Фінансовий гороскоп з 8 по 14 лютого: Цей тиждень буде далеко не найсприятливішою для фінансового благополуччя

Фінансовий гороскоп – найкращий помічник для тих, хто хоче досягти успіху в питаннях грошей, покупок, роботи і бізнесу. Намагайтеся дотримуватися порад астрологів щодо того, як слід поводитися на цьому тижні.

Астрологи радять сфокусуватися на інших сферах життя, але у деяких Знаків Зодіаку все ж буде можливість як слід досягти успіху на фінансовому терені. Потрібно лише знати заздалегідь, на які важелі треба натиснути і як себе подати. Також всім людям корисно буде позбавлятися від негативних установок, які заважають розбагатіти. Зробити це буде набагато легше, ніж звичайно.

Овен

Овнам необхідно перестати зациклюватися на минулих образах. Фінансовий успіх завжди дуже далекий від тих, хто думає про вчорашній день і живиться негативом від минулого. Гроші, удача й успіх знаходяться в майбутньому, так що необхідно лише простягнути руку, щоб дотягнутися до того, про що мріють люди цього Знака. Це буде тиждень, на якій багато що залежатиме тільки від самих Овнів.

Телець

Починається дуже врівноважений і спокійний час для Тельців. Проте, деякі проблеми все ж наздоженуть представників цього Знака в фінансовій сфері. Йдеться про шопінг, який поки краще відкласти на потім. Позапланові покупки можуть бути вкрай невдалими. Тельці ризикують витратити більше грошей, ніж потрібно. Також на цьому тижні може погіршитися настрій.

Близнюки

У кожного з нас є джерела енергії та позитивних емоцій. Близнюкам необхідно активізувати свої джерела, щоб залишатися продуктивними, яскравими, динамічними і цікавими для партнерів по бізнесу і клієнтів. Тільки так Близнюкам, пов’язаним зі сферою торгівлі, вдасться закрити плани продажів. Всім, кому не потрібно нічого продавати, варто лише пам’ятати про обережність. Не потрібно перевантажувати себе завданнями і намагатися наздогнати конкурентів. Потрібно просто розслабитися і насолоджуватися роботою і спілкуванням.

Рак

Ракам зовсім точно потрібно остерігатися ворогів. Справа в тому, що недоброзичливців, які хочуть створити Ракам фінансові проблеми, досить багато, але більшість з них приховують свої справжні наміри. Всесвіт допоможе людям цього Знака дізнатися, хто справді є для них другом, а хто ним лише прикидається. Якщо хтось буде заважати заробляти гроші, не потрібно відповідати йому тим же. Найстрашнішим ворогом для фінансового благополуччя і зростання буде заздрість. Астрологи радять порівнювати себе лише з минулими версіями себе самих. У кожного своя дорога.

Лев

Настав ідеальний час для того, щоб витратити трохи кровно зароблених грошей на себе. Можна змінити стиль, зробити нову зачіску, купити новий одяг. Левам варто користуватися швидкими поголоски на удачу ближче до кінця робочого тижня, тому що позитивна енергія планет почне сходити нанівець 12 лютого.

Діва

Дівам в фінансовому плані буде дуже щастити. Всесвіт буде посилати їм різні Знаки і помітно підсилить їх інтуїцію. Варто спілкуватися з надихаючими людьми. Можна також займатися спільною роботою. Творча діяльність теж буде досить успішною, так що представників креативних професій чекає великий успіх. Фінансова удача піде за тими, хто постійно знаходиться в роз’їздах.

Терези

Фінансовий успіх починається з правильного настрою і думок. Це буде той самий час, коли впевнені в собі Терези можуть зірвати великий куш, витягнути щасливий квиток. Потрібно звертати увагу на всі пропозиції, що надходять від оточуючих. Серед них буде багато цікавих думок і планів. Астрологи радять не ображатися на критику. Багато неприємних слів можуть бути чистою правдою. Потрібно критичніше ставитися до себе.

Скорпіон

Невдалими днями для Скорпіонів в фінансовому плані стануть вихідні. Також людям даного Знака астрологи рекомендують не виходити за межі зони комфорту. Не можна ризикувати і вступати в авантюри. Будні дні ідеально підійдуть для монотонної і розміреної роботи. Складні проекти і справи завершаться або почнуться з великим успіхом. Потрібно лише бути обережніше і уважніше до дрібниць.

Стрілець

Стрільцям варто покладатися лише на самих себе. Це дуже важливо, оскільки в їх оточенні можуть з’явитися токсичні особистості, які захочуть насолити Стрільцям і скористатися їх слабкостями для своєї вигоди. Дуже добре пройдуть відрядження. Багато грошей принесе самостійна робота над проектами. Великий успіх чекає фрілансерів. Ті, хто працює у великому колективі, повинні дивитися в обидва.

Козеріг

У той час, як у багатьох починається або продовжується проблемний період у фінансовій сфері, у Козерогів все йде тільки в гору. У цих людей буде багато енергії і сил для виконання будь-якої роботи. Продуктивність продовжить рости, а разом з нею і гроші. Також загостриться шосте чуття. Варто довіряти інтуїції, щоб почали відбуватися важливі сприятливі події. В цілому цей тиждень можна вважати дуже сприятливим і яскравим. Козероги можуть почати генерувати нові ідеї, багато з яких виявляться вкрай корисними.

Водолій

У Водоліїв починається період підвищеної продуктивності і нової мотивації. Єдине, що може вставити палиці в колеса цим людям, – негативний настрій. Гроші люблять рахунок і порядок, тому всі свої витрати потрібно записувати. На цьому тижні можна витрачати гроші, але краще робити це відповідно до потреб. Не варто купувати те, що не має ніякого сенсу. Можна оновити меблі, почати робити ремонт.

Риби

Для Риб зона комфорту може бути небезпечною. Зараз не можна сидіти і чекати біля моря погоди. Чудо станеться тільки в тому випадку, якщо Риби будуть діяти і віддавати себе повністю роботі, справам. Їх можуть відвідати дивовижні ідеї, багато з яких оточуючі люди сприймуть негативно. Краще не слухати чужу думку. Гроші прийдуть в руки самостійним Рибам. На цьому тижні краще не брати кредитів: нові позики можуть негативно позначитися на удачі.