Головними винуватцями проблем цієї осені будуть Венера і Меркурій: чого потрібно остерігатися представникам різних знаків Зодіаку до 18 жовтня і як можна подолати прийдешні проблеми

Небезпеки можуть підстерігати нас в будь-який момент, але астрологи вважають, що найбільш складним періодом буде час з 1 вересня по 18 жовтня. Саме до цього моменту завершиться період ретроградності Меркурія. Решта планет, навпаки, до початку другої половини осені почнуть стрімке позбавлення від зворотного руху.

Овен

Перша половина осені для Овнів буде часом дрібних негараздів і проблем. Безсумнівно, їм варто бути обережнішими в спілкуванні з неприємними людьми, а також незнайомцями. Цієї осені астрологи рекомендують ділитися своїми планами і розповідати про мрії тільки перевіреним людям.

Телець

Тельцям варто побоюватися ліні. Посидючість і працьовитість – головні друзі представників даного знаку цієї осені. Якщо не відкладати нічого на потім, Тельці зможуть вирватися вперед і залишити позаду всіх своїх конкурентів. Найкращий час для роботи починається з першого дня осені.

Близнюки

У Близнюків буде багато нових можливостей, але і небезпек буде також чимало. Наприклад, поведінка конкурентів, ворогів або просто знайомих людей може неабияк розхитати нерви. Небезпека буде полягати в гострій реакції на те, що відбувається. Варто поберегти енергію і сили.

Рак

Майже всю осінь Раків можуть очікувати різні позапланові сюрпризи. Більшість з них виявляться неприємними, але це не означає, що потрібно чекати від Всесвіту і зірок тільки каверз. Ракам ні в якому разі не можна переставати вірити в дива і позбавлятися свого природного оптимізму.

Лев

Головна небезпека цієї осені виходить від людей. Це не означає, що Левам потрібно заховати голову в пісок і ні з ким не розмовляти. Можна взаємодіяти з оточуючими. Але краще дотримуватися принципу «хочеш зробити щось добре – зроби це сам». Не потрібно нікого просити про допомогу хоча б до листопада.

Діва

Відзначається, що ця осінь для Дів буде досить продуктивною і цікавою, але не позбавленої проблем. Життєві сили Дів можуть швидко покидати їх. Для того, щоб залишатися в тонусі, їм доведеться періодично міняти обстановку. Це допоможе активізувати приховані резерви організму.

Терези

Терезам не можна чекати біля моря погоди. Цієї осені потрібно діяти, причому максимально рішуче. Це стосується і любовної сфери, і фінансової. Бездіяльність буде рівноцінно програшу. Також у вересні і жовтні краще не вирушати в далеку дорогу. В дорозі можуть підстерігати проблеми.

Скорпіон

Скорпіонів чекають небезпеки в спілкуванні з токсичними людьми і прихованими недоброзичливцями. Важливо навчитися говорити «ні» тим, хто безцеремонно проситиме про допомогу і користуватися їх добротою. Також у вересні Скорпіонам варто тимчасово взяти перерву в сфері любові.

Стрілець

Здоров’я – ось про що варто подбати Стрільцям цієї осені. Головна небезпека може підстерігати їх саме в цій сфері. Старі невирішені проблеми можуть повернутися, нагадавши про себе в найбільш невідповідний момент. Якщо вирішити проблеми подібного роду зараз, жити стане простіше потім.

Козеріг

Осінь для Козерогів буде небезпечною в плані спілкування. Можливі зустрічі з негативними людьми. Важливо зайняти оборонну позицію, але не закриватися повністю, адже серед безлічі поганих людей можуть ховатися ті, хто допоможе Козерогам позбутися нудьги і поганих думок.

Водолій

На Водоліїв цієї осені можуть впасти нові обов’язки, проблеми і справи. Працювати доведеться більше, але це не страшно, адже Водолії вміють фокусуватися на справах. Кожну зручну вільну хвилину краще використовувати для відпочинку. Відпочивати краще разом з близькими людьми.

Риби

Рибам варто зайнятися втіленням в життя своїх давніх планів. Головна небезпека цього періоду полягає в напливі ліні. Справитися з бажанням нічого не робити буде непросто, але Рибам це виявиться під силу. Потрібно лише оточити себе мотивованими і працьовитими людьми.