fbpx

Голодний Місяць сьогодні 5 лютого. Когось не зачепить, а хтось реалізується на максимум найближчі дні

У неділю, 5 лютого настає нова місячна фаза. Інтенсивна. Вона відкриває перед нами нові можливості, кажуть  астрологи, але разом з тим є кілька суворих заборон, які не варто порушувати, аби уникнути неприємностей.

Лютнева повня, яку ще називають Голодною чи Сніжною буде у знаку Лева. Це значно впливає на погіршення  загального стану, стосунків та  справ у таких знаків Зодіаку як:

Овнів, Близнюків, Левів, Терезів, Дів, Скорпіонів, Козерогів та Водоліїв.

Цим знакам варто бути більш стриманими та не ризикувати.

Наслідки цієї повні будуть діяти до 28 лютого.

Тельцям, Ракам, Стрільцям та Рибам навпаки може пощастити, кому в кар’єрі, а кому в любовних справах.

Телець 

Зараз не час стримуватись. Реалізуйте всі свої можливості. Внутрішня доброта та віра в себе допоможуть розкрити потенціал і знайти однодумців.

Будьте в центрі уваги. Не соромтеся виявляти радість та веселитися. Вам не доведеться ні перед ким виправдовуватися за своє бажання відволіктися від одноманітних буднів і розважитися.

Рак

Для Раків настав час пожинати плоди своєї праці. Відзначайте перемогу, нехай навіть незначну невеликою подорожжю.

Природа кличе вас повернутись до неї. Незважаючи на не завжди хорошу погоду, проводьте якнайбільше часу на свіжому повітрі.

Також, зірки  цього дня радять вам відкритися почуттям, і доля нагородить вас дивовижними стосунками, про які ви могли лише мріяти.

Стрілець

Повний місяць допоможе вирішити всі проблеми.

Сконцентруйтеся на питаннях, які давно не можете вирішити, акумулюйте зусилля й у вас обов’язково все вийде.

На вас чекають захопливі зміни. Для того, щоб вони сталися, ведіть активний спосіб життя, і воно не тільки повернеться обличчям, а й порадує новими можливостями.

Риби

Настав час звернути увагу на свій духовний світ. Якщо зробити це правильно, життя відкриє безліч можливостей змінити все, що не влаштовувало досі.

Абсолютно все можна розпочати заново. Зосередьте всю енергію та зусилля на змінах, яких боялися до цього часу.

Сніжний Місяць допоможе втілити їх у життя

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page