fbpx

Фортуна буде вірною супутницею: знаки Зодіаку, яким пощастить наприкінці грудня

Овен

Кінець грудня буде дуже непоганим для Овнів. Вони вдасться реалізувати свої давні плани. У деяких навіть вдасться здійснити заповітну мрію.

Допоможе успіх отримати нову посаду, це буде більш ніж щедрим подарунком перед новим роком. Водночас покращиться і матеріальний добробут Овнів.

Вони зможуть собі дозволити навіть те, що навіть не могли мріяти. Тільки не варто відразу пускатись у всі тяжкі, це може пробити серйозний пролом у бюджеті, а поповнити його вийде не раніше січня.

Близнюки

Вдало складеться кінець місяця для Близнюків. Декому може надійти пропозиція, від якої вони просто не можуть відмовитися. Це може бути пов’язано як з роботою, так і з особистим життям. У будь-якому разі гірше від цього не буде і Близнюки виявляться у плюсі.

Також допоможе Фортуна у судових справах та різноманітних суперечках. Нарешті закінчиться те, що тривало досить довго і забирало багато часу та нервів.

Будуть серед Близнюків і ті, хто може вдало познайомитися з новою людиною. У перспективі ця людина може перетворитися на нове кохання, а можливо, і партнера з бізнесу.

Діва

Не кине напризволяще удача Дів. Для них підготовлений особливий сюрприз – гроші. Завдяки їхньому систематичному надходженню у деяких представників даного знаку різко змінюються плани на час свят, а також у новий календарний рік вони увійдуть без боргів та інших матеріальних проблем.

Сприятиме Фортуна та особистому життю Дів. Одинаки зможуть дуже вдало побувати на якійсь виставці, презентації чи просто сходити у кіно.

Там вони обов’язково знайдуть собі співрозмовника протилежної статі, з якою буде не лише цікаво, а й легко. З такою людиною можна буде цілком створити у майбутньому ідеальну пару.

Терези

У улюбленцях удачі виявляться Терези. Їм буде легко і просто робити справи, насамперед робітники. За хорошу, сумлінну працю на них чекає заслужене заохочення. Завдяки чому вдасться відчутно поповнити бюджет. Багато Терези розпорядяться грошима дуже раціонально – вкладуть у якусь дуже прибуткову справу.

Пощастить і тим, хто вирішить розпочати власний бізнес. Наприкінці грудня для цього найвдаліший момент. Не варто забувати і про особисте життя. Тут можна цілком розраховувати на нові відносини одинакам, а тим, хто з вибором уже визначився, настав час виводити стосунки на наступний етап.

Козеріг

Не повертатиметься успіх спиною до Козерогів. Ці дуже уперті товариші зможуть наприкінці місяця будь-яку ситуацію повернути у вигідному для себе ключі. Навіть якщо все погано, вони знайдуть спосіб змінити знак мінус на плюс.

Пощастить їм у фінансовому плані, схоже хтось вирішить повернути борги, а також вони можуть розраховувати на хорошу премію. Вийде трохи підзаробити перед святом, а це означає, що економити в період великих вихідних не доведеться.

You cannot copy content of this page