Гороскоп фінансів до дня закоханих: У Стрільців-повний гаманець грошей, а в Терезів полоса невезіння

Близнюки

До Дня всіх закоханих ти маєш повне право профарбувати: завдяки ретроградному Меркурію цей період ідеально підходить для лінощів і планування майбутнього. Копи сили – адже після свята доведеться різко встати з дивана та почати діяти. Старання у другій половині місяця будуть відзначені премією чи навіть посадовим підвищенням.

Діва

Здається, хтось забув слово «ні» і звалив на себе занадто багато обов’язків. А оточуючі, бачачи таку запопадливість, так і норовлять ще чимось тебе спантеличити. Не варто ставити світові рекорди за кількістю роботи. Натисни на паузу і поверни чужі справи їхнім законним власникам. Твоя ставка на якість, а не кількість – не розкидаючись, ти зможеш прийти до проривних ідей.

Терези

Лютий ідеально підходить для того, щоб зайнятися чимось новим – тим більше зараз у тебе з’явилося більше часу для цікавих проектів. Тебе переповнює енергія – спрямуй її на те, до чого лежить серце. І це не обов’язково має бути робота, приємне хобі теж принесе у твоє життя різноманітність, а в майбутньому може стати джерелом прибутку. У вас якась невезіння полоса.

Скорпіон

Гаряча вдача і запальність можуть послужити тобі погану службу. Накопичене невдоволення призведе до публічного пояснення з керівництвом. Не приймай рішень на гарячу голову, візьми паузу на кілька днів. Тільки коли емоції втамуються, ти зможеш прийняти виважене рішення – у робочих питаннях краще керуватися лише раціональними причинами. І завжди можна попросити поради збоку.

Стрілець

Чи ти готова вивести свою кар’єру на новий рівень? У першій половині не економ енергію і викладайся на повну, адже тобі байдуже ретроградний Меркурій і негаразди, що виникають через нього. Дедлайни і шалений ритм когось вимотують, а тобі приносять задоволення – користуйся цією перевагою. А ось кінець місяця краще присвятити відпочинку – але також активному. Повний гаманець грошей.