fbpx

Галкін поділився зворушливою історією дівчинки з Маріуполя, яка наступила на розтяжку

Максим Галкін став одним із перших російських артистів, хто висловився проти війни в Україні. Днями він поділився щемливою розповіддю дівчинки з Маріуполя.

На своїй сторінці в Instagram артист опублікував відео, у якому Кіра Чеберко розповідає, як втікала з мамою з окупованого ворогом міста.

Під час втечі вона наступила на розтяжку і дивом залишилася живою.

Так, спершу сім’я тривалий час жила у підвалі. У будинок влучив снаряд і їх засипало. Втім, родині вдалося вибратися з-під завалів.

“Ми виходили з Маріуполя. У нас порвався пакет, ми хотіли його поміняти і я знайшла розетку на землі біля будинку. Мама за мною не вслідкувала і я випадково на неї наступила. А потім бубухнуло. Потім, коли була бомба, я присіла біля сумки. Мама мене взяла на руки і біля кущика посадила. Уламки швидко дістали. У нас була операція”, – поділилася дівчинка.

Галкін прокоментував це відео у дописі. Артист поділився, що він багато років розмовляє з дітьми на ТБ та чув багато чудових дитячих історій. Втім, він зазначив, що діти не повинні переживати такі жахіття.

“Діти не повинні розповідати такі історії зі свого маленького життя. Ця українська дівчинка точно не мала наміру ні на кого нападати…” – зазначив Максим.

У коментарях юзери подякували шоумену за те, що він не мовчить про війну в Україні та залишається “чесною людиною”.

Нагадаємо, що нещодавно Максим Галкін повідомив, що поки не буде вести свій телеграм-канал та інстаграм. Припинив він це робити 24 лютого.

You cannot copy content of this page