Гороскоп кар’єри та фінансів на грудень: у Тельців стане можливим навіть те, що раніше здавалося недосяжним, Дівам паперові справи будуть йти з безліччю дрібних перешкод

Овен

Відмінний місяць для Овнів, орієнтованих на просування у кар’єрі. Відносини з вищим начальством складаються сприятливі. Ваша праця буде помічена і гідно оцінена. Власники бізнесу зможуть заручитися підтримкою представників офіційної влади або отримати вигідне держзамовлення. Для тих, хто обіймає керівні посади, настає час рішучих і сміливих дій. Можна зосередитися на оптимізації витрат, позбавляючись всього застарілого та неефективного. Є ризик витратити набагато більше грошей, аніж планували. Зірки застерігають вас від зайвої поспішності у діях.

Телець

Зірки радять Тельцям, які мають свій бізнес, налаштуватися у ньому на переломний період. Ставте перед собою сміливі та масштабні завдання та робіть ініціативу. У цей період вам стане можливим навіть те, що раніше здавалося недосяжним. Створюються сприятливі умови розширення сфери діяльності, виходу на нові ринки, зокрема закордонні. Вдало підуть справи у дизайнерів, видавців та туристичних операторів. Також це сприятливий час для професійного навчання та підвищення рівня кваліфікації. Водночас слід утриматися від переговорного процесу та підписання документів про співпрацю. Зірки наполегливо радять не розпочинати дискусії з начальством. Небажання підкорятися чужій волі та виконувати накази та доручення начальства може погано позначитися на вашій кар’єрі.

Близнюки

Якщо у вас є борги за кредитами, ви зможете зменшити залежність від фінансових зобов’язань, достроково погашаючи борги. Можна відкривати банківські рахунки та розміщувати депозити. Найбільш проблемна тема місяця може бути пов’язана з поточними справами та відносинами у трудовому колективі. Найважче доведеться іногороднім працівникам – не допускайте порушень дисципліни.

Рак

Важливу роль у ухваленні рішень відіграють ваші друзі. Однак зірки застерігають від участі в авантюрах, типу вкладень коштів у високоприбуткові інвестиційні фонди та різного роду фінансові піраміди. Цей місяць може запам’ятатися насамперед порушеннями графіка роботи через різку зміну зовнішніх умов. Будь-які фінансові операції з використанням безготівкових грошей можуть призвести до втрат. Розрахунок отримання легких грошей не виправдається.

Лев

Також це гарний час для вдосконалення професійної майстерності та набуття корисних навичок у роботі. Бізнесменам зірки радять проконсультуватися з дизайнером з інтер’єру щодо перестановок у приміщеннях, магазині, офісі. Успішно проходять будь-які будівельні, ремонтні та оздоблювальні роботи. Найбільш проблемною темою місяця можуть стати ділові партнерські зв’язки. Іноді зовнішні обставини можуть складатися не на вашу користь. У цьому випадку, що б ви не робили, скрізь можете відчувати опір, гальмування та перешкоди. Особливо це відчують працівники сфери послуг, яким часто доводиться контактувати із клієнтами, замовниками, покупцями та діловими партнерами. Домовитися про елементарні речі буде складніше, ніж зазвичай. Деякі попередні договори будуть піддані випробуванню на міцність.

Діва

Зірки радять Дівам, які мають свій бізнес, зайнятися розширенням його географії. Рекомендуються ознайомчі поїздки до інших регіонів та країн з метою обміну досвідом та з’ясування перспектив співпраці. Збільшать свої доходи туристичні агенції, видавничі будинки, салони краси та модельні агенції. Ви можете досягти успіху в будь-яких конкурентних видах діяльності, добре брати участь у творчих конкурсах, кастингах на заміщення вакантної престижної посади. Найбільш проблемна тема місяця може бути пов’язана із взаємовідносинами у трудовому колективі. Можливі конфліктні ситуації через плутанину у розподілі обов’язків. Не поспішайте здавати бухгалтерські та інші звіти та перевірте, чи все там правильно. Паперові справи будуть йти з безліччю дрібних перешкод.

Терези

Ви добре відчуватимете матеріальну вигоду від тих чи інших своїх дій. Непоганий час у розвиток сімейного бізнесу. Найбільш проблемною темою місяця може стати фінансове питання. Вам буде непросто підтримувати баланс між видатковими та прибутковими частинами свого бюджету. Можливо вам доведеться нести високі незаплановані витрати. Від ризикованих фінансових операцій поки що краще утриматися.

