Фінансовий Новорічно-Різдвяний гороскоп для всіх знаків: Діви-вас чекає ексклюзивний подарунок, хтось отримає золоті гори і багатство

Овен

Якщо ви використовуєте здоровий глузд, наступні кілька тижнів не перевантажать ваш бюджет. Ви навіть можете несподівано щось отримати, прислухаючись до голосу своєї інтуїції, наприклад, вибираючи номери в лотереї чи акції на біржі. Загалом, час не буде сприятливим до ваших фінансів, тому варто подбати про цю сферу життя, пам’ятаючи, що в житті завжди може бути трохи складніше. Вам, дорогі Овни, було б добре подумати про економію грошей на непередбачувані ситуації; потроху, але постійно. Це найкраще рішення, яке ви можете прийняти, щоб увійти в новий 2022 рік і вистояти.

Телець

Як завжди, прояви здоровий глузд і економію, щоб Різдво не напружило ваш домашній бюджет. Ви вмієте поєднувати «бізнес із задоволенням», про що знають ваші близькі, тож можете розраховувати навіть на невеликий приплив готівки. Чого варті гроші, якщо ними не можна порадувати себе. Таке божевілля неодмінно підбадьорить вас, відродить ослаблені сили і не перевантажить ваш бюджет.

Близнюки

Ви готові витратити більше, ніж зазвичай, щоб принести радість своїм близьким і собі. Найцікавіше, що ви оплачуєте ці витрати з високими відсотками, і швидше, ніж очікуєте. Дорогі Близнюки, подорожі, особливо ті, що знаходяться неподалік, стануть для вас дуже гарною інвестицією. Проте витрачайте лише те, що маєте на сьогодні, і стільки, скільки маєте тут і зараз. По можливості уникайте позик, тому що їх буде дуже важко погасити і можуть похитнути ваш домашній бюджет на багато місяців. Також уникайте позичати комусь іншому, інакше ви втратите і гроші, і друга.

Рак

Різдвяно-новорічні тижні будуть досить стабільними для ваших, дорогий Раку, фінансів. Також вас очікують хороші новини та бонус за наполегливу, надійну роботу. Тож можете бути спокійні, адже найважливіші та найдорожчі витрати вже позаду. Деякі Раки, на жаль, будуть змушені розплатитися за необережність своїх близьких і, на жаль, повернути ці гроші не вдасться. Краще уникайте новорічних фінансових рішень, оскільки вони виявляться примарними.

Лев

Фінансова сфера стабільна. Деякі витрати – як і щороку в цей час – виявляться непотрібними або занадто дорогими. Плани розвитку у професійній сфері будуть супроводжуватися амбітними планами щодо покращення фінансового становища. У них є великі шанси на повну реалізацію, доки ви покладаєтесь на себе, не дивлячись на інших, не розраховуючи на милість долі. Якщо ти хочеш, дорогий Леве, покращити своє матеріальне становище, то треба старанно братися за роботу, починаючи з підвищення професійної кваліфікації.

Діва

Без змін – так можна підбити підсумки найближчих тижнів. Найбільші витрати позаду. Вроджена ощадливість і критичність не дозволять напружувати своє майно через святкові примхи. Можливо, все-таки варто, дорога Діво, зробити собі справді ексклюзивний подарунок і насолодитися деякий час плодами наполегливої праці, зусиль останніх 2-3 років.?

Терези

Тепер варто уникати дії згідно з прислів’ям «Заручись і постався». Деякий час вас оточує сприятлива для фінансів аура. Тим не менш, найближчі тижні можуть значно напружити ваш бюджет, і компенсувати витрати у звичному темпі буде непросто. Ні в якому разі не можна, шановний, брати кредити зараз. Ваші поточні фінансові плани зазнають краху. Також не виключено, що комусь із близьких терміново знадобиться ваша підтримка. Майте на увазі, що повернути позичену суму буде непросто, а наданий кредит може сприяти розбіжності між вами та боржником.

Скорпіон

Насолоджуйтесь тим, що ви можете собі дозволити зараз, не турбуючись про те, що ви не можете собі дозволити. Не витрачайте гроші, які ще не зароблені або які ще будуть зароблені в найближчому майбутньому. Будь-які екстравагантні примхи закінчаться. Гірше того, компенсувати втрату, якою ви ризикнете, буде непросто. Єдині витрати, які окупляться з відсотками, це: різдвяні та новорічні свята, навчання та дрібниці для близької серцю людини.

Стрілець

Найважчі фінансові справи позаду. Тепер ви можете насолоджуватися плодами своїх попередніх рішень. Якщо ви відчуваєте незадоволення своїм фінансовим становищем, настав час дуже критично поглянути на власні дії і кардинально змінити підхід до цієї сфери життя. Розрахунок на доброзичливість у цій сфері неодмінно закінчиться розчаруванням. Уникайте позик: не беріть у когось і ні в кого. Якщо хтось просить вас про підтримку, сприйміть це як подарунок і – якщо хочете – дайте стільки, скільки можете.

Козеріг

Це буде час не для збирання грошей, а для планування того, як їх отримати. Інтуїція, підкріплена достовірними знаннями, які, дорогий Козеріг, твої найкращі союзники. Ви не повинні брати кредити чи розраховувати на чиюсь підтримку. Попереду вас чекають важкі моменти, але у вас є шанс розпочати абсолютно новий фінансовий етап, даруючи вам відчуття безпеки, комфорту та задоволення.

Водолій

Час, сприятливий для того, щоб побалувати себе і близьку вам людину. В іншому, скоріше, доведеться обмежити витрати. Плани додаткового заробітку також не вдасться. Однак можливо, що довго не бачений боржник поверне вам частину або весь борг. Ви можете спробувати удачу в іграх з числами, але з часткою солі і впевненістю в житті. У вас є шанс виграти невелику суму. Пам’ятайте: щоб примножити, поділіться з найбільш нужденними.

Риби

Протягом деякого часу настали погані часи для фінансів Риб. Різдво та Новий рік лише поглиблять кризу. Деякі Риби будуть таким чином мобілізовані на активність, щоб удосконалюватися в цій сфері життя. Проте це буде непросто і не швидко. Хорошим рішенням буде розвивати свій природний талант, любі Рибки. Тільки так ви забезпечите собі постійний, щедрий приплив матеріальних ресурсів.