Фінансовий гороскоп з 25 по 31: комусь гроші краще відкласти у скарбничку, а у когось починається період фінансового благополуччя

Енергетика зірок і планет буде відносно спокійною. А ось сам факт того, що весна підходить до кінця, змусить нас більше працювати. Потрібно увійти в новий літній період без боргів, без невиконаних завдань і зобов’язань. Також можна почати мріяти про виконання своїх найпотаємніших бажань.

Овен

Гроші люблять Овнів, особливо зараз, коли весна підходить до свого логічного завершення. Що до планет, то вони не стануть заважати творчому розвитку цих людей, але допоможуть в здійсненні покупок, в плануванні. Це один з найпродуктивніших тижнів за всю весну для Овнів, тому їм не варто сидіти на місці і чекати біля моря погоди. Час діяти, показувати світові свій бойовий настрій і брати те, що належить їм по праву.

Телець

Тельцям на цьому тижні астрологи радять користуватися правилами фен-шуй для залучення грошей. Це прості рекомендації по благоустрою офісу і будинку, які можна завжди тримати на думці, якщо доводиться робити ремонт або хочеться якось оновити обстановку. Зірки нададуть Тельців самим собі, так що фінансовий успіх буде повністю залежати не від випадковості, а від того, що зроблять Тельці. Астрологи радять не сидіти склавши руки, займатися найважливішими справами і обережно укладати угоди.

Близнюки

У Близнюків настає період, коли гроші краще відкласти в скарбничку, а банківські карти тримати подалі. Бажання щось купити зросте, а ось удача знизиться. Саме тому краще поки почекати з дорогими придбаннями. Цілком можливо, що хтось із дуже близьких людей попросить грошей у борг або потребуватиме іншої допомоги. Залишати це без уваги не варто. Астрологи радять запропонувати свою підтримку. Також експерти радять дотримуватися законів процвітання. Особливо корисно це буде для тих Близнюків, які хочуть змінити життя на краще.

Рак

Тиждень породить деякі фінансові труднощі і призведе до втрати мотивації в роботі. З четверга все зміниться на краще – почнеться низка позитивних змін, підвищиться енергетика зірок, а слідом на ними знайдуть щастя і Раки. Кінець тижня варто присвятити фінансовим справам, зайнятися покупками. Можна розважитися і витратити частину грошей на себе.

Лев

У Левів на цьому тижні очікується спад енергії, через який буде складніше триматися на плаву і виконувати різні доручення по роботі. Найкращі дні для здійснення покупок – 29, 30 і 31 травня. Найсприятливіші дні для праці, роботи і переговорів – 27 і 29 травня. Перші дні будуть вкрай складними – в понеділок і вівторок астрологи радять не ризикувати і бути обережніше при здійсненні операцій.

Діва

Проблеми Дів на цьому тижні можуть виходити не тільки від них самих, але і від недоброзичливців, які «прокинуться від сну» і почнуть діяти. Обереги від злих людей допоможуть Дівам спокійно рухатися вперед і не помічати того, як хтось намагається вставити палицю їм в колеса. Робочий ентузіазм і продуктивність безпосередньо залежатимуть від стану душі і настрою. Представникам цього Знака варто займатися справами тільки в хорошому настрої. При наявності мотивації будь-які проблеми здадуться дрібницею.

Терези

Всі проблеми з грошима і в роботі виходять з наших думок, страхів і невпевненості. На цьому тижні астрологи радять Терезам більше спілкуватися з людьми, які їх мотивують, надихають і змушують вірити в себе. У другій половині тижня очікуються незаплановані грошові витрати, які можуть сильно вдарити по гаманцю.

Скорпіон

Скорпіонам варто в першу чергу подбати про своє здоров’я і самопочуття, щоб удача у фінансовій і робочої сферах їх не покинула. Також астрологи радять бути обережнішими тим Скорпіонам, які заробляють гроші в нескінченних поїздках, відрядженнях і роз’їздах. Кінець весни складно назвати вдалим часом для угод і покупок, але при бажанні можна досягти успіху в чому завгодно.

Стрілець

Стрільцям варто запустити процес пошуку натхнення. Зірки і планети подарують їм удачу, але без бажання і прагнення до розвитку не відбудеться заповітного переходу до наступного рівня. Експерти рекомендують носити більше одягу синього кольору, щоб краще фокусуватися на деталях, а також боротися з лінню. На початку тижня велика ймовірність зустріти корисну людину, яка дасть важливі рекомендації про те, як підвищити доходи.

Козеріг

У Козерогів починається період великої фінансової удачі. Для того, щоб досягти успіху в справах і роботі їм слід повністю відмовитися від усього, що їх відволікає. У щільному ритмі і при наявності великої кількості цілей і амбіцій швидше буде наступати втому. В цілому тиждень буде досить динамічним, тому як слід відпочити багатьом Козерогам навряд чи вдасться. Доведеться шукати альтернативи. Не варто забувати про те, що правильний настрій і бадьорість духу – кращі супутники удачі у фінансовій сфері.

Водолій

Найнебезпечнішими днями в грошовому плані для Водоліїв на цьому тижні будуть 26, 27 травня. У ці дні енергетика планет і зірок виявиться зовсім не придатною для покупок і укладення угод. Ідеальним часом для покупок і розваг можна вважати четвер і п’ятницю. У ці дні зірки з планетами будуть максимально творчими.

Риби

У Риб починається воістину чарівний період. Зірки з планетами в ідеальному настрої, тому допоможуть цим людям досягти успіху в будь-яких справах, пов’язаних з грошима і роботою. У них підвищаться шанси на швидке вирішення багатьох проблем. Деякі негаразди вирішаться навіть самі собою. Також на цьому тижні доведеться захищатися від негативної енергії недоброзичливців.