астрологи радять бути більш чуйними. Доброта повернеться сторицею. Близнюки зможуть отримати ще більше удачі.

Рак

Цей тиждень буде вкрай непростий і енерговитратній, але нічого страшного в цьому немає, адже Раки входять в список найбільш витривалих і стійких знаків Зодіаку. Їм вдасться подолати будь-які перешкоди на шляху і стати сильнішими. Все, що їм зараз необхідно, – це запастися терпінням і навчитися чекати. Гроші можуть і не поплисти до них в руки, але зате вони зможуть зрозуміти деякі важливі принципи, яким потрібно невідступно слідувати для досягнення фінансових цілей. Найгірші грошові вороги для Раків на цьому тижні – лінь і прокрастинація.

Лев

У Левів буде дуже мало енергії на початку тижня, тому астрологи не радять їм витрачати її на даремні справи. Тим Левам, які нещодавно досягли відмінних результатів в бізнесі або на роботі, вдасться закріпити успіх. Деяким може здатися, що вони залишилися в програші, але це не так. У період з 19 по 25 липня події можуть бути непередбачуваними, як і їх наслідки. Не потрібно поспішати з висновками.

Діва

Діви під впливом зірок і планет можуть вдатися до самоаналізу, який може перетекти в самокопання. В цілому це добре позначиться на розумінні поточних фінансових проблем і знаходити власні шляхи розв’язання, але краще не захоплюватися з подорожами вглиб свідомості. Якщо хочеться чогось нового, потрібно діяти. Гроші будуть любити динамічних і цілеспрямованих Дів. Головне, щоб цим людям подобалися їх поточні завдання й ідеї. Мотивація стане головним помічником в питаннях заробітку.

Терези

Саме початок тижня і субота для Терезів будуть проблемними, оскільки їх біополе тимчасово ослабне. Також астрологи радять бути послідовними і не братися за всі справи одночасно. Підвищити доходи і шанси на успіх допоможе також спостережливість. Важливо стежити за тим, що відбувається навколо. Найсприятливішими днями для заробітків і наполегливої праці стануть четвер і п’ятниця. Про такі дні кажуть: «Він цілий рік годує». Шанси на успіх будуть максимальними.

Скорпіон

Скорпіонам доведеться пережити дуже напружений, але цілком сприятливий тиждень. Небезпечним днем буде тільки субота. 24 липня краще відволіктися від справ і розслабитися. Неділя – яскравий і позитивний день через протистояння Плутона і Меркурія. У цей час потрібно набратися сил і як слід відпочити. Гороскоп відпочинку допоможе Скорпіонам відновити енергетику і позитивно налаштуватися на новий тиждень. Також планети в період з 19 по 25 число поліпшать пам’ять цих людей, що дасть їм можливість досягти успіху в отриманні нових навичок.

Стрілець

Для Стрільців найбільш позитивним місцем стане їхній будинок. Дуже добре, якщо людям цього Знака доводиться часто працювати в рідних стінах. Така робота буде набагато продуктивніше на цьому тижні, тому принесе більше грошей. Це сприятливий час для творчої діяльності, здійснення покупок, ремонту, перестановки меблів. Панацеєю від проблем з натхненням стане спілкування з новими людьми, перегляд фільмів та читання книг.

Козеріг

Козерогам на цьому тижні варто побоюватися роботи і ведення справ з токсичними людьми. Їм варто навчитися блокувати негатив людей, які їх не люблять. Це важливий навик для тих, хто змушений постійно працювати пліч-о-пліч з токсичними особистостями. Ознакою того, що Козероги йдуть у вірному напрямку, буде підвищення настрою і поява бажання працювати. Зірки і планети прихильні до Козерогам, тому невдачі в одній сфері стануть підмогою до успіху в інший. Якщо не щастить в грошах і роботі, пощастить у коханні і навпаки.

Водолій

Водоліїв можуть обманювати, шантажувати. Варто остерігатися таких людей. Заздалегідь передбачити, хто налаштований позитивно, а хто – негативно, допоможе інтуїція. Вони можуть розпізнавати брехню і удавання, а багато хто піде на це заради фінансової наживи. Навколишні люди будуть чекати від Водоліїв доброти і чуйності, але далеко не всі цього заслуговують. Доведеться навчитися розбиратися в людях, щоб не потрапити у фінансову яму.

Риби

У Риб, ймовірно, всі думки будуть про роботу. Для багатьох представників цього Знака настає період, коли важливо повністю віддавати себе праці і справам. Також астрологи відзначають, що на цьому тижні Риб будуть зустрічати по одягу. Важливим буде тільки найперше враження. Від нього залежить майбутнє їхніх ідей і цілей. У будні дні потрібно навчитися брати паузу. Відпочинок вкрай важливий, адже без нього можна легко перегоріти і втратити фінансову удачу.

You cannot copy content of this page