Гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 30 вересня по 6 жовтня 2019 року. Дізнайтеся, що очікує Вас на цьому тижні

Зірки і планети постійно змінюють своє положення, із-за чого по-різному впливають на людей. Поради астрологів допоможуть представникам кожного знака Зодіаку змінити життя на краще. Джерело:

Навіть якщо цей тиждень здасться вам важким, не падайте духом. У цей період очікується безліч позитивних і негативних змін в енергетиці планет, тому не все буде однозначно і передбачувано.

Овен

Овнів чекає динамічний тиждень. Справа в тому, що 3 числа Плутон перестане бути ретроградним. Настає час, коли спілкування і дружба, нові знайомства і колективна праця стануть дуже позитивними і зазнають позитивних змін. Овнам варто сфокусуватися на приємних справах.

Читайте також:5 найвірніших жінок за знаком Зодіаку. З ними і в вогонь, і в воду

Робота дуже важлива, але на вихідних астрологи радять відпочити, тому що різкі енергетичні зміни позначаться на самопочутті та настрої Овнів. Слід добре придивлятися до людей і буди обережними в усьому, тому що в другій половині тижня можливі спалахи негативу з боку колег і знайомих.

Телець

У Тельців настає час любoвниx пригод, тому бажано частіше спілкуватися з романтичними і люблячими знаками Зодіаку. На жаль, ідилія триватиме лише до п’ятниці. У суботу планети і зірки вступлять в дисонанс, тому на вихідних можливі складнощі в спілкуванні. Астрологи радять побути на самоті і не критикувати близьких.

На роботі бажано не братися за кілька справ відразу, а розумно підійти до питання планування. Цілком можливо, що сил на все не вистачить, тому доведеться більше відпочивати. Корисним буде свіже повітря, прогулянки, заплановані покупки.

Близнюки

У першій половині тижня можливі неприємні сварки і розчарування, але 4, 5 і 6 числа планети стануть дуже активними, хоч і не зовсім гармонійними, тому нудно точно не буде. Близнюків чекає багато приємних емоцій і спілкування. Що стосується роботи, то на початку тижня не завадить трохи обережності і передбачливості.

Ближче до вихідних можна почати новий проект, зайнятися пошуками нового місця роботи. У цьому плані корисно буде покластися на інтуїцію.

Експерти рекомендують Близнюкам не проявляти жадібність. Це може перешкодити розвитку відносин. Натомісць краще бути щирими і готовими піти на компроміс з коханою людиною. Труднощі в спілкуванні можна компенсувати романтикою.

Рак

У Раків починається далеко не найсприятливіший тиждень, в якому може відбуватися багато незвичайного. Планети і зірки будуть постійно змінювати свою енергетику з позитивної на негативну. Найбільші проблеми можуть виникнути на вихідних. У суботу та неділю варто, як слід відпочити, щоб позбутися втоми і негативних думок.

На цьому тижні потрібно не просто хотіти стати кращими, а довести самим собі, що це дійсно можливо. Для цього знадобиться сила волі, бажання боротися, напористість і віра в себе. У роботі і в любові настане тимчасовий період застою. Щоб уникнути проблем, краще не ризикувати зайвий раз.

Лев

Початок прямого руху Плутона 3 жовтня змусить Левів відчути розквіт позитивної енергії. Закон тяжіння почне працювати активно, але розкриє себе повністю лише до кінця місяця. У другій половині цього тижня вже можна буде розгледіти перші успіхи. Когось похвалить начальник, а хтось отримає більше грошей, а хтось зможе визначитися зі своїми цілями.

Щоб впоратися з усіма завданнями, Левам знадобиться рішучість, сила, а також фізична активність. Спорт і навіть прості прогулянки на свіжому повітрі зарядять енергією, допоможуть позбутися від негативу, сумнівів і страхів.

Діва

У кожного знака Зодіаку є погані риси характеру. У Дів вони можуть посилитися на цьому тижні, особливо в останні три дні. Ці люди можуть стати недовірливими, надто прискіпливими. Це погано позначиться на пошуку другої половинки або на розвитку вже існуючих відносин. Краще побути на самоті в суботу та неділю.

