fbpx

Фінансовий гороскоп з 7 по 13 червня: фінансова сторона життя майже завжди на першому місці. Вважається, що без грошей немає ні щастя, ні спокою. Частково це вірно, тому намагайтеся дотримуватися порад астрологів на цей тиждень

Перше, на що звертають увагу експерти, це підвищена стомлюваність, яку відчують на собі багато з нас – у когось вона буде без причини, у когось – через велике навантаження.

Овен

У Овнів очікується фінансовий злет. Довгоочікуваний вдалий час почнеться тільки 11 червня, коли їх планета Марс перейде в знак Лева. До цього дня буде все ще актуальний коридор затемнень, тому краще не ризикувати і бути тихіше води і нижче трави. На цьому тижні втома буде головним нашим ворогом, так що енергетичні вампіри дадуть про себе знати вже з перших хвилин понеділка.

Телець

Найголовніша порада для Тельців – потрібно довіряти своєму внутрішньому голосу і краще не просити нікого про допомогу. Можна триматися ближче до тих, хто надає психологічну підтримку. Такі люди в період з 7 по 13 число на вагу золота, особливо в день сонячного затемнення 10 червня. Ще Тельцям потрібно пам’ятати, що приємні життєві зміни завжди починаються з малого. Швидких результатів у фінансовій сфері чекати не варто.

Близнюки

Близнюкам астрологи радять користуватися грошовими прикметами на кожен день. Так можна буде залучити удачу, з якої у людей даного Знака будуть невеликі проблеми. Найбільш плідні дні тижня, на думку експертів, – 8 і 11 червня. У ці дні можна чекати великих успіхів на всіх фронтах. Робота піде в гору, знаходити спільну мову з людьми буде набагато простіше. Наприкінці тижня можна здійснювати важливі покупки, вирушати в подорожі. Можна витратити частину грошей на себе.

Рак

Ракам крім здорового сну посилити біополе допоможе енергетично корисна їжа. Цим людям варто піклуватися про своє самопочуття і настрій якнайкраще. Для збереження грошей важливо приділити час інформаційному захисті – зміні паролів на пошті, в соціальних мережах і так далі. Гроші люблять обережність, тому до затемнення не варто витрачатися. Після 10 числа можна почати вкладати гроші у власний розвиток, в отримання нових знань і підвищення професійних навичок. Друга половина тижня вкрай вдалий час для початку нових справ.

Лев

Левам гроші йтимуть в руки, але буде також багато тих, хто захоче відібрати у них удачу. Левам варто остерігатися шахраїв, злодіїв, шахраїв. Змови і обряди від несправедливості і обману допоможуть обійти стороною сумнівні угоди і по-іншому поглянути на ситуацію. Людям такого Знака варто бути миротворцями, а не джерелом заворушень. Вкрай важливо піклуватися про колег, про близьких людей. Якщо вони попросять допомогти їм фінансово, краще не відмовляти, але пам’ятати, що у грошової допомоги є своя межа.

Діва

У Дів грошові успіхи напряму залежатимуть від їх внутрішнього стану. Важливо жити за правилами і дотримуватися всіх можливих законів. Порушення спричинять за собою великі збитки. Що стосується прибутку, то найбільше грошей зможуть отримати на цьому тижні ті Діви, які зайняті в сфері продажів. Також астрологи радять позбавлятися від боргів. Зіркам це сподобається, і вони пошлють за це додаткову удачу представникам даного Знака.

Терези

Терезам можна сміливо займатися шопінгом. Також експерти не радять Терезам давати комусь гроші в борг. Це може призвести до нових проблем. З 7 по 13 число гроші люблять порядок і рахунок. Взагалі, цей перiод про збитки і прибуток, а про пошуки себе. Багатьом Терезам в голову прийдуть дуже важливі і цікаві ідеї. Інші люди цього Знака зможуть знайти роботу мрії або познайомитися з кимось важливим.

Скорпіон

Скорпіонам на цьому тижні доведеться здійснювати вимушені покупки. Загалом тиждень вдалий і для роботи, особливо якщо вона пов’язана з постійним спілкуванням. Для людей цього Знака діятиме одне важливе правило: хочеш щось зробити добре – зроби це самі. Це вкрай важливо, тому що тільки самі Скорпіони знають, що їм потрібно і як це потрібно зробити. Делегування повноважень і обов’язків призведе до фінансового колапсу і нових негараздів.

Стрілець

Гроші люблять тишу, тому Стрільцям краще не поширюватися про свої грандіозні плани. Звичайно, хочеться похвалитися перед друзями або колегами, але краще цього не робити. У першій половині тижня краще користуватися фінансовими талісманами . Коридор затемнень буде дуже сильно впливати на людей даного Знака. Гроші краще не інвестувати нікуди зовсім, а от час можна інвестувати в нові проекти. Можна спробувати знайти собі нове заняття, захоплення. Велика ймовірність того, що в майбутньому воно почне приносити хороший дохід.

Козеріг

У Козерогів удача буде то приходити, то йти, причому розпізнати такі моменти заздалегідь буде практично неможливо. Що стосується безпосередньо грошей, то їх можна класти в банк і краще носити з собою на картці, а не готівкою. На роботі і в бізнесі варто проявляти співпереживання до своїх клієнтів. Так вони переймуться до Козерогів повагою і в майбутньому принесуть їм більше грошей.

Водолій

У Водоліїв на цьому тижні дуже сильно ослабне інтуїція, яка нерідко допомагає їм приймати рішення, пов’язані з роботою і грошима. У справах краще практикувати виключно раціональний підхід. Так можна буде скоротити витрати і примножити доходи. Нічні світила посприяють вирішенню конфліктів на роботі і в бізнесі. Це теж хороша новина для всіх, хто хоче підвищити кількість зароблених грошей.

Риби

Рибам на цьому тижні пощастить з роботою і фінансами. Вони зможуть знайти спосіб заробітку, який їх повністю задовольнить. Прийшов час діяти, тому Рибам краще боротися з лінню. У бізнесі їм буде потрібно дещиця холоднокровності і розважливості. Кожен свій крок Рибам варто прораховувати максимально обережно. Поточне положення планет можна назвати сприятливим для покупок.

You cannot copy content of this page