Фінансовий гороскоп з 6 по 12 липня: тиждень принесе нові можливості і додаткові прибутки

В роботі, бізнесі і в спробах заробити в цілому дуже важливо остерігатися негативних думок.  Тільки впевнені в собі люди досягають успіху, тому що вони не фокусуються на негативі і невдачах, а швидко продовжують свій шлях, не дивлячись на проблеми. На цьому тижні це буде особливо актуальним.

Овен

У Овнів починається час, коли в голову може прийти неймовірна ідея. Краще записувати такі ідеї і розвивати їх у майбутньому, ділитися ними з начальством і партнерами по бізнесу. Також корисно буде на цьому тижні розвивати свої зодіакальні таланти. Зірки на стороні Овнів, причому найсприятливішими днями стануть 6, 7 і 8 число. У понеділок, вівторок і середу корисно здійснювати покупки, а також бути максимально залученими в трудовий процес.

Телець

У Тельців успіх у фінансовій сфері буде прямо залежати від вміння відчувати людей. Потрібно намагатися аналізувати вчинки і слова колег, клієнтів і партнерів, виявляти в них якісь закономірності та шаблони, адже всі ми чинимо час від часу однаково, відповідно до нашого внутрішнього світу і характеру. На цьому тижні люди будуть показувати своє справжнє обличчя. Ідеальні дні для покупок і фінансових вкладень – п’ятниця і субота.

Близнюки

Залучити успіх на цьому тижні Близнюкам не складе труднощів. Також корисно буде прислухатися до інтуїції. Зірки і планети на стороні Близнюків, так що в грошових питаннях їх чекає успіх. Достатньо лише слідувати планам і не міняти їх в останню хвилину. Збільшити доходи і оптимізувати витрати допоможе обачність. Порад оточуючих поки краще не слухати: вони будуть марними.

Рак

Настрій зірок і планет буде не найбільш позитивним в період з 6 по 10 липня. Саме тому Ракам варто на цьому робочому тижні щоранку налаштовувати себе на везіння і успіх. Це допоможе набути впевненості і оптимізм, яких часом так сильно не вистачає в гонитві за успіхом, грошима, амбіціями і повагою. 11 і 12 числа корисно буде купувати меблі та домашні аксесуари.

Лев

Зірки і планети будуть перебувати в позитивному настрої, тому Левам варто очікувати приємних змін у фінансовому житті. Цілком можливо, що Левам запропонують нову роботу або у них з’явиться нова ідея для бізнесу. Є ймовірність підвищення доходу. З 7 по 10 число можна сміливо робити дорогі покупки.

Діва

Дівам, які знаходяться не в кращому становищі, варто задуматися про підвищення доходів. Настав час брати бика за роги і рухатися вперед, не звертаючи уваги на негативні відгуки родичів і на критику з боку оточуючих. Головне, щоб Діви вірили в себе, а підтримка з боку завжди другорядна. На цьому тижні краще не робити дорогих покупок, якщо тільки вони не стосуються отримання нових знань і необхідного досвіду.

Терези

Терезам варто скористатися сильними сторонами свого характеру і енергетикою темпераменту. Потрібно бути собою і намагатися по максимуму використовувати свої сильні сторони в боротьбі за місце під сонцем. Цей тиждень чудово підійде для пошуку нової роботи, початку нових проектів і просування нових ідей. Найбільшим буде дохід Терезів, які зайняті в сфері продажів і в творчій сфері.

Скорпіон

У Скорпіонів очікується дуже сприятливий фінансовий період. Астрологи радять загадати бажання і поставити перед собою нові амбітні цілі. У середу, суботу та неділю можна сміливо витрачати гроші на розваги і відпочинок, на нові речі і зміну іміджу. Також на цьому тижні корисно купувати подарунки близьким. Гроші можуть подарувати щастя, якщо вкладати їх правильно. Головне – не влазити зараз в борги.

Стрілець

У кожного зі знаків Зодіаку є приховані можливості. Стрільцям настав час відшукати свої. Це дуже сприятливий час для саморозвитку, отримання нових навичок, довгострокового планування. Астрологи радять розпоряджатися грошима максимально обережно, тому що є шанс витратити більше, ніж потрібно. Цілком ймовірно, що Стрільці зможуть знайти нове джерело доходу або надихнуться якоюсь новою справою, проектом.

Козеріг

Перші два дні тижня будуть найсприятливішими для покупок і фінансової активності в цілому. Це буде дуже невдалий час для сварок і конфліктів з колегами і партнерами по бізнесу. Потрібно навчитися приймати чужу думку і обережно давати критику, в іншому випадку можна наштовхнутися на великі неприємності.

Водолій

Водоліям на цьому тижні в залученні грошей і в покупках допоможе інтуїція. У суботу та неділю шосте чуття стане дуже сильним, тому можна буде випадково наштовхнутися на знижки в магазинах або купити той товар, який за своїми властивостями буде найбільш підходящим. На роботі астрологи радять Водоліям не виходити за межі своєї зони комфорту і діяти обережно.

Риби

З 6 по 12 число астрологи радять Рибам починати наполегливу роботу над собою. Всі отримані знання і досвід виявляться вкрай корисними в доступному для огляду майбутньому. Вони допоможуть підвищити доходи і знизити витрати. На цьому тижні гроші будуть любити обережних і уважних до дрібниць Риб. Не варто витрачати гроші направо і наліво, укладати сумнівні угоди і підписувати папери, не читаючи те, що написано дрібним шрифтом.