fbpx
Гороскоп

Фінансовий гороскоп з 26 липня по 1 серпня: на цьому тижні зірки допоможуть багатьом з нас виправити свою фінансову долю

Овен

Овнам східні поради будуть дуже до речі на цьому тижні, тому що зірки і планети відчувають прихильності змін в будинку і на робочому місці. Почати тиждень краще з прибирання та наведення порядку. Так фінансові потоки будуть більш активними, тому Овни при звичайному рівні роботи зможуть отримувати більше грошей. Овни не володіють вродженою скромністю, але астрологи радять їм бути скромніше в спілкуванні з малознайомими людьми. Наживати ворогів – небезпечно для гаманця.

Телець

Нічні світила зараз в досить сприятливому положенні для Тельців. Людям цього Знака вдасться виконати свої мрії і наблизитися до цілей впритул. Астрологи радять пам’ятати про те, що гроші люблять активність. Доведеться більше працювати, але у Тельців буде більше сил і енергії, тому всі справи підуть в гору, все буде виходити. Потрібна лише крапелька впевненості і наявність мети для підтримки мотивації.

Близнюки

Нічні світила зараз на боці Близнюків, тому все задумане здійсниться максимально швидко. Непередбачені фінансові та робочі помилки можуть виявитися платою за минулі недоліки. Якщо в минулому Близнюки досягали своїх цілей обманом і хитрістю, Всесвіт може зажадати повернення боргів. У другій половині тижня Марс буде ослаблений, тому Близнюки можуть втратити стимул до самовдосконалення.

Рак

Ракам в першу чергу потрібно задуматися про те, як очистити свою ауру. Справа в тому, що в їх біополі могли накопичитися негативні вібрації, від яких потрібно позбутися. На цьому тижні оптимістичний настрій і сильна аура допоможуть Ракам стати набагато щасливішим і більш успішними. Гроші підуть до них в руки, особливо після переходу Меркурія у Лева 28 липня. Це буде тиждень цікавих зустрічей і приємних осяянь. На горизонті можуть виникнути нові можливості, тому краще бути уважніше.

Лев

Прийшов час переналаштувати самих себе, свій будинок, свій зовнішній вигляд. Астрологи рекомендують Левам адекватно оцінювати чужу критику на свою адресу, тому що велика кількість сказаних на їхню адресу слів буде нести в собі частку істини. Багатьом друзям і колегам захочеться дійсно допомогти, а не просто знизити впевненість людей цього Знака в собі. Тиждень відмінно підходить для покупок і фінансових вкладень.

Діва

Діви – мудрий Знак Зодіаку, але на цьому тижні краще зробити всі важливі покупки до вівторка. Потім енергетика нічних світил почне різко змінюватися, що сплутає всі карти. Якщо витрачати гроші правильно буде важко, то заробляти їх буде куди легше. Дуже пощастить представникам творчих професій, так як у них можуть з’являтися нові геніальні ідеї. Всі вони повинні бути записані. Навіть найбільш божевільні ідеї можуть бути реалізовані.

Терези

У деяких Терезів може початися чорна смуга. Це буде дуже важливий час, коли представники знака зможуть зупинити потік грошей, що йде від них, а також зміцнити той, який йде до них. Прийде усвідомлення того, у чому їх основна грошова помилка. Це час осяянь, але не час покупок. Доведеться забути про слово «хочу» і згадати про слово «треба». Необхідно рівно в строк виконувати дані раніше обіцянки і повертати борги. Кожній копійці потрібно своє місце.

Скорпіон

Скорпіонам для збереження і примноження доходів важливо правильно вибирати оточення. Люди будуть сумніватися в Скорпіонах, напихати їх страхами і невпевненістю. Деяким представникам Знака здасться, що все те, що відбувається зараз, вже траплялося раніше. Це інтуїція буде натякати на те, що повинно відбутися повторення приємного або неприємного фінансового сценарію. Потрібно прислухатися до внутрішнього голосу.

Стрілець

Стрільцям посміхнеться фінансова удача, але становище буде хитким. Фортуна може відвернутися в будь-яку секунду. На вихідних зірки залишаться без роботи – їх енергія зійде нанівець, тому Стрільці почнуть плавання по грошовому океану поодинці. На вихідних краще не приймати необдуманих рішень, тому що це може призвести до великих фінансових втрат. Астрологи радять не давати нікому в борг і самим не оформляти кредити.

Козеріг

Козерогам важливо звертати увагу на дрібниці. Це час, коли ефективність і якість роботи важливіше її кількості. Краще зробити менше справ, але якісніше, ніж працювати на знос. Не виключено, що потім доведеться все переробляти, а це неприємно, адже доходи зменшаться. Астрологи зазначають, що в період з 26 липня по 1 серпня строго протипоказаний поспіх, ризики і авантюри. Гроші люблять передбачуваність.

Водолій

У Водоліїв буде багато сил і енергії, але не завжди їм буде посміхатися удача. Настрій зірок виявиться вельми мінливим, тому прогнозувати щось вкрай непросто. Проекти, на які Водолії покладають великі надії, можуть не виправдати себе, тому по можливості їх краще відкласти. Якщо щось не буде виходити, не потрібно відмовлятися від цієї ідеї зовсім. Покупки краще робити в понеділок, середу та неділю.

Риби

Риб можуть захлеснути неприємні думки і невпевненість в собі в середині тижня. Найкращою і важливою рисою Риб буде чуйність. За допомогу оточуючим зірки подарують людям цього Знака багато фінансової удачі. На цьому або на наступному тижні Риби зможуть отримати великі подарунки долі за свою доброту. Цей тиждень погано підходить для поїздок. Краще витратити трохи грошей на відвідування незнайомих місць в рідному місті.

You cannot copy content of this page