Головний колір 2020 року: у чому зустрічати рік металевого Щура

Оскільки символом 2020 року за китайським календарем є металевий Щур, то зустрічати Новий рік краще в одязі сріблястого або білого кольору.За матеріалами:Факти ICTV

Білий, молочний, кремовий, бежевий, сірий, світло-жовтий, сіро-коричневий, сріблястий, попелястий, пісочний – ці кольори і інші з тієї ж гами відповідають тотему Нового року.

Сам образ варто зробити легким і невимушеним. Не забудьте доповнити його металевими аксесуарами і прикрасами.

Це можуть бути підвіски, кулони, брошки металевого відтінку, срібний пояс на сукні, сріблясті туфлі або клатч зі стразами.

Читайте також:Що потрібно обов’язково зробити до Нового 2020 року: 9 важливих справ

Щур не любить пафосу, тому ваш образ для зустрічі Нового року повинен бути елегантним, стриманим і стильним, але водночас зручним і вільним.

А от яскравих кольорів варто уникати. Під забороною також тваринні принти, aгpeсивний червоний і насичений синій кольори.

Також не варто в новорічний вечір одягати речі з зображенням котів, а про леопардову сукню точно краще забути до наступного року.

Що стосується стилю, Щур не любить надмірностей, тому Новий, 2020 рік бажано зустрічати у вечірньому костюмі або платті класичного, спокійного крою. У цю чарівну ніч ви повинні бути жіночною і ніжною, а не кричущою і зухвалою. Залиште цей образ на потім.

Чоловіки теж повинні виглядати стильно й елегантно – відмовтеся від футболок і джинсів. Хорошим варіантом буде пуловер або джемпер з брюками, головне, щоб вони лише підкреслювали вашу мужність.

Оскільки Щур вважається символом мудрості та багатства, то потрібно правильно зустріти це свято.