fbpx

Фінансовий гороскоп з 23 по 29 серпня: цей спокійний тиждень всім нам варто почати з прибирання будинку. Важливо очистити житло від негативної енергії

Овен

Овнам в цей дуже спокійний період часу краще покладатися на здоровий глузд, а не на інтуїцію. Це буде час, коли кількість отриманих грошей стане прямо пропорційна докладеним зусиллям. Експерти вважають, що Овни зможуть отримати гроші майже відразу. Їм не доведеться чекати своїх бонусів за старанну роботу. Втім, якщо їх зусилля залишаться непоміченими, це буде сигналом до того, що прийшов час знайти кращу роботу. На цьому тижні можна ходити по співбесідах, розсилати резюме.

Телець

Тельцям, поки зірки і планети спокійні і дають нам можливість заробити, необхідно терміново позбутися негативних думок. У роботі і бізнесі Тельцям знадобиться напористість, але без фанатизму. Потрібно працювати і працювати, але так, щоб залишалися сили на відпочинок, на спілкування. Ні в якому разі не можна перевтомлюватися в будні дні, тому що на вихідних не вдасться повністю відновитися. Також астрологи рекомендують Тельцям займатися шопінгом, але не приймати поспішних рішень.

Близнюки

Дуже важливий буде внутрішній настрій, а не навички і удача. Позитивні і готові згорнути гори Близнюки зможуть досягти своїх цілей і перевиконати плани на роботі і в бізнесі. Також цим людям зірки подарують відмінну пам’ять і творчий запал. Нові справи принесуть більше турбот, ніж користі, тому астрологи рекомендують сфокусуватися на актуальних завданнях.

Рак

Ракам варто перестати програмувати себе на поразку. Якщо джерелом токсичних налаштувань є навколишні люди, з такими особистостями варто перервати всі контакти і перестати спілкуватися. Якщо ж Раки накручують себе самі, доведеться виконати велику роботу над собою. Поки зірки і планети спокійні, а їх енергетика передбачувана, астрологи радять Ракам зайнятися самоосвітою і постаратися перестати шукати в собі якісь вади. Потрібно сфокусуватися на своїх найсильніших сторонах, розвинувши їх ще більше.

Лев

Для Левів на цьому тижні всі методи хороші. Можна покладатися на допомогу з боку, діяти поодинці або командою. Також корисно буде в деяких ситуаціях трохи схитрувати, але не скупитися і не порушувати закон. Це може, навпаки, призвести до фіаско і втрати великих сум. Шопінг буде корисний протягом усього тижня. Згідно з прогнозами, найкраще витрачати гроші зараз на облаштування будинку, ремонт, меблі. Також можна прикупити трохи нового одягу.

Діва

У Дів в ці сім днів можливі серйозні зміни в житті, у фінансовій сфері і в роботі. Деякі з них породять в свідомості цих людей страх. Астрологи радять діяти, але без зайвих ривків. Потрібно продовжувати планувати справи і слідувати уставленому розкладу. Оточуючими людьми буде безроздільно правити бажання фінансової наживи. Дівам теж варто влаштувати погоню за успіхом.

Терези

У Терезів триває час удачі і успіху. Гроші самі йтимуть до них в руки. Важливо лише залишатися відкритими і готовими до дій. Людям цього Знака Зодіаку можна відправлятися у відрядження, а також братися за будь-яку роботу – фізичну, творчу, інтелектуальну, динамічну або монотонну.

Скорпіон

Це час стане для Скорпіонів дуже сприятливим у плані фінансового успіху. Цілком можливо, що зірки і планети допоможуть цим людям змінити своє життя. Це дуже сприятливий час для дорогих придбань. Можна купувати нерухомість, автомобілі. Можливий благополучний обмін. Також можна витратити частину грошей на реставрацію і лагодження старих речей.

Стрілець

У Стрільців у період з 23 по 29 серпня все повинно бути в повній рівновазі. Мова не тільки про внутрішню гармонію і умінні відпочивати після роботи. Це допоможе Стрільцям зробити своє життя кращим, підвищити продуктивність, збільшити дохід. В кінці тижня можливі перепади настрою, тому що зайвий спокій планет може бути не найприємнішим для людей цього Знака. Їм потрібна динаміка, але варто потерпіти. Зараз краще не шукати пригод, не витрачати багато грошей.

Козеріг

У Козерогів починається дуже сприятливе грошовий час. Гармонійне положення нічних світил і їх спокій дуже добре позначаться на настрої Козерогів. Деякі фінансові проблеми можуть тягнутися з минулого тижня, коли зірки і планети були не в ладах. У ці сім днів необхідно боротися за місце під сонцем, причому найактивнішим чином. У той час як інших можуть охоплювати перепади настрою, Козероги зможуть стати зібранішими і уважнішими.

Водолій

Водоліям варто на цьому тижні провести роботу над собою, над своїми думками і світоглядом. Дуже важливо позбутися від рис, які заважають досягти успіху. Це дозволить знайти нові джерела доходу, вийти на новий фінансовий рівень. Репутація Водоліїв теж поповзе вгору: вони зможуть знайти нових соратників, партнерів, наставників. Все, що стосується грошей, вдаватиметься краще звичайного. Головне зараз – не боятися нічого нового. Про минулі фінансові невдачі варто забути хоча б на ці сім днів.

Риби

Гроші та удачу можна залучити силою думки, особливо зараз, коли зірки і планети не ставлять ніяких обмежень. Це дуже сприятливий час, особливо для тих Риб, які не люблять сидіти на місці. Треба братися за нові справи, відкривати новий бізнес, вкладати кошти в розвиток вже існуючої справи. Дуже корисними в фінансовому плані стануть нові знайомства. У перспективі вони зможуть принести Рибам багато користі, допомогти їм у пошуках нової роботи і у відкритті нових талантів.

You cannot copy content of this page