Скорпіон

Від того, як ви розпорядитеся своїми особистими ініціативами зараз багато в чому залежить підсумковий результат у справах. Це гарний час для підвищення рівня освіти, набуття навичок роботи в галузі інформаційних технологій. Намагайтеся активніше залучати інших у сферу своїх економічних інтересів. При нестачі компетенції звертайтеся за допомогою до знаючих людей. Підключайте свої ділові зв’язки та встановлюйте нові контакти. Успіху досягнуть лише найбільш поінформовані з вас. Водночас у грудні можуть ускладнитись ділові партнерські відносини. Зірки не радять вступати з діловими партнерами у дискусії. Загалом цей місяць складеться вкрай нервово для партнерського спілкування та взаємин у сфері послуг із клієнтами та замовниками.

Стрілець

Стрільцям у грудні може супроводжувати успіх у грошах. Багато хто з вас буде забезпечений у достатній кількості вигідними замовленнями. Колеги з трудового колективу та підлеглі налаштовані доброзичливо. Бізнесменам зірки рекомендують відірватися на якийсь час від організаційної роботи і постаратися ретельно вникнути в деталі тієї роботи, яку виконують ваші підлеглі. Комфортна праця веде до зростання продуктивності. Вам можуть запропонувати роботу на півставки або за сумісництвом. Ви досягнете успіху у виконанні приватних замовлень. Використовуйте цей час для підвищення професійної майстерності. Водночас зірки застерігають вас від зайвої довірливості до тих відомостей, які до вас надходять. Намагайтеся нікому не давати нездійсненних обіцянок. Основні неприємності зараз можуть походити від ділових поїздок, спілкування з клієнтами та роботи з інформацією. Відносини з колегами з трудового колективу залишають бажати кращого. Можливе приховане протистояння з кимось із колег чи навіть з усім колективом. Не виключено, що вас поставить у становище, коли важко буде проявити свою свободу волі.

Козеріг

Козероги зможуть виявити свої інтелектуальні можливості. Зірки сприятимуть вам у ділових контактах. Необхідна інформація сама буде йти до вас у руки. Це гарний час для співпраці з колегами при реалізації творчих проектів, пов’язаних із науковими та маркетинговими дослідженнями, проектно-конструкторськими розробками та плануванням. Сміливо розпочинайте нові проекти, а також інвестуйте в розробки новітньої продукції, впроваджуйте нові послуги: зараз усі ваші починання допоможуть вам добре поправити ваше матеріальне становище. Не бійтеся експериментів, адже хтось не ризикує, той не пробує шампанського.

Водолій

Грудень сприяє Водоліям у тихій та непомітній діяльності. У цьому випадку ваша робота буде успішною. Це чудовий час для віддаленої праці вдома, наукових досліджень, письменства, детективних розслідувань. Також ви зможете врегулювати деякі питання, які не підлягають широкому розголосу. Чимала частина доходів може надійти за рахунок додаткового підробітку. Успішно йде оформлення належних вам згідно із законом пільг, компенсацій, пенсій, податкових відрахувань. Найбільш проблемною темою місяця може стати ваша особиста ініціатива, яка може спричинити негативні наслідки. У цей період ви схильні до прямолінійної поведінки та продавлювання своєї волі. Така поведінка може поставити вас у конфліктну ситуацію. Насамперед, це позначиться на стосунках у сім’ї.

Риби

Риби у грудні будуть найбільш ефективними, якщо почнуть працювати не поодинці, а у складі колективу, групи однодумців. Ваші інтелектуальні здібності можуть бути вищими за середній рівень, і ви будете в змозі засвоїти складну інформацію. У бізнесменів гарний місяць для економічної експансії та розширення ринків збуту продукції. Пошук постачальників товарів із інших регіонів може дати позитивні результати. Успішно пройдуть далекі відрядження, а обмін досвідом із колегами-суміжниками буде корисним. Посилиться ваш потяг до знань та готовність працювати разом із колективом над розробкою перспективних проектів у бізнесі. Можна успішно складати іспити щодо підвищення кваліфікації, захищати дисертацію. Добре займатися плануванням, а також науковими та маркетинговими дослідженнями.