fbpx

Гарний день для нових починань: що порадять карти Таро на 1 серпня

Овен

Карта дня “П’ятірка жезлів”. Не робіть з мухи слона. Не провокуйте коханих на конфлікт. На роботі не поспішайте з висновками, ще раз все обміркуйте.

Тельці

Карта дня “Самітник”. Ви знаєте як вчинити правильно. Згадайте, як починалося все з коханими, це запалить нову іскру у ваших стосунках. У робочому процесі поміркуйте над тим чого ви хочете досягти.

Близнюки

Карта дня “Верховна жриця”. Будьте мудрими – в цьому ваша сила. У стосунках головне спілкування і повага. У роботі займайтеся тим до чого лежить душа.

Рак

Карта дня “Туз жезлів”. Рухайтеся вперед. Покажіть коханим наскільки серйозні ваші наміри. На роботі проявіть творчий підхід.

Лев

Карта дня “Вісімка кубків”. Потрібно прийняти важливі рішення. У особистому житті можливі кардинальні зміни. На роботі теж чекають невдачі.

Діва

Карта дня “Сімка пентаклів”. Старання принесуть свої плоди. Влаштуйте приємний сюрприз своїм рідним. По кар’єрним сходам рухайтеся в одному напрямку, не хапайтеся за все відразу.

Терези

Карта дня “Башта”. Вас чекають фантастичні зміни. Вам дуже пощастило з коханими, цінуйте їх. Робота приємно здивую, значно покращиться фінансове становище.

Скорпіон

Карта дня “Шістка пентаклів”. Будь яка праця повинна приносити винагороду. У коханні варто перейти на новий рівень. На роботі очікуйте надбавку до зарплатні.

Стрілець

Карта дня “Шістка мечів”. Не сприймайте все близько до серця. Пробачайте маленькі дрібниці коханим, адже всі ми можемо помилятися. У робочому процесі будьте уважнішими.

Козеріг

Карта дня “Туз пентаклів”. Все складається якнайкраще. На вас чекає романтична відпустка. У робочому процесі прийде натхнення, яке принесе фінансове благополуччя.

Водолій

Карта дня “Королева пентаклів”. Все в ваших руках, головне бажання. У коханні все буде добре. На роботі час перейти на новий рівень, можливе підвищення.

Риби

Карта дня “Паж жезлів”. Прийшов ваш зірковий час.  У стосунках додайте інтриги і романтики. У русі кар’єрними сходами покажіть на що ви здатні.

You cannot copy content of this page