Гороскоп для бізнесу з 22 березня по 28 березня: Не рекомендується приймати важливі рішення, можливе підвищення, посилення матеріального становища

22 березня – понеділок

Понеділок – це день, який спонукає вас діяти, це шанс здійснити ваші мрії.

Ранкові позитивні сторони Місяця до Венери та Сонця забезпечать нам гарний настрій та заохотять працювати. На жаль, у другій половині дня та ввечері домінуватимуть квадрат Місяця до Урана. Ці аспекти принесуть емоційну збудливість, різкі зміни настрою, неконтрольовані реакції та високу імпульсивність. Може знадобитися погашення боргу або можуть виникнути несподівані витрати.

23 березня – вівторок

День пройде під впливом протистояння Місяця Юпітеру. Ми можемо бути надмірно довірливими, доброзичливими і сентиментальними, але також нетерплячими, прихильними, запальними. Легко буде визнати свої бажання реальними, переоцінити можливості і зробити помилку, яка призведе до розчарування та матеріальних втрат.

24 березня – середа

Плутон протистоїть Нептунові – дуже підступні аспекти, що створюють нереальну картину реальності. Може здатися, що все приємне та корисне, а проблеми незначні. На жаль, кількість помилок збільшиться через відволікання уваги та відсутність концентрації. День, сповнений емоційного напруження, поганого настрою. Сьогодні важко буде приймати обґрунтовані рішення.

25 березня – четвер

Дружні аспекти Місяця з Ураном та Меркурієм перетворять мотивацію у дії, заохотять працю, піклуються про фінанси та націлять на конкретну мету. Кожне завдання буде виконано заплановано і послідовно, і кожна проблема буде вирішена. Можливе підвищення, посилення матеріального становища.

26 березня – п’ятниця

Важкий день. Опозиція Меркурію та опозиція Нептуну призведе до сильної імпульсивності, дратівливості та схильності до поганого настрою. Будуть труднощі в контактах. Можливі непорозуміння з колегами. Не рекомендується приймати важливі рішення, вести переговори, підписувати контракти.

27 березня – субота

У день будуть переважати позитивні аспекти – поєднання Сонця з Венерою. День буде сприятливим для сімейних радощів, бажання любові та розваг, прагнення задовольнити естетичні та культурні потреби. Хороші аспекти для мистецької роботи. Можливі сюрпризи, сенсаційні новини, нові ідеї. День натхнення та бажання вийти за рамки звичного кола подій.

28 березня – неділя

Важка неділя. Протистояння Місяця Венері посилять негативні емоції. Ви можете побачити цілий спектр емоційних реакцій,  дисбалансу, демонстративної поведінки, образ. Можуть виникати незрозумілості з грошима, додаткові витрати та сімейні розбіжності щодо фінансових питань.

Фото pixabay.com