fbpx

Фінансовий гороскоп з 31 травня по 6 червня: у ці сім днів всім нам знадобиться багато сил для подолання проблем на роботі і в бізнесі

Підвищити енергетику і підтримати бажання працювати допоможуть переїзди, зміна обстановки. Більш того, початок нового місяця і літнього періоду саме по собі говорить про необхідність чогось нового.

Овен

Гроші люблять Овнів, а зірки і планети на їхньому боці, але навіть найбільш щасливі люди даного Знака можуть почати зазнавати збитків, якщо будуть вимовляти негативні слова. Важливо пам’ятати, що слова дуже сильно впливають на матеріальне благополуччя і здоров’я. Астрологи радять Овнам якомога більше говорити про свої справи в позитивному ключі і перестати вимовляти щось з розряду «я не зможу», «у мене не вийде» і так далі. Все, що не входить в поточні плани, краще на цьому тижні відкласти на потім. Важливо правильно розподіляти свій час і сили.

Телець

Фінансова удача буде поряд з Тельцями, які вважають за краще діяти самостійно. Справа в тому, що на початку червня набагато активнішими стануть токсичні люди. Потрібно вміти їм протистояти і вміти їх визначати. Ще важливо не розповідати нікому про свої фінансові плани, мрії і робочі моменти. Гроші люблять тишу, і це не просто красиві слова, а істина, якої слід більшість багатих і успішних людей світу. Творча енергія, підживлюється планетами, допоможе Тельцям знайти нові цілі і досягти поставлених завдань.

Близнюки

У Близнюків буде багато проблем через ретроградний Меркурій, але 2 червня зміниться становище Венери, яка частково зможе нейтралізувати цей негатив. Друга половина тижня стане продуктивним часом, коли можна сміливо братися за нові справи, здійснювати покупки, вкладати гроші в бізнес. Аутсайдерами у фінансовій сфері стануть ті Близнюки, які будуть лінуватися і відкладати важливі справи на потім. Також людям даного Знака не варто давати оточуючим порожні обіцянки.

Рак

Раки зможуть розбагатіти, але для цього їм доведеться більше працювати. У червні буде діяти правило прямої пропорційності, коли доходи будуть рости разом з продуктивністю. Астрологи радять спочатку братися за найпростіші і важливі справи, а вже потім переходити до більш складних. Так можна буде економити час і сили. Ще експерти радять бути гранично обережними в спільній роботі з професійними зодіакальними хитрунами і маніпуляторами. Через таких людей можна втратити прибуток.

Лев

У Левів за останні тижні і місяці могло накопичитися багато невирішених проблем і завдань в робочій і фінансовій сфері. На початку червня потрібно зібратися і почати рух вперед. Ледачі і мляві Леви не підвищать свої доходи і можуть навіть втратити частину грошей. Астрологи зазначають, що цим людям можна спробувати повернутися до ідей, які надихали їх раніше. Свіжий погляд на звичні або забуті речі змінить фінансове становище і продуктивність Левів.

Діва

Дівам варто звернути увагу на закони світобудови, які допомагають досягати благополуччя і багатства. Всім, хто не дотримується їх, варто почати це робити. Астрологи радять поберегти свої сили, зосередившись лише на найголовніших фінансових і робочих завданнях. Надмірна активність може не привести до бажаного результату, а тільки позбавити Дів сил і енергії. Основою фінансового зростання буде правильне планування справ на майбутнє. Також не буде зайвим внести трохи різноманітності в робочий процес.

Терези

Велика фінансова удача чекає тих Терезів, які зайняті в інтелектуальній і творчій сферах. Їм потрібно більше уваги і потужна інтуїція. Всім, хто працює фізично або постійно знаходиться за кермом автомобіля, також не завадить зайва уважність. Що стосується покупок, то на цьому тижні краще утриматися від покупки техніки, електроніки, гаджетів. Краще купити щось нове з одягу або щось корисне для будинку – наприклад, посуд, меблі.

Скорпіон

Найбільшим фінансовим ворогом Скорпіонів на цьому тижні буде страх і тривога. Перемогти це їм допоможуть поради екстрасенсів. Не потрібно боятися нових справ і турбот. На цьому тижні навіть невдачі будуть корисними. Вони зможуть дати Скорпіонам те, що часом не купиш за гроші – досвід і мудрість. Основу успіху становитиме бажання рухатися вперед. Це прекрасний тиждень для отримання нових знань, навчання та обміну досвідом. Великий фінансовий успіх може очікувати Скорпіонів, які займають високі посади.

Стрілець

У Стрільців настає ідеальний час для інтелектуальної праці. Саме в цей час Стрільцям і варто займатися вирішенням своїх обов’язків і проблем. Великих успіхів можуть очікувати представників творчих професій. Вже 31 травня, в перший день тижня, можна намагатися просувати свої ідеї, намагаючись переконати в їх спроможності і користь начальство, колег, партнерів по бізнесу. На вихідних можна зайнятися шопінгом.

Козеріг

Козерогам варто побоюватися безпринципних Знаків Зодіаку. Такі люди на все підуть заради фінансової наживи. Астрологи рекомендують обходити їх стороною, намагаючись працювати пліч-о-пліч тільки з тими, хто добрий і позитивний, відкритий і оптимістичний. Почати тиждень Козерогам краще з прибирання будинку. У чистоті і порядку в голову цих людей будуть частіше приходити геніальні думки, які ляжуть в основу нових ідей в майбутньому. В цілому астрологи радять діяти в звичному ритмі. Не потрібно переписувати свої плани.

Водолій

У Водоліїв дуже складним буде початок тижня. 31 травня та 1 червня правити світом буде ретроградний Меркурій, який порушить безліч планів і принесе Водоліям чимало бід. Витрачати гроші краще починати з 2 червня. Можна вкладатися в дозвілля, зміцнення здоров’я, подарунки для близьких людей. На цьому тижні необхідно економити час, а не гроші.

Риби

Рибам варто слідувати правилам успіху, які зроблять їх багатшими. Люди даного Знака чомусь думають, що зможуть далеко виїхати на інтуїції, але шосте чуття може підвести їх, як і надмірна впевненість у собі. Часом сумніватися корисно для фінансового благополуччя, особливо зараз. Четвер і п’ятниця чудово підійдуть для зміни обстановки, нових починань і відряджень. Початок тижня краще присвятити справам, які не вимагають великих витрат енергії.

You cannot copy content of this page