fbpx

Фінансовий гороскоп з 26 квітня по 2 травня: на цьому тижні змінюється глобальна енергетика зірок і планет, тому потрібно поміняти свій спосіб мислення. Активні дії поки краще призупинити

Овен

На цьому тижні астрологи рекомендують Овнам стежити за грошовими прикметами, які допоможуть зберегти доходи або навіть примножити їх. Є тільки один спосіб не піти в протилежному напрямку – бути обережніше з витратами. На цьому тижні Овнам категорично заборонено витрачати гроші без особливої потреби. Потрібно потерпіти хоча б до вихідних. З іншого боку, астрологи відзначають, що Овни зможуть на стику квітня і травня істотно просунутися в освоєнні нової інформації і нових ділових навичок.

Телець

Це хороший тиждень для духовних практик, але якщо хочеться досягти успіху у фінансовій сфері, то можна скористатися мантрами на багатство і процвітання. Всі думки Тельців, на думку астрологів, повинні бути спрямовані на те, щоб поліпшити своє життя, знайти відповіді на духовні питання. Здійснити всі найбільші витрати і вирішити найамбітніші завдання краще в понеділок, поки Плутон не почав ретроградного руху. У вівторок і в найближчі кілька днів після нього бажано довіряти лише самим собі. Люди можуть йти на обман заради наживи.

Близнюки

Якщо ці люди хочуть вибратися з фінансової ями, то доведеться активізуватися, але краще робити це з 29 квітня, поки зірки і планети не прийдуть в норму. Тим, хто вже досяг якихось фінансових висот, слід зайнятися збереженням своїх доходів. Не потрібно здійснювати покупки, давати комусь борг або вкладатися в сумнівні речі. На цьому тижні потрібно просто не чіпати свої грошові запаси. Це ідеальний час для виконання обіцянок.

Рак

У Раків на цьому тижні можливі події, які позбавлять їх спокою, стабільності. Внутрішньої гармонії досягти допоможуть п’ять ефективних вправ. В такому стані буде набагато простіше приймати важливі рішення, займатися бізнесом. Що стосується безпосередньо грошей, то в період з 26 квітня по 2 травня краще поки не робити великих покупок і не давати нікому в борг. Оформлення кредитів для самих Раків теж матиме негативні наслідки. Краще зосередитися не на покупках, а на заробітку.

Лев

У Левів на цьому тижні може постраждати домашня гармонія. У рідних стінах можуть з’явитися негативні потоки енергії. Це істотно допоможе всім фрілансерам даного Знака – вони зможуть зберегти дохід. Також це допоможе Левам з більшою ефективністю відпочивати. Ділову експансію поки краще зупинити. Потрібно займатися тим, що виходить найкраще і дати амбіціям настоятися. Гроші найкраще витрачати на навчання і отримання важливих навичок.

Діва

У Дів на цьому тижні через Плутон з’явиться одна велика проблема – ослаблення інтуїції. Повернути її і зміцнити допоможуть ефективні вправи. Шосте чуття не раз врятує людей цього Знака від фіаско в якихось важких ситуаціях. Також воно підкаже, хто з колег або клієнтів є добросовісним, а хто ні. Обдурити Дів стане набагато складніше. Безтурботність в колективі може бути порушена суперечками, що теж може негативно позначитися на заробітках і результативності. Не потрібно вступати в непотрібні суперечки.

Терези

У Терезів на цьому тижні з’явиться унікальна можливість знайти своє покликання. В цьому плані дуже корисними будуть поради нумерологів. Всім, хто поки не знає, чим хоче займатися по життю, або відчуває творчу кризу, необхідно перестати лінуватися. Якщо відповіді на питання немає в одному місці, потрібно шукати їх в іншому. Також Терези можуть зустріти на своєму шляху дилеми, складні ситуації. У них доведеться робити вибір – гроші або хороша репутація і чиста карма. Легка нажива на інших людях може принести Терезам великі проблеми в майбутньому.

Скорпіон

Проблеми з грошима буде відчувати більшість Знаків Зодіаку, включаючи Скорпіонів. Можливі позапланові витрати, причому чималі. На роботі може настати період, коли зі Скорпіонами ніхто не погоджується і ніхто до них не прислухається. У такому випадку варто припинити давати поради оточуючим і подивитися на наслідки. Наступного тижня Скорпіони зможуть сказати: «Я ж казав/казала». Дохід і натхнення подарують відрядження.

Стрілець

Стрільцям варто проявляти самостійність, тому що їм на шляху можуть зустрітися енергетичні вампіри і просто токсичні люди. Врятуватися від їх впливу допоможуть кілька способів захисту. Зараз краще не делегувати ніяких завдань. Як то кажуть, «хочеш щось зробити добре – зроби це сам». У важких фінансових ситуаціях астрологи радять зберігати незворушність. Нерви і переживання нічого не змінять, бо на початку тижня керувати світом буде негативна енергетика. У четвер ситуація стабілізується.

Козеріг

Козерогам варто навчитися правильно загадувати бажання, тому що з четверга по неділю зірки з планетами допоможуть їм в реалізації задуманого. До середи включно астрологи радять Козерогам відпочивати, менше ризикувати, здійснювати менше непотрібних витрат. Для фінансової стабільності буде корисно зайнятися чисткою інформаційного простору – позбутися від спаму, непотрібних документів. На цьому тижні Козерогам краще нічого не втрачати – втрачене вже ніколи не повернеться. Це стосується і грошей.

Водолій

Водоліїв часто відносять до представників грубих і конфліктних Знаків Зодіаку. У цьому є частка істини, а на цьому тижні сварки і конфлікти можуть стати причиною грошових втрат. Саме тому астрологи радять Водоліям тримати себе в руках. На будь-які провокації потрібно відповідати спокоєм. Вектор думок краще направити в бік миролюбності і обережності. Врегулювання розбіжностей за допомогою компромісів принесе Водоліям повагу колег, а в деяких випадках і підвищення доходів.

Риби

На Риб в середині тижня можуть наплинути негативні емоції, які повалять всі плани і позбавлять їх впевненості. Мантра зцілення від негативу допоможе очиститися від думок «я не можу», «я не вмію», «у мене нічого не вийде» і так далі. На перший план вийде робота з внутрішніми переконаннями. Гроші не йдуть в руки до тих, хто не вірить в себе. Рибам варто перестати сумніватися в своєму успіху і унікальності, адже це дійсно унікальні люди – як по навичкам, так і за характером.

You cannot copy content of this page