fbpx
Культура

Голки в стіні і дверях: що вони означають і як правильно їх позбутися

Голки використовують не тільки за призначенням, але і для всіляких обрядів. Експерти рекомендують з обережністю ставитися до «сюрпризів», знайденим в стінах і дверях, адже вони можуть бути так званими підкладами. Ці предмети мають негативну енергію, тому позбуватися від них потрібно правильно.

Що означають голки в стінах і дверях

Не завжди голки в будинку призначені власникам. Найчастіше з ними стикаються нові мешканці, які не знають колишніх господарів і не підозрюють про те, яку загрозу можуть нести звичайні, здавалося б, предмети для шиття. Якщо житло не куплене у швачки, яка могла забути про свої голки, мова може йти про наведення вроків. Вони можуть бути призначені чужій людині, але чіпати голими руками гострі голки все одно не варто.

Буває і так, що після відходу неприємного гостя господині знаходять «сувеніри», призначені їй або її сім’ї. У цьому випадку також можна говорити про наведення вроків і бажання нашкодити. Якими б не були голки: гнутими, ржавими або новими, – їх потрібно витягти і викинути.

Як правильно позбутися знайдених голок

Голки, виявлені в стінах і дверях, необхідно викинути негайно. Витягувати їх потрібно не голими руками, а за допомогою ножиць, кліщів чи інших підручних інструментів. Витягнуті голки складають на папір, акуратно загортають і виносять з дому. Їх можна викинути в контейнер, але краще закопати під старим корчем зі словами:

«Зло нікому не дістанеться, назавжди в землі залишиться».

Читайте також: 15 лютого – особливий день, коли потрібно обов’язково дещо запалити, освятити і відчути

Після того, як небезпека усунена, важливо провести енергетичну чистку приміщення і всіх домочадців. Квартиру можна окропити святою водою. Також в боротьбі зі злом допоможе обкурювання приміщення полином. Для того щоб негативна програма не запрацювала, кожному члену сім’ї варто надіти шпильку, щоб не потрапити під вплив пpокляття, приcтріту або врoків.

Після енергетичної чистки будинку господині варто заговорити житло, щоб уникнути подальших неприємностей. Для цього можна використовувати молитву-оберіг «Сім хрестів», яка захистить будинок від небажаних візитерів з темними думками.

You cannot copy content of this page