fbpx
Культура

Гoлoвoсiк 11 вересня: що потрібно зробити в цей день

Щорічно Гoлoвoсік відзначається 11 вересня, і в 2018 році день святкування залишається незмінним. Це свято тісно пов’язаний з іншим релігійним подією – Днем yciкновення глaви Іоанна Предтечі. Саме тому віруючі надають дуже важливе значення цьому святу і намагаються в цей час не розгнівати Всевишнього.

Однак уникнути неприємностей буде набагато простіше, якщо заздалегідь дізнатися про те, як правильно провести цей день.

Що можна робити на Головосік
В першу чергу варто згадати про те, що в цю дату відзначається День уciкнoвення глави Іоанна Предтечі – однy з важливих подій в релігійному світі. Іоанн Хреститель був першим, хто заявив людям про пришестя Месії, а після хрестив Сина Божого в річці Йордан.

Відвідати церкву в цей день – обов’язок кожного віруючого. У цей час можна вимовити молитви на зцілення, захист від ворогів і недоброзичливців, а також просто звернутися до святих з потаємними проханнями.

На честь свята можна влаштувати скромне торжество, але на столі має бути присутня тільки пісна їжа. Крім того, господині повинні готувати страви заздалегідь, а також не займатися прибиранням й іншими домашніми справами.

Читайте також: Усікновення глaви Іоанна Предтечі: що не можна робити у цей великий день

На Русі вважалося, що в цей день трави наділяються сильними лікувальними властивостями. Тому 11 вересня можна приділити час збору лікарських рослин, завдяки яким в майбутньому ви зможете вилікувати себе і своїх близьких від недуг.

Щоб весь наступний рік був вдалим, на Гoлoвoсік слід займатися богоугодними справами, в тому числі допомагати не тільки нужденним, а й своїм близьким. Вирушаючи в храм, не забудьте взяти з собою трохи пісної їжі і нагодуйте бездомних, які просять милостиню біля церкви, попросивши їх помолитися за здоров’я вас і ваших рідних.

Джерело.

You cannot copy content of this page