fbpx

Галина повернулася з Іспанії. Удома її чекала зруйнована хата та n’яний чоловік, свекруха вигнала, а старша донька відмовилася розмовляти з мамою

Галина зустріла своє кохання під час навчання. Олег саме повернувся з армії, був гарним та підтягнутим, та ще й з автомобілем. За ним «бігали» майже всі дівчата в місті, та він не відходив від Галини.

Через декілька місяців залицянь Галина зaвaгiтніла, Олег був на сьомому небі від щастя й одразу покликав її заміж. Невдовзі після весілля наpoдилася перша донька. Джерело

Свекруха влаштувала Галину працювати в дитячий садочок, адже освіта у неї хоч була ще не закінчена (дівчина перейшла на заочну форму), але педагогічна. Проте невдовзі Галина наpoдила другу доньку, а потім подружжя змушене було переїхати до її батька – доглядати за хвopим татом, і ні на навчання, ні на роботу часу не було. Олег постійної роботи не мав, і вони ледь зводили кінці з кінцями.

Одного літа подружки запропонували Галині поїхати до Польщі на заробітки. Жінка погодилася, адже старшеньку треба було вже до школи збирати, та ще й з боргами розраховуватись: хоча тата вже не було, кредит за лікyвання вони ще не виплатили. Через два місяці Галина повернулася додому втомлена, але щаслива – повернула борги й зібрала Марійку в школу.

Проте її ейфорія тривала недовго – гроші швидко закінчилася, а ні вона, ні Олег так і не знайшли постійної роботи. Крім того, чоловік причастився до чарки. Почав влаштовувати сварки й піднімав руку на неї та на дітей. І Галина вирішила поїхати на заробітки в Іспанію на декілька років. Дітей залишила на свекруху, і тут почула від неї все, що та думає.

Свекруха звинуватила її в тому, що Олег почав пити, та кричала, що вона кидає дітей напризволяще. Проте Галина все одно поїхала.

В Іспанії вона жила ще з двома заробітчанками та мала аж три роботи, щоб самій на хліб вистачало та додому було що висилати. Вона прибирала в одного заможного іспанця. Часто вони сиділи на кухні й розмовляли про життя. Одного разу Хав’єр розповів Галині, що дружина його покинула після того, як його перший бізнес «прогорів», і з того часу жінки в нього не було.

Галина подумала, що він на щось натякає, та відмовилася від цієї роботи. Проте згодом Хав’єр її знайшов, вибачився та запросив на роботу знову. Так Галина закохалася. Проте вона боялася своїх почуттів і вирішила поїхати додому на деякий час.

Читайте також: Через 10 років повернулася з заробітків: зробила макіяж, гарну зачіску, наділа кращий пeньюар, заварила смачну каву та зайшла в спальню. І тут на неї чекав стpaшний удaр

Удома Галину чекала майже зруйнована хата та n’яний чоловік з компанією, а свекруха сказала, що в неї для невістки місця не знайдеться. Старша донька відмовилася розмовляти з мамою, а молодша звинуватила в тому, що Галина їх покинула. Жінка не стала довго затримуватись в Україні. Отримала розлучення й повернулася до Іспанії.

В аеропорту її з букетом улюблених білих троянд зустрічав Хав’єр. Згодом у них налагодилися стосунки, та чоловік запропонував Галині вийти за нього. Хав’єр влаштував її на роботу в школу, Галина продовжувала висилати гроші донькам та вирішила їх забрати до себе після закінчення школи. Так у Галини почалося нове життя.

You cannot copy content of this page