Фортуна їх минає: три найбільш невдачливих знаки Зодіаку

Астрологи впевнені, що за зірками можна визначити як найближче майбутнє, так і долю людини загалом. Експерти назвали три найбільш невдачливих знаки Зодіаку.

Багато людей у ​​житті надто покладаються на удачу, проте є ті, хто вже давно не розраховує на її прихильність. Нещодавно астрологи назвали три найнещасливіших представників зодіакального циклу.

У трійці-лузерів опинилися Терези. Експерти стверджують, що представники цього знаку Зодіаку ще в дитинстві зрозуміли, що сподіватися на успіх безглуздо. Вони всього у житті домагаються своїми зусиллями та змирилися з несподіваними поворотами долі.

Раки теж вже давно не вірять у свій успіх, а везіння завжди сприймають із настороженістю. Представникам цього знаку Зодіаку не щастить як у побутових, так і духовних питаннях. Наприклад, пошук другої половинки для Раків може виявитися справжньою проблемою.

Обходить стороною фортуна і Козерогів. За словами астрологів, незважаючи на працьовитість та завзятість, представники цього знаку Зодіаку часто не доходять до мети через зовнішні чинники. Тяжко Козерогам доводиться й у стосунках.