Фінансовий гороскоп з 23 по 29 грудня: когось порадують прибутки, а когось неочікувані витрати

Активність планет перед настанням Нового року буде сильною, а значить, знакам Зодіаку знадобляться поради астрологів. Їх рекомендації дозволять заздалегідь скласти чіткий план дій і не втратити хватку через сильні емоцій. Експерти рекомендують сподіватися не тільки на прихильність небесних тіл, але і на свої сили. У цьому випадку буде простіше досягти успіхів у фінансовому плані і виключити відтік грошових коштів.

Овен

Овнам завершальний тиждень грудня принесе безліч позитивних моментів. Сприятлива енергетика зірок і планет дозволяє займатися будь-якими справами, пов’язаними з фінансами, а значить, з понеділка Овни зможуть досягти успіху в діловому середовищі. Виключити варто лише четвер, коли поспішні рішення можуть стати причиною розбіжностей в колективі. Джерело

Найбільш продуктивними періодами можна вважати середину і кінець тижня, коли максимальна зосередженість і активність допоможе Овнам досягти успіхів. Астрологи рекомендують їм навчитися працювати в команді, щоб до настання Нового року поправити матеріальне становище.

Телець

Тельцям на тижні доведеться попрацювати над собою, щоб виключити неприємності в діловому середовищі. У вівторок удача буде на їхньому боці, і вплив планет допоможе знайти вірне застосування талантам. Фінансове благополуччя буде залежати від уміння знаходити баланс між роботою та особистим життям.

Невдалими днями для подвигів астрологи називають 26 і 27 числа. У цей час вплив планет може вибити Тельців з колії, а нестриманість може стати причиною недоречних витрат. У цей час важливо зберігати спокій і не піддаватися імпульсивним рішенням.

Близнюки

Фінансове благополуччя Близнюків буде прямо залежати від їх стійкості й уміння запобігати конфліктам. Енергетика планет на цьому тижні буде активною, що цілком може призвести до сутичок в діловому середовищі. Близнюкам астрологи рекомендують обходити стороною спірні ситуації.

Найнебезпечнішим періодом на цьому тижні будуть три дні: з понеділка по середу. У цей час важливо зберігати пильність і відмовитися від потурання емоціям. Така тактика допоможе Близнюкам впоратися з тимчасовими труднощами і виключити відтік фінансів.

Рак

Ракам досягти фінансового благополуччя енергетика планет навряд чи допоможе, а значить, успіх потрібно брати в свої руки. Астрологи рекомендують їм стежити за емоційним фоном, особливо 26 і 27 грудня, під час і після сонячного затемнення. Краще не займатися питаннями, пов’язаними з грошима.

Удача посміхнеться тим представникам Знака, хто зможе відмовитися від сьогохвилинних поривів і образ. На цьому тижні багато зміниться, але це не означає, що проблеми будуть йти по п’ятах. Зібравшись з силами, Раки зможуть залучити грошову енергетику, якщо перестануть звертати увагу на сторонніх і їх висловлювання.

Лев

Левам обережність не завадить в період з 25 по 27 грудня. У цей час становище планет нестабільне, що може позначитися на настрої і удачі. У ці дні Левам не варто витрачати гроші необдумано і укладати угоди, якщо немає домовленості між сторонами. Є ризик втратити накопичення, передавши їх в руки шахраям.

Увагу на цьому тижні варто приділяти близьким людям, проводячи час з друзями в невимушеній обстановці, щоб впоратися зі стресом і перепадами настрою. В цьому випадку вийде побачити вірний вихід з ситуації, що склалася і поправити матеріальне становище за рахунок продуманих кроків.

Діва

Дівам на цьому тижні важливо зрозуміти, що всіх грошей заробити не вийде, а ось втратити здоров’я і спокійний сон через перевтому цілком реально. У цей період енергетика планет буде надмірно тиснути на Дів. Астрологи рекомендують своєчасно відпочивати і слідувати плану.

