fbpx

Фінансовий гороскоп з 29 березня по 4 квітня: астрологи розповіли, якою буде прийдешній тиждень і кому посміхнеться грошова удача

Овен

Овнам слід пам’ятати про те, що слова впливають на здоров’я і матеріальне благополуччя. Настав час перестати вимовляти слова і фрази, які йдуть врозріз з багатством і успіхом. На цьому тижні каталізатором багатства стане не тільки оптимізм, але і працьовитість. Овнам не слід відкладати на потім важливі справи. Енергії і сил буде вистачати на все – і на відпочинок, і на роботу, і на спілкування. Головне – не сумніватися в собі і своїх можливостях. Страхи – найбільший ворог для Овнів.

Телець

Найскладнішими днями тижня для подолання фінансових і робочих проблем стануть 31 березня і 1 квітня. У ці дні Тельцям краще користуватися змовами на удачу і багатство. Вони підвищать шанси цих людей на успіх, допоможуть їм залишитися на плаву. Астрологи зазначають, що на цьому тижні буде корисно розмірковувати про перспективи, думати про майбутнє і менше фокусуватися на минулих помилках. Може виникнути потреба в отриманні нових навичок і знань. Це істотно підвищить доходи Тельців, а також дасть їм можливість зміцнити своє поточне місцезнаходження.

Близнюки

Близнюкам часто заважає ставати щасливішими не відсутність грошового приросту, а думки. Для того, щоб гроші почали текти в руки Близнюків, їм варто в першу чергу позбутися від ментального сміття: сумнівів, поганих спогадів. Також астрологи рекомендують на початку квітня позбутися домашнього мотлоху, привести в порядок робоче місце. Це змусить фінансові потоки циркулювати більш інтенсивно, що в свою чергу принесе Близнюкам щастя і удачу.

Рак

Головна вразливість Раків в період з 29 березня по 4 квітня – це їх гірші зодіакальні риси характеру. Вони можуть призвести до проблем у всіх сферах життя, а особливо в сфері грошей. Потрібно працювати над собою і намагатися бути кращою версією себе. Не можна пускати справи на самоплив. Нав’язливі думки оточуючих теж краще обходити стороною. Колеги і близькі люди можуть не бажати зла Ракам, але їх фінансові поради точно не принесуть ніякої користі. Ракам варто зробити ставку на свій життєвий досвід і на інтуїцію.

Лев

Леви входять в список Знаків Зодіаку, яким легко дістаються гроші. В кінці березня і на початку квітня це буде найбільш відчутно. Найсприятливіший час для покупок – останні дні березня та вихідні. Леви можуть витратити деяку суму на себе улюблених, щоб розважитися або втілити в життя якусь мрію. Астрологи вважають, що дуже корисно буде вкладатися в розвиток нових навичок. На цьому тижні можливі глобальні зміни в роботі і в бізнесі. Повернути ці зміни собі на користь Левам допоможе їх неймовірне грошове чуття.

Діва

Дівам можна міняти валюту, відкривати новий рахунок в банку, підписувати важливі папери і ходити на ділові зустрічі. Астрологи вважають, що більш вдалого тижня для цього придумати складно. Можливі деякі фатальні події, але їх незворотність в кінцевому підсумку піде Дівам на користь. Найголовніше зараз для представників цього Знака – остерігатися токсичних людей і правильно їм протидіяти. Буде багато незрозумілого, але питання «як?», «чому?» зараз просто недоречні.

Терези

У Терезів цей тиждень може початися з неприємної ноти. Найбільший ворог Терезів – меланхолійний настрій. Не потрібно дозволяти смутку і негативним думкам стояти біля керма. Астрологи радять Терезам оточити себе позитивними людьми. Вони допоможуть підняти бойовий дух, наповнитися упевненістю. У ці сім днів краще не брати кредитів і не оформляти іпотеку. Також бажано відмовитися від дорогих покупок. Краще зосередитися на заробітках.

Скорпіон

У Скорпіонів на цьому тижні духовний розвиток може привести до великого фінансового успіху. Можна зайнятися медитаціями для залучення багатства. Не виключено, що на горизонті з’явиться нова людина-наставник, який допоможе Скорпіонам вийти на новий рівень у фінансовій грі, вивчити уроки минулого. Злободенні проблеми і домашні негаразди будуть заважати Скорпіонам присвячувати себе роботі і бізнесу. Потрібно пам’ятати про правильну розстановку пріоритетів і про те, що всьому свій час.

Стрілець

Це буде дуже динамічний тиждень, коли Стрільці можуть відчути брак сил і енергії через емоційне вигоряння. Сильна втома може стати причиною прийняття неправильних рішень і фінансових втрат. Астрологи також радять не затримуватися довго на роботі. Якщо взагалі не відпочивати, не можна перевтомлюватися. Найкраща фінансова стратегія на цей період часу – зачаїтися і чекати зручного моменту. Не потрібно ризикувати даремно і витрачати сили даремно.

Козеріг
Козерогам необхідно остерігатися хитрих і брехливих людей. Все, що потрібно Козерогам для грошового успіху – невгамовне прагнення до підвищення доходу. Бажання стоїть понад усе, а кошти і можливості приходять по ходу справи. Астрологи зазначають, що на цьому тижні люди даного Знака можуть спробувати себе в новій справі. Можна братися за щось нове і цікаве, міняти роботу, відкривати новий бізнес.

Водолій

Водоліям на цьому тижні можна і навіть потрібно займатися переїздом, вирушати в подорожі. Зміна обстановки дуже благотворно позначається на енергетиці і на фінансовій удачі. Прийшла пора змінити що-небудь і в робочому процесі. Потрібно спробувати себе в чомусь новому. Це допоможе досягти успіху в творчості і в креативній роботі. Тиждень ідеально підходить для навчання, вивчення мов, отримання нових навичок. Водолії можуть істотно підвищити доходи і оптимізувати витрати.

Риби

Настає час, коли можна розгледіти результати виконаної раніше роботи. Також цей тиждень ідеальний для вирішення складних інтелектуальних завдань. Наприкінці тижня можна чекати приємних фінансових сюрпризів. Можливо, на якусь потрібну річ буде дуже велика знижка, або начальство зробить приємний бонус до зарплати.

You cannot copy content of this page