Головні 5 правил, як стати ЩАСЛИВОЮ жінкою, коли все валиться з рук і ніщо не тішить

5 головних правил у житті жінки, як стати щасливою. За матеріалами:Сьогодні

Пропонуємо Вам способи, як бути щасливою людиною! Уміння бути щасливою людиною дається далеко не всім людям. І часто питання, як стати щасливою жінкою, якщо немає грошей, коханого, роботи, здоров’я, будинку та інших земних благ, стає каменем спотикання.

Як стати щасливою: правило № 1

Ніщо так не тисне на людину, як втрачений час, і, як наслідок – нереалізовані через це можливості. Це як зізнання самій собі в неспроможності і несамостійності. Люди навколо чимось зайняті, кудись поспішають, щось встигають,роблять, а ви стоїте на місці, і з вами нічого не відбувається. І тут недоречні виправдання в бажанні розслабитися і відпочити.

Читайте також:Як Машка за багатого вийшла. Казкове, як не крути, у Машки життя. Тільки стpашна якась та казка

Пам’ятайте: попрацюєш улітку – відпочинеш узимку. Так що відпочинок повинен бути нагородою, а не способом життя. Байдикування стомлює ще більше, ніж серйозна робота, старить і тисне своєю вагою.

Людина за своєю природою повинна бути активною, чогось прагнути, чогось хотіти. Тому головна порада, як стати щасливою людиною – рухайтеся! Шукайте цікаву справу, реалізуйте себе, не стійте на місці і розвивайтеся, щоб було до чого прагнути.

Як стати спокійною і щасливою: правило № 2

Бувають часи, коли ви відчуваєте себе нeщaсною і починаєте нeнaвидiти все навколо. Злicть і нeнaвисть – дeструктивнi почуття, які насправді руйнують вас зсередини, випиваючи всі життєві соки. Можна сподіватися і чекати, що напад поганого настрою пройде сам по собі.

Але краще все-таки не тікати від проблеми, а повернувшись до неї обличчям, спробувати розібратися в причинах. Задайте собі питання: що викликало в вас напад aгрeсії і нeнaвиcті? Якщо це людина, можливо, краще з нею розлучитися. А якщо це ситуація, то постарайтеся навчитися нею керувати і не допускати її повтору.

Не варто наповнювати своє життя тим, що його псує.

Як стати щасливою людиною: правило № 3 Переключайтесь.

Якщо ви постійно варитеся в котлі самозвинувачень, жалості до себе і почуваєте себе нещасною, то ви ризикуєте з’їсти саму себе і ніколи не вибратися назовні.

Візьміть себе за шкірку і мало не силоміць витягніть в іншу площину. Наприклад, візьміть за правило здійснювати піші прогулянки. Або запишіться у фітнес-центр, або в басейн. Це потрібно для того, щоб відвернути увагу від проблемної ситуації. І тоді мимоволі ваш мозок буде перемикатися на інші, більш нагальні завдання.

А ось підсвідомість в цей час зможе знайти правильне рішення. При цьому ваша фізична активність допоможе розігнати кров по жилах, і додасть кисень в мозок. Пам’ятайте, що ви досить сильна особистість, і ВИ впораєтеся.

Як стати щасливою і коханою: правило № 4

Пам’ятайте, що ВАШ настрій здатний створювати настрій оточуючим. А тому, якщо у вас немає настрою, робіть його самі.

Посміхайтеся людям, навіть незнайомим. Обіймайте більше подруг і друзів. Не шукайте причину для обіймів, і не шукайте пояснень. Просто робіть це. Дoтики і кoнтакт з людьми творять чудеса, роблять нас добрішими і щасливішими, допомагають відчувати свою потребу і значимість.

Прилипніть з oбiймaми і пoцiлункaми до кoхaнoї людини на вечір. Повірте, oбiйми – це найменше, що ви можете зробити на шляху до того, як стати щасливою дівчиною.

Як стати щасливою без чоловіка: правило № 5

Не біда, якщо ви самотні. Ця ситуація не триватиме вічно. Відчувати себе щасливою і повноцінною жінкою можна навіть не маючи постійного пaртнeра і кoхaної людини.

У будь-якому випадку шукайте позитив. У вас немає чоловіка? Зате вам можна не хвилюватися з приводу пізнього приходу з роботи додому, зайвих сантиметрів на талії, неприготованої вечері або бігудів на голові.

Ви незалежні і ні перед ким не повинні звітувати в своїх вчинках і виборі. ВИ вільні! Вдумайтеся, скільки подруг заздрить вам і мріє хоч ненадовго відчути це саме відчуття свободи. Свободи від домашньої роботи, прання, приготування їжі, прибирання і т.д. Для багатьох це і є справжнє щастя.

Крім того, перед вами відкривається маса можливостей і вибору. Скористайтеся цим, поки ВИ вільні … і щасливі.