Фінансовий гороскоп з 19 по 25 жовтня: щоб залишитися на плаву на цьому тижні, постарайтеся слідувати порадам астрологів

Експерти відзначають, що на цьому тижні фінансові проблеми можуть бути пов’язані з кармічними боргами.

Овен

У Овнів настає дуже сприятливий фінансовий період, в який їм посміхнеться удача. Цих людей чекає творчий успіх, поява великої кількості нових ідей і корисних думок щодо збільшення доході Можливо, настав час переглянути деякі свої принципи і правила, а також ставлення до людей, колег і партнерів.

Телець

Найгірше фінансові потоки циркулюють навколо людей, які знаходяться в полоні зіпсованих речей. Тельцям варто позбутися непотребу, щоб їх життя почало позитивно змінюватись, в тому числі і в фінансовому руслі. Життя цих людей незабаром має змінитися на краще. Потрібно лише докласти зовсім небагато зусиль і створити правильну атмосферу навколо себе – навести порядок вдома і на робочому місці.

Близнюки

Близнюкам варто задуматися над тим, як підвищити енергетику і життєвий тонус. На цьому тижні зірки зроблять так, що їм доведеться зустрічатися з безліччю дрібних перешкод на своєму шляху. Це ідеальний час для того, щоб взяти себе в руки і почати новий шлях: можна займатися пошуками роботи, захоплень, просувати нові ідеї на роботі і в бізнесі. Потрібно бути впевненими в тому, що вони все роблять правильно. Сумніви можуть порушити всі плани.

Рак

У Раків настає період, коли потрібно шукати мотивацію до роботи. Гроші люблять тих, хто йде на роботу з упевненістю і оптимізмом. Всім Ракам, які займаються ненависною справою, краще задуматися над тим, як змінити місце роботи або привнести в робочий процес щось цікаве. Так можна буде підняти не тільки настрій, але і рівень доходу.

Лев

Партнерство та співпраця з людьми, яким не щастить з грошима можуть принести багато проблем. Найкращий варіант – проявляти більше самостійності. Левам потрібно стати більш відповідальними і навчитися діяти рішуче, без зволікання і без сумнівів. В іншому випадку цих людей може очікувати фінансовий спад. Якщо захочеться влаштувати шопінг, краще ходити по магазинам без супроводу.

Діва

Налаштувати себе на успіх і здійснення бажань Дівам допоможе сила самонавіювання. У фінансовій сфері дуже важливо вірити в свої можливості. Також бажано уникати самокритики, самокопання і негативу. Якщо хтось або щось засмутить Дів, астрологи радять не звертати на це уваги. Потрібно берегти свої нерви, час і сили. Можливо, що успіх вже не за горами. Потрібен останній ривок, на який може не вистачити енергії.

Терези

У період з 19 по 20 число на Терезів може напасти апатія. Починаючи з середи людям цього Знака почне посміхатися удача, так що їх фінансове становище може піти вгору. Всі важливі покупки краще і зовсім відкласти на вихідні. Можна буде оновити гардероб, витратитися на розваги або вирушити у невелику подорож.

Скорпіон

Скорпіонам варто довіритися внутрішньому голосу. Зірки і планети значно посилять їх інтуїцію і допоможуть швидше знаходити відповіді на складні питання. Внутрішній голос допоможе Скорпіонам приймати правильні рішення на роботі і в бізнесі. Також втілити мрії в реальність допоможе сила думки – потрібно залишатися позитивними і оптимістичними. Що стосується дорогих покупок, то їх краще поки відкласти на потім або почекати пару днів. Якщо бажання витратитися не зникне, значить, можна думати про придбання тієї чи іншої речі або послуги.

Стрілець

Стрільці можуть зустрітися на цьому тижні з негативно налаштованими людьми, спілкування з якими може привести до невдач. Спеціальні обереги допоможуть уникнути негараздів у спілкуванні і налаштуватися на потрібну хвилю. Найкращий варіант – працювати на самоті, подалі від людей. Ті, хто можуть собі це дозволити, зможуть не тільки зберегти, але і примножити свій капітал. Робота в колективі буде утруднена через постійні нестиковки в думках.

Козеріг

Притягувати бажане і підвищувати доходи Козерогам на цьому тижні допоможе сила позитивного мислення. Позитивний настрій завжди допомагає нам ставати багатшими і успішнішими, але на цьому тижні він буде важливий подвійно. На хвилі оптимізму можна домовитися з начальством, клієнтами та колегами. Дуже пощастить всім Козерогам, які зайняті в сфері послуг. Також на великий успіх може розраховувати той, хто на цьому тижні збирається вирушити в подорож.

Водолій

Водоліями на цьому тижні буде рухати відчуття щастя. В такому стані притягувати гроші і вирішувати робочі проблеми буде набагато простіше. З 20 по 23 жовтня на перший план вийде робота і фінансові справи. З 24 числа і до кінця тижня краще сфокусуватися на домашніх турботах і любові. Можна буде витратити частину грошей на романтику, подарунки другій половинці і близьким.

Риби

Риб в ці дні може очікувати завал на роботі, проблеми фінансового характеру, позапланові покупки. Астрологи радять Рибам надягати одяг в колір очей – це допоможе підвищити енергетику і залучити більше удачі в грошовій сфері. Також цим людям варто більше часу приділяти плануванню справ і не відхилятися від прийнятого розпорядку дня.