Гороскоп для дівчат всіх знаків, які вони у відносинах. Хто з милої дами перетворюється у скандальну

Овен (21 березня – 20 квітня)

Активності і енергії дівчині – Овен можна тільки позаздрити. Ти встигаєш будувати кар’єру і відносини, мати кілька хобі та широке коло спілкування. Однак часто твоя активність переходить в напористість. Ти впевнена, що все навколо повинні бути так, як вирішила ти. Однак не кожному чоловікові сподобається танцювати під жіночу дудку.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Планета Венера, покровителька знаку зодіаку Телець, наділила тебе особливою чуттєвістю та чутливістю. Ці риси в поєднанні з природною жіночністю залучають представників протилежної статі. Однак зворотним боком твоєї чутливості є надмірна образливість. Ти можеш почати турбуватися до сліз через фразу, яка, на твою думку, сказана невідповідним тоном. Це ускладнює відносини з близькими.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Легкість Близнюків у ставленні до життя одночасно перевага і недолік. З одного боку, ти не схильна довго перейматися через невдалий роман і швидко перемикаєшся з одного чоловіка на іншого. З іншого – тобі бракує постійності, без якої неможливе сімейне життя. Якщо хочеш тривалих і глибоких відносин, не біжи з них після першої ж проблеми, що виникла.

Рак (21 червня – 22 липня)

Дівчата, народжені під знаком Рака – глибокі і чуттєві натури. Такими рисами Раків наділила господиня знаку Місяць. Вона ж багато в чому вплинула на характер. Ти схильна до частих перепадів настрою і можеш з легкістю перетворитися з милої в скандальну даму. Це стає причиною розладу у відносинах.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Як і належить «царю звірів», ти володієш вродженою упевненістю в собі і лідерськими задатками. Однак навіть на Сонці бувають плями – до недоліків твого знаку Зодіаку можна віднести надмірну самовпевненість і егоїзм. Часом ти поводишся надто егоцентрично по відношенню до близьких людей.

Діва (23 серпня – 23 вересня)

Як людина земної стихії, ти любиш, щоб в твоєму житті панувала стабільність. При цьому пристрасть до порядку часом доходить до абсурду. Про поведінку Діви складають анекдоти. Однак твоїм близьким, які постійно чують докори в тому, що вони створюють в будинку бардак, зовсім не смішно.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Планета Венера наділила твій знак привабливою зовнішністю, чарівністю і почуттям гумору. А ще – безконфліктним характером. Ти так не любиш розбірки, що готова поступитися власними інтересами заради збереження миру. Однак прагнення бути хорошою для всіх може зіграти з тобою злий жарт, чоловіки не захочуть бачити поруч із собою жінку без власної думки.

Скорпіон (24 жовтня – 21 листопада)

Природа наділила Скорпіона сильним характером і яскравою зовнішністю. Щоб бути в центрі уваги, тобі не доводиться нічого робити спеціально – чоловіки злітаються на твою чарівність, як метелики на вогонь. Однак ще однією відмінною рисою твого знаку є надмірні ревнощі. Ти сприймаєш кохану людину як свою власність, забуваючи, що він, в першу чергу, – особистість.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Яскраві, щедрі, емоційні – дівчата-Стрільці, як і інші представниці стихії Вогню.  Ти не тільки відчуваєш потребу закохувати в себе чоловіків, а й сама часто закохуєшся з першого погляду. Правда, ненадовго.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Господиня твого знаку – сама аскетична з усіх планет, Сатурн. Вона наділила тебе розсудливістю і практичністю. Остання якість часом доходить до смішного. Ти – той самий чоловік, який купує в магазинах товари виключно по акціях і готова відмовитися від багато чого, аби не витрачати гроші. Май на увазі, коли жінка економить на собі, чоловіки теж починають на ній економити.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Ексцентрична, незвичайна, стильна – це все ти, дівчино, народжена під знаком Водолія. Тебе відрізняє високе почуття гумору. Це прекрасно, коли ти граєш в ігри, але не завжди йде на користь в особистому житті. Ти не завжди відрізняєш добрий гумор від сарказму і нерідко ображаєш близьких своїми жартами.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Дівчата-Риби – розумні, жіночні, що володіють хорошою інтуїцією і багатою фантазією. Остання нерідко ускладнює їм життя. Ти захоплюєшся езотерикою і віриш в усі непізнане: астрологію, нумерологію, хіромантії тощо. Твоя основна помилка – вибирати чоловіків, керуючись виключно «знаками згори».