Гороскоп для всіх жінок з 23 по 30 грудня: У Дів будуть великі заробітки, у Водоліїв суцільна смуга невезіння, глухий кут, а у Левів щаслива дорога чи поїздка

Останній місяць року буде досить напруженим. Проте друга половина місяця буде більш спокійна. Астрологи розповіли, що чекає всіх жінок за знаком Зодіаку в найближчий тиждень, з 23 по30 грудня. Період буде спокійним, займайтеся приємними та улюбленими справами, труднощів астрологи не обіцяють. У професійній сфері ймовірні нові досягнення, але постарайтеся на перше місце поставити не роботу, а своїх рідних. В останні дні грудня можете освоювати нові професії, починати нові справи та проєкти, отримувати нові знання.

Овен

Ваші ідеї на майбутньому тижні можуть не одразу мати позитивні відгуки у керівництва. Не здавайтеся і доведіть, що ваші проєкти мають перспективи.

Телець

Не варто цього тижня доводити власну правоту оточуючим. Тим більше, що не всі ваші ідеї зараз можуть принести очікуваний результат. Ваш головною запорукою успіху стане гнучкість.

Близнюки

На цьому тижні вам потрібно розширити своє коло спілкування. Прислухайтеся до думки інших людей. Це допоможе вам правильно оцінити ситуацію.

Рак

Вам доведеться на цьому тижні прийняти важливе рішення. Якщо відчуваєте, що не знаєте як потрібно вчинити – не соромтеся запитати поради в досвідчених колег.

Лев

На цьому тижні ви можете переступите чиїсь інтереси. Ваша прямолінійність може багатьом не сподобатися. у Левів щаслива дорога чи поїздка

Діва

Передостанній тиждень року у Дів буде насичена клопотами. Ваше завдання – використовувати цей період для чогось позитивного. Займіться підготовкою до свят та незабудьте купити подарунки всім близьким. У Дів будуть великі заробітки

Терези

Ви вирішите давнішню проблему, яка вже вас давно турбувала.  Ви досягнете успіху, зберете навколо себе однодумців.

Скорпіон

Не будьте скромними, найближчими днями, вам це протипоказано. Говоріть про свої цілі та бажання потрібним людям, вони допоможуть вам здійснити мрію.

Стрілець

На цьому тижні вам потрібно буде думати тверезо та міркувати логічно. Це допоможе вам направити вирішити свої справи.

Козоріг

Найближчого тижня вам доведеться вирішити, які емоції, речі та навіть люди вам потрібні, а з яким бажано попрощатися.

Так ви звільніть місце для ваших нових емоцій  речей та знайомств з новими людей.

Водолій

Ви можете зіткнутися з нерозумінням рідних і близьких людей на цьому тижні. Спробуйте їх переконати у власній правоті. У Водоліїв суцільна смуга невезіння, глухий кут

Риби

На цьому тижні вам доведеться захищати сторонні інтереси. І при цьому потрібно бути справедливою та твердо стояти на своїх позиції.