fbpx
Гороскоп

Гороскоп для закоханих: як правильно відзначити День Святого Валентина і що подарує цей день?

14 лютого обіцяє бути вкрай сприятливим днем, причому як раз в любовній сфері. Рекомендації експертів будуть корисними для тих, хто поки не знає, як саме провести День Святого Валентина.

Місячний календар і день закоханих

Дуже важливо будувати свій день так, як підказує Місяць. В цей день, згідно з календарем, наш супутник буде перебувати у фазі спаду і в Знаку Скорпіона. Фаза убування відмінно поєднується зі стихією Води.

Оскільки Місяць буде спадати, краще сфокусуватися на якомусь спокійному проведенні часу. Особливо позитивним він буде для представників таких Знаків Зодіаку, як Діва, Козеріг, Скорпіон, Рак.

Перебування Місяця в Знаку Скорпіона означає, що в цей день варто довіряти інтуїції. Шосте чуття підкаже вам, де варто провести важливе побачення. Також Скорпіон і стихія Води вітають любовні зізнання. Можливо, друга половинка в цей день заведе розмову про весілля і офіційному оформленні відносин. Не варто відмовлятися від можливості познайомитися з батьками.

Що стосується подарунків, то спадний Місяць в Скорпіоні не вітає дорогих придбань. Краще робити емоційно значущі подарунки, здійснювати зізнання в любові.

Венера і 14 лютого

Венера – планета любові, яка відповідає за удачу 14 лютого. Її перебування в Знаку Риб буде вкрай позитивним для всіх. Це означає, що потрібно придумати що-небудь неординарне. Буде потрібно максимум творчого підходу до складання планів на цю чарівну п’ятницю.

Коли Венера перебуває в Знаку Риб, її енергетика максимально творча. Люди стають відкритими для знайомств. Астрологи відзначають, що зустріти свою любов в день всіх закоханих в цей раз простіше простого. Необхідно лише проявити трішки уважності і бути більш відкритими для оточуючих. Корисним буде прояв будь-якої, навіть найменшої доброти.

Читайте також: Гороскоп на тиждень з 10 по 16 лютого: зірки обіцяють колосальні зміни в житті, нові злети і нове кохання

Венера допоможе найбільше таким Знакам, як Риби, Телець, Лев, Терези, Стрілець, Водолій. Їх чарівність і харизма зростуть багаторазово. Для Овнів і Близнюків цей день буде досить непростим, тому що для них сильна Венера в Рибах може приготувати деякі випробування. Але все, що буде потрібно від них, – бути собою і не боятися продовжувати свій шлях. Тоді їм вдасться зміцнити вже існуючі відносини і вивести їх на новий рівень.

You cannot copy content of this page