fbpx

Точний детальний гороскоп для всіх закоханих на 19 та 21 жовтня. Особливий день для особливих людей

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сьогодні ви з вашими друзями трішки розслабитесь, а значить, знайдете спільну мову з Вашою коханою людиною. Однак не варто заходити за межу, вислухайте її, і все у вас налагодиться.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Вашій коханій людині буде ну дуже цікаво з’ясувати причини Вашої поведінки. І навіть якщо ніяких особливих причин не буде, та й поведінка не сильно відрізнятиметься від звичайного, зірки рекомендують що-небудь придумати, бо в іншому випадку Вас запідозрять в нещирості.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Вас можна буде назвати спокійною людиною. Але це все не вдома. Ваша кохана людина отримає всі шишки на ні в чому не винну голову. Подумайте про те зарання, ви зможете образити свою поливинку, а це того не стоїть.

РАК (23.06 – 23.07)

День варто присвятити спільним прогулянкам. Вони виявляться не дуже тривалими, оскільки ні у Вас, ні у Вашої улюбленої людини просто не буде часу, зате дуже цікавими і плідними в плані вирішення особистих питань.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

В цей день Ви спокійно зможете поєднувати роботу з особистим життям. Однак цього не радимо – занудьгуєте. Краще провести день діяльно і завершити його не менше чарівним ввечері.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Ви цілком можете переплутати одного Вашого улюбленого з другим або з п’ятим, дивлячись скільки таких у Вас є в наявності. Доведеться тримати в голові, кому що Ви розповідали, і, найголовніше, кого як звуть. Тому що якщо Ви це переплутали, проблем потім не оберете.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Сьогодні Вашій коханій людині будуть необхідні Ваші підтримка, турбота і знання про те, що Ви завжди будете поряд, що б не трапилося. Постарайтеся все це йому забезпечити в кращому вигляді, і подяка повернеться Вам сторицею – це зірки гарантують.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Вашій коханій людині буде непросто переконати себе в тому, що майбутнє у нього з Вами все-таки є, причому щасливе, світле і довге. Якщо Ви і самі в цьому не впевнені, може, варто задуматися про те, навіщо ви так довго разом і чи варто продовжувати цей термін?

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

У цей день Вам варто дуже серйозно поставитися до слів Вашої людини, навіть якщо нічого принципово нового і важливого вона Вам сьогодні не скаже. Просто тільки в цьому випадку Вам вдасться вловити зміни в його настрої і, можливо, навіть в відношенні до Вас. А це дуже важливо.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Ви будете дуже мило розмовляти з Вашою коханою людиною ні про що. Ви не прийдете до жодних важливих висновків, та й не будете, мабуть, ставити перед собою такої важливої ​​мети. Головне від розмови – море задоволення і максимум позитивних емоцій.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

В цей день Ви будете ранимі й уразливі, що буде недовподоби обранцеві. Тому постарайтеся скоротити спілкування з ним до мінімуму, особливо якщо у Вас не завжди виходить приховувати свої почуття. Завтра  зрозумієте, що даремно ображалися на багато фраз і натяки, але може виявитися занадто пізно.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Сьогодні Вашій коханій людині непросто буде повірити в те, що Ви не обманюєте його ні в чому. Що Ви з ним абсолютно щирі і повністю перед ним відкриті. Постарайтеся якимось чином це довести, інакше Ви можете втратити його довіру дуже надовго.

Фото спеціально для Osoblyva.com

You cannot copy content of this page