fbpx
Гороскоп

Гороскоп кар’єрного росту у листопаді: Рибам не варто очікувати золотих гір, особливо вдалими будуть робочі поїздки і закордонні відрядження для Дів

Гороскоп кар’єрного росту у листопаді

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Серйозного авралу в цьому місяці не передбачається, але і спокійно відлежатися на дивані теж не вдасться. Остання декада осені мало підходить для розслабленого відпочинку. На роботі можливі непорозуміння через ваш бурхливий темперамент. Тому вирішуйте питання з керівництвом через колег, що відрізняються більшою дипломатією.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

Складності на роботі можуть створити не дуже щирі люди. Як людина прямолінійна, ти не чекаєш, що хтось може хитрувати в професійних питаннях. Проте, будьте готові до такого повороту подій. Не будьте занадто відвертими з колегами – відкритість може обернутися проти тебе.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

На роботі ти будеш фонтанувати новими ідеями. Але твій мінливий характер не дозволить довести до кінця жодне починання. Для того, щоб досягти успіху, потрібно працювати в команді. У найближчі дні займися тим, щоб знайти однодумців серед колег.

РАК (23.06 – 23.07)

На роботі зона твоєї відповідальності стане більшою, з’являться нові можливості для розвитку. Спочатку тебе це втішить, адже ти побачиш перспективи фінансового зростання. Але потім помітиш, що деякі колеги намагаються перекласти частину своїх обов’язків на тебе. І якщо ти не зміниш цього, згодом це перейде в якусь серйозну проблему.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

У листопаді тобі важливіше виглядати ефектною, ніж бути ефективною. Зараз – відмінний час для того, щоб нагадати керівництву про свої досягнення. Оскільки скромністю ти не відрізняєшся, і, крім того, вмієш подати себе, переговори про підвищення зарплати пройдуть цілком успішно.

ДІВА (24.08 – 23.09)

На роботі тебе чекає потік нової інформації, в якій належить розібратися. З одного боку, це буде цікаво, а з іншого – до кінця місяця ти відчуєш втому від інформаційного шуму. Тому на вихідних повністю відключися від професійних питань і проведи вікенд, не думаючи про роботу. Особливо вдалими будуть робочі поїздки і закордонні відрядження

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

На найближчому місяці тобі доведеться вирішувати питання, які створили інші люди. І у тебе це з легкістю вийде. Згадай про те, що твої козирі – вміння домовлятися і бути миротворцем. Ці якості будуть вельми до речі в професійній сфері.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Зараз тобі найбільше хочеться відправитися в подорож, але на роботі – аврал. У найближчі дні тебе буде дратувати все: вимогливість начальства, некомпетентність колег і необхідність вирішувати питання, які тебе не стосуються. Однак цей період скоро закінчиться – постарайся пережити його, не вступаючи в конфлікти.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Життя надає можливості реалізувати свої найсміливіші проекти. Але для цього тобі потрібно віра у власні сили і неабияка частка наполегливості. Не покидай починання на півдорозі, і ти побачиш перші фінансові плоди своєї праці вже на початку зими.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

На роботі зараз основне – чіткий порядок і дисципліна. Не намагайся зробити всі справи самостійно, краще знайди помічника. Це зробить роботу ефективніше і збереже тебе і сили і енергію для інших сфер життя.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

В справах важливо не зменшувати темп, хоча тебе буде долати бажання розслабитися і відпочити. Однак пауза не піде на користь у твоїй кар’єрі. Щоб лінь не перемогла, знайди серед колег людей, які будуть заряджати своєю енергією, наприклад, Льва або Стрільця.

РИБИ (20.02 – 20.03)

Начальство буде сприймати в штики всі твої пропозиції та ініціативи, тому новаторські ідеї відклади до кращих часів. Нехай все йде по накатаній. Навіть якщо тебе не влаштовує такий розклад, цей період краще перечекати і не міняти щось кардинально. Щоб занадто не переживати, направ енергію на творчість або навчання. Не варто очікувати золотих гір

Фото спеціально для osoblyva.com

You cannot copy content of this page