fbpx
Гороскоп

Гармонійний період не для всіх. Романтичні дні чекають на 3 знаки Зодіаку вже на цьому тижні

Діва

У Діви цей тиждень пройде на оптимістичній хвилі. Це особливо відчують ті, хто закоханий. Романтичні стосунки розквітатимуть пишними яскравими кольорами. Фантазія та бажання знайти собі творчий вираз відкриють нові грані ваших талантів. Наприклад, у тих, хто був небагатослівним, раптом прокинеться дар красномовства. Або ви почнете якось інакше проявляти себе у творчості, відчуєте потяг до поезії, живопису.

Це прекрасний час не тільки для розквіту любовних стосунків, а й для дітей. Ви зможете легко та вільно встановлювати з ними контакт. Зробіть своїм дітям або племінникам що-небудь приємне, що запам’ятовується. Наприклад, сходіть з ними на концерт, у цирк чи ляльковий театр. Виявляйте турботу про тих, кого любите.

Стрілець

Стрільцям цього тижня, швидше за все, вдасться досягти успіхів у тих справах, які ви собі заплануєте. Зірки чекають від вас енергійних та сміливих вчинків. На цьому тижні ви матимете шанс просунутися вперед у досягненні своєї мети на один або кілька кроків. Позитивну роль може відіграти ваш батько чи людина, наділена владою та авторитетом.

Також цього тижня, можливо, значно зміцниться ваше матеріальне становище. Це дасть вам більше можливостей реалізації своїх бажань. Можна зробити похід магазинами: швидше за все, покупки будуть дуже вдалими. Сприятливо пройдуть поїздки та знайомства. Загалом цей тиждень складається на диво гармонійно, жодних ускладнень не передбачається.

Водолій

Водоліям зірки радять використати вільний час для більш поглибленого вивчення психології. Основна мета цього тижня – пізнати себе, свої внутрішні резерви. Якщо у вас є психологічні комплекси, то в цей період зможете скоригувати свої внутрішні проблеми та набути більшого ступеня свободи. Якщо ви займаєтеся аутогенними тренуваннями, йогою або медитацією, то досягнете в цьому вражаючих успіхів і навчитеся краще контролювати себе.

You cannot copy content of this page