Гороскоп фінансів: з 10 листопада Риби, хапайтеся руками і ногами за будь-яку можливість, щоб найближчі кілька років взагалі не думати про гроші

Овен

Хоча на носі кінець року, ти відкриєш нову сторінку у своєму робочому житті. У листопаді на тебе чекає відразу кілька ділових пропозицій. Зірки радять гнатися не за зарплатою, а за насолодою від роботи, гроші потім самі додадуться.

Телець

Твій листопад – більше про відпочинок, аніж про роботу. У першій половині місяця постарайся знизити навантаження та поменше контактувати з начальством. Проте після 17-го числа можеш проявляти активність. Залишок місяця вдалий у плані фінансів та реалізації ідей.

Близнюки

На тебе чекає дуже динамічний місяць – на початку листопада потрібно зловити потрібний ритм і з нього не вибиватися, тоді ти будеш на гребні хвилі. А ось у 20-х числах варто пригальмувати, але тільки пригальмувати, а не забути про роботу та пуститися з головою у розваги. Також це гарний час для навчання та великих покупок.

Рак

Місяць неоднозначний, і тобі потрібно постаратися вичавити максимум із його першої половини. Твій ентузіазм і робочий запал будуть гідно оцінені начальством. Проте, вже до середини листопада накопичиться втома, а після Місячного затемнення 19 листопада краще і не братися за важливі справи.

Лев

У когось відпочинок, а в тебе – вагон справ та маленький візок планів. Всі твої зусилля обов’язково окупляться, а щоб замість стресу отримати задоволення від процесу, дотримуйся простих правил. Плануй найважливіше на другу половину місяця, не забувай про особисте життя, знаходь час для себе.

Діва

У листопаді ти будеш на коні, навіть якщо ти ніколи не їздила верхи. Усі попередні місяці ти була генератором ідей та безперебійного креативу – настав час втілювати задумане. Найкращі дні для старту нових проектів – 3, 5, 18 та 24 листопада.

Терези

Енергійний Меркурій підштовхує тебе до змін на кар’єрній ниві – здається, ніколи ти не думала про зміну роботи так багато, як зараз. З чого почати? Наприклад, з вивчення модних професій, опанувати які можна прямо зараз.

Скорпіон

У листопаді для тебе немає непосильних завдань. Ти зможеш навіть продати сніг ескімосам та обігрівачі ефіопам. А все тому, що в твоєму знаку зійшлися Марс, Меркурій та Сонце. Твоя чарівність та красномовство зашкалюватимуть – зараз у тебе на руках усі козирі для кар’єрного ривка.

Стрілець

Порада на місяць: спрямуй свою енергію в мирне русло. Замість спроб зачарувати тих, хто тобі не надто й потрібен, почни активно проявляти ініціативу на роботі. Там твої здібності справді оцінять та заохочують, і ти справді зачаруєш начальство – своїм професіоналізмом.

Козеріг

Ти пам’ятаєш, що успіх – це результат твоїх власних зусиль, і йдеш до нього найкоротшим шляхом. Тим же, хто виявиться в тебе на дорозі, можна лише поспівчувати. Зірки радять стримати свій запал і не пробивати стіни головою – краще пошукати обхідні шляхи, вони теж дуже ефективні.

Водолій

У тебе буде бажання тимчасово залишити всі справи – не протився йому та подаруй собі заслужений відпочинок. Він піде тобі тільки на користь. У робочий струмінь ти повернешся ще енергійнішим і креативнішим. Не витрачай накопичені сили на дрібниці, починай реалізовувати найграндіозніші свої плани, не чекаючи понеділка, місяця чи Нового року.

Риби

До Нового року залишилося всього два місяці – отже, саме час завершити все, що задумано. Відкривай списки справ, на які ніколи не вистачало часу, та починай за пунктами їх здійснювати. А якщо не справляєшся з усім – підключи інших. Напевно, знайдуться охочі допомогти.  з 10 листопада, хапайтеся руками і ногами за будь-яку можливість, щоб найближчі кілька років взагалі не думати про гроші.