Перша половина тижня, навпаки, буде дуже продуктивною і яскравою. Дівам вдасться завершити важливі справи і налаштуватися на потрібний лад. В цілому в цей період варто уникати aгpecії і гpубоcті, впертості. На дратівливість другої половинки і родичів не варто відповідати тією ж монетою. Краще зберігати спокій і бути готовими до компромісів.

Терези

На цьому тижні дуже потужними стануть фінансові потоки. Це означає, що дана сфера стане для Терезів найактуальнішою і продуктивною. Можна зайнятися покупками, оновити гардероб, купити що-небудь для будинку, зробити сюрприз близькій людині. Корисно буде вкладати гроші в розвиток і отримання нових навичок.

Астрологи зазначають, що у Терезів може змінитися система цінностей. Цілком можливо, що активність  зірок, виражена їх позитивною енергією, змусить Терезів поглянути на світ інакше. Формувати свою думку щодо подій і людей варто обережно, без упередженості. Бажано не користуватися порадами оточуючих, а покладатися лише на свій досвід і інтуїцію.

Скорпіон

Для Скорпіонів починається непростий тиждень. Перші чотири дні будуть стабільними і спокійними, а от в кінці тижня доведеться зіткнутися з труднощами в любові і в справах. Не варто просити людей про допомогу, тому що зараз важливо подолати всі труднощі поодинці.

Прийшов час зміцнити свої позиції на роботі і в бізнесі. Це означає, що не потрібно ризикувати зайвий раз. Краще сфокусувати увагу на незавершених завданнях. Астрологи радять не відкладати справи на потім, тому що згодом впоратися з ними буде набагато складніше, ніж зараз.

Стрілець

Стрільці будуть володіти колосальною силою на цьому тижні. Їх енергетика стане потужнішою. Їм варто уникати спілкування з людьми, аура яких недостатньо позитивна. Також корисною буде інтуїція, яка у Стрільців загостриться і допоможе їм краще відчувати навколишній світ і людей.

Невпевненість в собі і зволікання можуть коштувати Стрільцям успіху. Це зруйнує плани і зробить представників цього Знака менш щасливими. Необхідно розширювати свої можливості: знайомитись з новими людьми, братися за важливі справи, підвищувати авторитет.

Корисними стануть організаторські справи, вирішення юридичних питань.

Козеріг

Для Козерогів дуже важливим часом є ранок. Важливо налаштовуватися на потрібну хвилю з самого початку дня, тому що не завжди події розвиваються так, як нам необхідно.

Своїм натхненням і ентузіазмом варто поділитися з оточуючими людьми. Астрологи радять частіше протягувати руку допомоги колегам і друзям. Також на цьому тижні варто частіше прислухатися до думки людей, яким можна довіряти. Вони можуть дати Козерогам корисну пораду.

Водолій

Водоліям на цьому тижні посміхнеться удача в амурних справах, тому що їх харизма і чарівність посиляться. Це пов’язано з тим, що планети стануть дуже творчими і активними. Навіть з не найприємнішими людьми можна буде знайти спільну мову, тому проводити найближчі сім днів на самоті не варто.

Дуже важливо дотримуватися законів Всесвіту, тому що вони допоможуть Водоліям стати набагато щасливішими і успішнішими. Астрологи радять у всьому відчувати міру і не бути надмірно наполегливими. Доброта і дипломатія допоможуть швидше досягти бажаного.

Риби

Часом ми  перетягуємо на себе чужі проблеми. Рибам цього краще уникати, особливо на вихідних. Настав час подумати про свої інтереси, навести порядок вдома і в думках. Астрологи кажуть, що Рибам потрібно поставити перед собою нові цілі, боротися вміло з лінню.

Це ідеальний час для боротьби з шкідливими звичками. Настав той момент, коли просто позбутися від усього, що гальмує розвиток, шкодить здоров’ю і настрою. Це можуть бути навіть застарілі, вичерпавші себе, тoкcичні відносини, дружба.