Фінансовий гороскоп на тиждень з 13 по 19 липня: дізнайтеся найбільш вдалі дні для нових справ і роботи, щоб притягнути гроші

Фінансова сторона життя нерозривно пов’язана з удачею. Без удачі досягти успіху в роботі і бізнесі часом дуже складно.

Овен

У Овнів починається далеко не найпростіший тиждень, коли небезпека може виходити від найбільш конфліктних і грубих Знаків Зодіаку. Для того, щоб убезпечити себе, Овнам важливо самим не проявляти агресії до оточуючих. Завдяки цьому легше буде працювати в колективі, підвищувати продуктивність і дохід. Також це допоможе вибити собі знижку при здійсненні операцій і обміні товарами. Словом, потрібно бути добрими і відкритими для досягнення найкращих результатів.

Телець

У представників даного Знака найвдалішими днями для початку нових справ на роботі будуть 14 і 15 липня. Кращими днями для здійснення покупок стануть 17 і 18 число. Тельцям варто побоюватися недоброзичливців і ворогів, які можуть активізуватися вже з понеділка. Тиждень прекрасно підходить для покупки меблів.

Близнюки

Почати тиждень астрологи радять з перестановки меблів за правилами фен-шуй. Це допоможе вирішити внутрішні проблеми і знайти успіх у творчій діяльності. Також буде простіше приймати важливі рішення, в тому числі і під час здійснення покупок. Це ідеальний час для придбання товарів і послуг, пов’язаних з поїздками, подорожами і відпочинком. Можна сміливо вирушати у відрядження або брати собі довгоочікувану відпустку.

Рак

Ракам на цьому тижні доведеться багато стикатися з неприємними людьми і подіями, особливо 15 і 16 липня, коли зірки з планетами будуть в дисонансі. Змови на гроші допоможуть підвищити доходи від роботи і бізнесу, але не врятують від негативу оточуючих. В цьому плані Ракам потрібно просто набратися терпіння і не звертати уваги на випади з боку. В іншому випадку можна почати відволікатися на дрібниці, так і не досягнувши позитивних результатів.

Лев

Почати тиждень Левам варто з прибирання за правилами фен-шуй. Це може бути генеральне прибирання будинку або наведення порядку на робочому місці. Такий початок допоможе звільнитися від негативних думок, а також зробити фінансові потоки більш потужними і вільними. Тиждень буде більш продуктивним, менш стресовий і тривожний. Доведеться показати собі і оточуючим готовність до прийняття важливих рішень. Можна витрачати гроші на розваги і відпочинок, на подарунки близьким.

Діва

Дівам можна сміливо витратитися на новий одяг, зачіску, зміну стилю. Це благотворно позначиться на успіхах в роботі і бізнесі. Особливо корисним це буде для тих, кому необхідно справити хороше перше враження на нових співробітників, роботодавців або партнерів по бізнесу. Ділові зустрічі повинні будуть пройти на п’ять з плюсом.

Терези

Тиждень почнеться з негативної ноти, але обстановка вирівняється ближче до середи. В цілому зірки і планети будуть досить творчими, тому можна починати нові справи на роботі, здійснювати дорогі покупки в кінці тижня. Можна навіть побалувати себе чимось позаплановим, тільки не варто влізати в борги заради цього.

Скорпіон

Часом для того, щоб стати щасливішими, потрібно позбутися від чогось, а не придбати. Йдеться про речі, які блокують шлях до щастя. Від них потрібно поступово йти, і цей тиждень стане відмінним стартом. Покупки можна здійснювати без обмежень, головне, щоб вони були корисними. Прийшов час робити правильні придбання, які зроблять життя Скорпіонів легшим і кращим. Також можна вкладати гроші у власний розвиток.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні доведеться багато працювати і приймати важливі рішення, зустрічати на своєму шляху дилеми і фінансові негаразди. Для того, щоб в голову приходило більше правильних думок, потрібно створити сприятливу енергетику в будинку. Це допоможе оптимізувати покупки, підняти настрій і бойовий дух. Астрологи радять не брати кредитів в період з 13 по 19 число. Також не варто наживати нових ворогів: потрібно проявляти більше дипломатичності.

Козеріг

Козерогів чекає активізація темних сторін характеру. Потрібно дивитися в обидва і не давати собі приводу засмучуватися через дрібниці або переживати через гроші і їх брак. В такому стані сильно впаде продуктивність і удача може відвернутися. Козерогам потрібно приділяти більше уваги настрою, тому що в негативному настрої гроші можуть почати витікати. Можливі неконтрольовані витрати. Краще не давати нікому в борг на цьому тижні і не робити дорогих покупок, особливо на вихідних.

Водолій

У Водоліїв настає дуже сприятливий фінансовий час. Можна сфокусуватися на оцінці майбутнього. Удача в фінансовій сфері допоможе Водоліям правильно вчинити в складній ситуації і зберегти обличчя. У спілкуванні з колегами, клієнтами та начальством краще не переходити на особистості і грубість. В іншому випадку можна наштовхнутися на нові негаразди, які негативно позначаться на гаманці та авторитеті. З покупок найвдалішими будуть обдумані і обережні.

Риби

Рибам астрологи радять не фокусуватися тільки на роботі і фінансах, незважаючи на те, що цей тиждень буде дуже вдалим для шопінгу і роботи. У перші кілька днів налаштуватися на потрібну хвилю буде непросто, тому можна скористатися порадами фен-шуй на кожен день, щоб не чекати, поки зірки зволять стати творчими. З позитивних покупок астрологи відзначають ті, які піднімуть настрій Рибам. Корисно буде робити собі коханим подарунки, здійснювати давні мрії.