fbpx

Молитва-оберіг “Сім хрестів” – надійний захист від усіх бід та негараздів

Чудодійна молитва “Сім хрестів” – найкращий захист від усіх бід. І найбільш доступний із способів попросити Всевишнього про захист, заступництво.

Коли потрібно молитися?

1. Якщо в сім’ї починаються сварки, розбіжності.

2. У вас поганий настрій, постійна тривога.

3. Члени сім’ї стали часто хворіти.

Нерідко трапляється, що після появи у вашому будинку гостей, починається змінюватися в гірший бік енергетика. Змінюється атмосфера, починаються конфлікти, ворожнеча. У цьому випадку вам допоможе молитва-оберіг, відразу прочитайте її.

Існує ще тип так званих «енергетичних вампірів», що харчуються життєвими силами інших людей. Після спілкування з ними людина позбавляється захисту – самопочуття різко погіршується.

Молитва «Сім хрестів» допоможе кожному, ставши надійним оберегом.

Оберіг для захисту сім’ї і будинку – правильний настрій

Для життя нашого тіла необхідна їжа, для душі – молитва. Невипадково священнослужителі говорять, що світ стоїть на молитві. Святе слово здатне змінювати світ, воно має особливу силу. Найтонші вібрації, що направляються в простір, захищають нас і надійно оберігають.

Молитва-оберіг – своєрідний щит, який відображає все негативне, надіслане на нас. Щоб активувати захист максимально, замовте 7 церковних свічок. Важливим є правильний настрій. Не звинувачуйте себе у всіх існуючих бідах, женіть всі чорні думки від себе. Вищі сили самі знають, кого і як карати за те, що зробили замах на чуже і будували підступи.

Дихайте розмірено, глибоко. Не поспішайте. Уявіть, як ваш будинок накривається прозорим коконом, який переливається від надлишку енергії. Всі свої сили направте на те, щоб розтягнути читання молитви над усіма членами сім’ї, огорнувши все приміщення, усі його куточки.

Читайте також: Молитва «Три Янголи» – найсильніший оберіг людської долі від усіх негараздів

Текст прочитайте 7 разів. При цьому хрестіть навколо себе простір.

«Накладу на себе, будинок і сім’ю сім хрестів. Від Господа нашого, від Богородиці Великої, що життя непорочно дала, від Духа Святого, від Господа нашого і сина його Ісуса. Від Ангела-охоронця, що стежить за мною невідступно. Накладаю хрест від землі до небес, від заходу до світанку.

Хрести закрили всі входи від нeчиcтої сили. Приховали від лyкавого. Накладу на будинок 7 замків, закрию його від нещасть, дам захисні сили для комфорту і спокою нашого. Перший замок – від гірко пролитих сліз, другий – від бездолля і напастей, третій – від бідності, четвертий – від чорного злодійства, п’ятий – від біди, шостий – від хвороб. Сьомим замком закрию весь простір.

Поєдную замки, довіряючи ключ Господу нашому. Вищі сили несправедливість виганяють, охороняють. Вірую в добрі помисли, в справедливість. Душу відкриваю, Амінь».

Найсильніша молитва-оберіг поверне в сім’ю любов, взаєморозуміння. Відновить сили, наділивши рідні стіни силами зцілення. Вбереже від негативного впливу будинок.

Джерело.

You cannot copy content of this page