Фінансові труднощі загpoжують Дівам тільки в разі перевтоми, а значить, на цьому тижні не можна працювати без перерв. Відпочинок допоможе не тільки відновити сили, але і впоратися зі стресом, а також знайти рішення складних проблем.

Терези

Терезам астрологи рекомендують звернути увагу не тільки на ділову сферу життя, а й на особисту. На цьому тижні планети активні, проте їх вплив більше підходить для романтики, ніж для вирішення фінансових завдань. Важливість особистих відносин не можна скидати з рахунків, адже якщо в цій сфері буде порядок, то і справи підуть в гору.

Удача буде на боці Терезів, проте їм потрібно не втрачати пильності. Дрібні негаразди не доставлять клопоту, якщо вирішувати їх у міру надходження. На цьому тижні найнебезпечнішим днем буде 26 грудня, і в цей час найкраще відмовитися від будь-яких справ, пов’язаних з фінансами.

Скорпіон

Тиждень буде неспокійним, однак Скорпіонам не варто переживати. У період з 23 по 29 грудня буде безліч можливостей поправити матеріальне становище, якщо не панікувати і не піддаватися емоційним поривам. Астрологи рекомендують запастися терпінням, що дозволить своєчасно вирішувати поставлені завдання.

Важливою складовою успіху Скорпіонів буде позитивний настрій, який просто необхідний для того, щоб не звертати увагу на заздрісників і недоброзичливців. Їх спроби зламати волю до перемоги виявляться безтілесними, якщо Скорпіони перестануть звертати увагу на розмови за спиною.

Стрілець

Стрільцям в році, що минає астрологи рекомендують зосередитися на тому, що приносить радість. Позитивний настрій допоможе знайти спосіб впоратися труднощами і вийти лідерами з будь-якій неоднозначній ситуації. Активність планет важливо використовувати собі на благо, а значить, підйом сил потрібно направляти в русло вирішення суперечливих питань.

Фінансові труднощі, на думку астрологів, можуть виникнути лише в тому випадку, якщо Стрільці піддадуться спокусі витратити накопичення на незаплановані речі. Найнебезпечнішим днем ​​для витрат буде 26 грудня, і в цю добу краще не планувати походів по магазинах, а також укладення сумнівних угод.

Козеріг

Козерогам варто звернути увагу на середину тижня. Саме в цей період планети будуть прихильні, і угоди пройдуть на вищому рівні. Щоб удача не відвернулася, можна використовувати грошові талісмани. З їх допомогою вдасться притягнути позитивні зміни.

Завершальний тиждень грудня – позитивний час, і якщо використовувати його з розумом, то фінансове становище в прийдешньому 2020 році лише поліпшуватися. Козерогам варто виключити лише 26 число, коли планети будуть налаштовані агресивно, а в інші дні займатися будівництвом фундаменту майбутніх перемог.

Читайте також: Дні сили в 2020 році, коли можна досягти неймовірного і навіть здійснити нереальне. Ось коли можливо все

Водолій

З 23 по 29 грудня Водоліям посміхнеться фінансова удача. Зірки і планети будуть прихильні, і такий подарунок Всесвіту не можна залишати без уваги. Проблеми вирішаться з легкістю, якщо Водолії повірять в те, що їм нема чого і нема кого боятися.

Водоліям астрологи рекомендують починати тиждень не з підкорення вершин, а з планомірного сходження, не поспішаючи і зважаючи на доводи розуму. Холодний розрахунок дозволить виключити спонтанні рішення, що призведе до фінансової стабільності вже до вихідних.

Риби

Початок тижні не обіцяє бути спокійним. Активність планет вплине на самопочуття і настрій, тому Рибам важливо зосередитися на заспокоєнні. Набуття внутрішньої гармонії дозволить впоратися з внутрішніми протиріччями, що сприятливо позначиться на грошових справах.

З 27 грудня астрологи рекомендують Рибам кинути всі сили на завершення справ, в тому числі пов’язаних з вирішенням фінансових труднощів. Незважаючи на те що до завершення року залишаються лічені дні, в цей період вийде залучити грошову удачу і збільшити капітал.