fbpx
Гороскоп

Гороскоп для всіх на 28 квітня: комусь  вдасться здійснити якесь зі своїх старих бажань, що ще більше додасть  сил і наповнить натхненням, а комусь  по-справжньому посміхнеться Фортуна

Гороскоп для всіх на 28 квітня: комусь  вдасться здійснити якесь зі своїх старих бажань, що ще більше додасть  сил і наповнить натхненням, а комусь  по-справжньому посміхнеться Фортуна

ОВЕН (21.03 – 20.04)

28 квітня стане для вас днем нових знайомств і несподіваних зустрічей. Особливо для тих, чиє життя проходить за схемою “дім – робота – дім”.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

У більшості Тельців в цей період почнеться новий етап у стосунках з другою половиною. Яким він буде (кращим або гіршим за попередній), залежить лише від вас.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Період застою в соціальній сфері, але активної роботи вдома. Цей час добре присвятити дому та сім’ї, облаштування садової ділянки. Розв’язання домашніх питань вимагає багато енергії, витрат тимчасових і фізичних ресурсів. А це заважає професійній діяльності, можуть виникати невдоволення з боку керівництва, коли працівник просить відгул або відпустку.

РАК (23.06 – 23.07)

Вам  краще відправитися у відпустку, оскільки в цей період вони будуть незібрані, розсіяні та неуважні, що може ускладнити життя на роботі. Вам по-справжньому посміхнеться Фортуна. Не прогавте свій шанс

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Ви будете сповнені сил та енергії, тому вам легко буде братися за будь-яку роботу. Вам вдасться здійснити якесь зі своїх старих бажань, що ще більше додасть  сил і наповнить натхненням.

ДІВА (24.08 – 23.09)

У цей період можна і навіть потрібно відвідати друзів і родичів, з якими ви давно не бачилися. Намагайтеся не сидіти довго вдома, виходьте на повітря, відвідуйте красиві місця, змініть звичний маршрут, не поспішайте додому з роботи, прогуляйтеся, насолодіться навколишнім середовищем і гарними вечорами, і життя заграє яскравими фарбами.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Вам знадобиться приймати важливі, доленосні рішення, робити складний вибір, а також переглянути свої погляди на життя в цілому і на конкретні речі зокрема. Зірки радять вам покладатися в складних ситуаціях тільки на себе і довіряти тільки собі.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Ставлення до життя у вас кардинально зміниться, ви станете більш наполегливими та терплячими. Якщо в попередні місяці  потрібно було, щоб  хтось підтримав, похвалив, схвалив, то зараз вони будуть самостійно приймати рішення, не потребуючи в чийогось схвалення.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

В цілому, з фінансовим становищем у вас ситуація дещо краща, ніж у багатьох інших знаків Зодіаку. А ось питання в сім’ї можуть виникати, оскільки постійна робота, втома і роз’їзди віднімають більшу частину часу . Ви можете здійснити свої бажання. Не бійтеся

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Відпустка і відпочинок будуть відкладені – всі сили будуть кинуті на трудову діяльність. Вам захочеться глобальних змін, свободи та незалежності. Козеріг, якими цілком і повністю керуватиме дух авантюризму, будуть сміливо висловлювати свої справжні почуття, без найменших докорів сумління вимагати справедливості та поваги до власної персони, перестануть приховувати власну думку.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Не варто боятися, що щось не вийде. Але зірки не рекомендують  заграватися і повністю віддавати себе роботі. Слід перемикатися на інші сфери, щоб не перевтомлюватися і не перевантажити себе

РИБИ (20.02 – 20.03)

Останні дні квітня повністю позбавлять вас можливості нудьгувати або залишитися наодинці з самим собою. Вас будуть оточувати люди: вдома – батьки, діти, кохана людина, родичі та друзі, а на роботі – колеги, партнери, замовники та клієнти. Навіть якщо раптом і виникне миттєва слабкість у вигляді бажання залишитися в тиші, то це дуже швидко пройде.

Фото pixabay.com

You cannot copy content of this page