fbpx
Гороскоп

Головні пліткарі гороскопу: кому із знаків Зодіаку не можна довіряти свої таємниці

Близнюки

Яких-небудь рамок та правил для легковажних людей цього сузір’я не існує. Близнюки мінливі у всьому, але не в бажанні збирати інформацію про оточуючих. Останнє роблять охоче, вміло.

Представникам знаку всі і все розповідають, тому що вони схиляють до себе, здаються дружелюбними та милими. Але насправді Близнюки підступні. Їм потрібна інформація про інших, щоб мати теми для розмови, щоб когось можна було покритикувати, засудити за щось. Цим вони зміцнюють упевненість у собі, підвищують самооцінку.

Діва

Представники даного зодіакального сузір’я відрізняються педантичністю, що проявляється завжди і в усьому. Діви по крихтах збирають інформацію про інших, обробляють її, роблять свої висновки. Ними вони поспішають поділитися з оточуючими, щоб розуміли, що відбувається.

Самим Дівам здається, що ними керують добрі наміри, що вони допомагають іншим не потрапити в обман. Але при цьому представники знаку не думають, що вони зраджують своїми вчинками тих, хто був з ними відвертий.

Терези

Особистості цього знаку добрі і милі, чим притягують інших до себе, дозволяють їм розкритися, почати ділитися особистим. Терези вбирають усе, що чують, коли ведуть задушевні бесіди.

Отримані відомості вони потім використовують у спілкуванні з оточуючими. Критики відвертої вони собі не дозволяють, але й нейтральну позицію вони не поспішають зайняти. Представники знаку кажуть все, що думають, але тільки обтічно, обережно, щоб ніхто не запідозрив, що вони мають схильність збирати плітки.

Не варто бути відвертими з особистостями наведених знаків. У них не тримається за зубами нічого, вони за першої ж нагоди розкажуть усе, про що їм розповіли.

You cannot copy content of this page