fbpx

Фінансовий гороскоп з 9 по 15 серпня: важливо почати цей тиждень з порядку у ваших думках

Гроші не правлять світом, але вони впливають на наш настрій. Коли їх мало ми засмучуємося. Коли їх вдосталь ми спокійні. Астрологи розповіли, що чекає кожного знака Зодіаку в період з 9 по 15 січня у сфері фінансів і роботи. Важливо почати цей тиждень з порядку у ваших думках.

Овен

У Овнів буде багато різних справ в бізнесі й на роботі. Вам доведеться діяти рішуче і швидко, без зволікань. Астрологи стверджують, що на цьому тижні не варто робити покупки тільки в п’ятницю, 13 серпня, а в інші дні можна сміливо купувати все, що забажаєте. Можна навіть позичити кошти, але тільки за щось термінове і надзвичайно важливе. В інших випадках не варто залазити в борги.

Телець

Гроші любить Тельців, тому часто йдуть до них в руки. В цей період астрологи радять людям даного Знаку трохи зачаїтися і сховатися від фінансового радара. Вам потрібно гарно робити свою роботу, але не намагайтеся стрибати вище своєї голови або починати якісь амбітні проєкти. Потрібно спокійно, без метушні, відповідально розв’язувати фінансові проблеми, які накопичилися за довгий час. В кінці тижня можна витратити трохи грошей на розваги.

Близнюки

Близнюки повинні бути послідовними у своїх рішеннях. Не потрібно ризикувати та бездумно витрачати гроші. Астрологи радять їм провести енергетичне очищення будинку, особливо якщо Близнюки працюють в рідних стінах. Це допоможе повернути продуктивність. Цей тиждень буде дуже тяжким, на перший план вийдуть порядність, мужність і доброта. Якщо ви хочете зберегти й збільшити дохід, вам доведеться діяти чесно. Гроші, отримані шляхом обману, будуть втрачені дуже швидко.

Рак

Для Раків це дуже сприятливий тиждень у фінансовому плані, особливо період з 11-го числа. Перехід Меркурія в Діву ознаменує початок нової фінансової ери. Інформаційні та фінансові потоки будуть на боці Раків. Вам прийдуть досить цікаві ідеї та буде шалено щастить в нових починаннях. Зможете знайти спільну мову з людьми, що навколо вас. Можна сміливо змінювати місце роботи, шукати нових партнерів і однодумців, розробляти нові ідеї. У вільний час шопінг стане в пригоді, оскільки він підніме вам настрій.

Лев

Для Левів віра в себе вийде на перший план. Якщо певний день не задасться з самого ранку пам’ятайте, що ви не допоможете справі негативною поведінкою. Тільки оптимізм і наполегливість допоможуть Левам збільшити дохід і змінити життя на краще. Це не найкращий тиждень для активних дій, але сидіти без діла зараз не можна. Можна вирушати у відрядження, намагатися зробити щось нове і цікаве. Леви зможуть знайти натхнення в спілкуванні з рідними та близькими.

Діва

Попри появу деяких фінансових і робочих негараздів, Діву можна віднести до найбільших щасливчиків цього тижня. Всі нові справи будуть вдалими, а люди будуть читатися як відкрита книга. Вам просто потрібно бути уважнішими. Найбільші доходи очікують тих, хто працює в галузі науки, студентів, а також всіх, хто намагається відкрити власний бізнес. Це буде час проривів і геніальних рішень.

Терези

Терезам завжди не вистачає самовладання. На цьому тижні важливо відкласти свої почуття в сторону, коли мова йде про важливі рішення і фінансові потрясіння. Потрібно включати логіку, забуваючи про емоції. Також потрібно бути уважнішими до всього, що відбувається навколо. Всесвіт надішле Терезам попередження у вигляді різних знаків. Якщо звертати на них увагу, життя зміниться на краще не тільки у сфері праці та фінансів, але і в коханні. У вихідні дні можна витратити гроші на доброустрій будинку, придбання аксесуарів, ремонт.

Скорпіон

Перше, про що повинні пам’ятати всі, хто народився під цим Знаком, – це мужність. У період з 9 по 15 астрологи радять Скорпіонам позбутися страхів, тривоги та нав’язливих думок. Так представники цього Знаку зможуть подолати смугу невдач і налаштуватися на позитив. У складних ситуаціях краще проявити стриманість. Можливий програш у фінансових переговорах або не отримати бажане підвищення.

Стрілець

Стрільцям, яким завжди не вистачає грошей, варто переглянути своє ставлення до роботи. Якщо коротко, то наближається час тотальної внутрішньої реструктуризації. Стрільцям доведеться вийти зі своєї зони комфорту, щоб стати кращими й багатшими. Багато в чому зараз варто покладатися на поради близьких. Вони можуть дати блискучі ідеї, навіть не знаючи про це. Також зараз вкрай важливо очистити інформаційний простір – позбутися від спаму, непотрібних файлів, контактів.

Козеріг

Для Козерогів це буде час, ідеальний для інтелектуальної діяльності. Настав момент, коли можна подолати перешкоди завдяки хитрості, винахідливості та інтелекту. На цьому тижні потрібно добре про все подумати. Астрологи радять в цей період бути максимально уважними та нічого не втрачати – загублене ніколи не повернуться. Мова не тільки про речі або гроші, але і про повагу до людей, що навколо вас.

Водолій

Водолії – одні з найщасливіших людей цього тижня. Гроші практично самі будуть йти в ваші руки. Головне зараз – не зупинятися на досягнутому і продовжувати розвивати себе, свій бізнес, свої навички. Нові пропозиції обов’язково надійдуть, з’являться геніальні ідеї. Наявність поруч фінансового талісмана допоможе Водоліям залучити ще більше грошової удачі. Астрологи радять направляти вектор думок в сторону збагачення, але не шляхом обману, а внаслідок саморозвитку.

Риби

Вирішення розбіжностей – це те, з чого варто почати тиждень. Якщо Риби будуть знаходитися в дисонансі з іншими, то можете забути про будь-який прибуток. З 9 по 15 серпня гроші потрібно заощаджувати, а не витрачати. Будьте розсудливі, заощадливі та з планами на майбутнє. Тільки таким чином ви зможете утримати успіх поруч з вами.

You cannot copy content of this page