Гороскоп кохання: чиє життя докорінно зміниться у березні

З приходом весни завжди стає легше, тому не переживайте: раз ви пережили зиму, то далі все буде тільки краще. Дотримуйтесь астрологічним інструкціям крок за кроком, намагайтеся не сходити з маршруту і вчіться довіряти своєму внутрішньому навігатора в ті періоди, коли здається, що все пропало.

Овен

У березеі Овни потрапить під тотальний вплив Меркурія, що рухається то назад, то вперед, а тому змінює настрій і плани. Любов в прямому сенсі почне тиснути на Овнів: якісь обставини, дані обіцянки або невирішені проблеми змусять відчувати себе під пресом. Джерело

Астрологи радять підстрахуватися і приділити цій сфері більше уваги. До 5-15 березня не варто приймати доленосних рішень, писати важливих листів і намагатися грати на два фронти. Краще розібратися в коренях ситуації і пошукати шляхи для «закриття любовного гештальту».

Телець

Багато Тельці отримають в березні можливість подумати над способами поліпшення стосунків, отримати новий досвід і зрозуміти, чи є сенс в їх продовженні. Але є небезпека, про яку попереджають астрологи: березень може занурити Тельців в світ романтичних спокус.

Для одиноких представників Знака місяць може ознаменуватися приходом в життя сильних почуттів, для сімейних – стати вдалим періодом для особистої ініціативи. Але слід прорахувати кожен крок наперед: в кінці березня чекають не тільки перемоги, але й наслідки прийнятих рішень.

Близнюки

Закохані Близнюки проведуть місяць в режимі внутрішньої кризи, в деталі якої краще нікого не посвячувати. Мінливий настрій, труднощі з прийняттям рішень і бажання скоріше покінчити з трудомісткими проблемами можуть принести їм неприємні хвилини. У березні варто контролювати свої емоції і долати особисті драми самостійно: повінь почуттів може прийти завчасно. Раптову закоханість, несподіваний віраж в усталених стосунках й інші ситуації на межі екстриму допоможе подолати здоровий глузд.

Рак

Березневі зірки змусять багато про що задуматися, але спонтанні яскраві почуття з легкістю витіснять зусилля думати логічно. Якщо серце давно тужить за коханням, можна проігнорувати всі очевидні ризики. Веселий купидон готовий запустити стрілу прямо в серце. Раз – і все, Раки закохані по повній програмі.

Потенційного партнера можна зустріти в близькому колі, астрологи навіть не скасовують можливість повторно закохатися в свого партнера . Любов, побачення, прогулянки по весняним вулицях, нові книги, нові думки і нові почуття – все це так незвично, але все-так може статися.

Лев

Левам особисте життя не принесе особливих сюрпризів у березні, не зіштовхне з критичними проблемами, проте експерти радять бути уважнішими до настрою і почуттів коханої людини. Астрологи повідомляють, що в цьому місяці Левам буде складно помітити грань між почуттями і егоїзмом. Їх можуть роздирати суперечливі бажання.

Для підтримки гармонії у стосунках доведеться вести себе максимально стримано: не кричати, не командувати, не тягнути ковдру на свій бік. А також не брехати. Паралельні ігри дуже небезпечні: є ризик викликати гострі ревнощі або не витримати напруги.

Діва

У цьому місяці зірки радять Дівам звернути більш пильну увагу на підтримку гармонійних стосунків зі своїм партнером: турбота про близьку людину може бути приємним заняттям. Якщо з’являться думки про те, як зробити стосунки більш чесними, зрозумілими і щасливими, то в березні вийде їх реалізувати.

Це буде вдалий місяць для пожвавлення згаслої пристрасті: у стосунках може з’явитися «родзинка», яка і запустить зміни на краще. У другій половині доречні романтичні знайомства і подорожі по забутим місцям.

Терези

Закоханим Терезам в березні не врятуватися від напруження пристрастей. За гороскопом можливі напади ревнощів, ігри з вогнем і спроби вибити клин клином. У деяких представників Знака можуть з новою силою заявити про себе колишні проблеми з коханою людиною, і, ймовірно, це змусить піти на крайні заходи.

Втішна новина: випробування стане останнім в довгому ланцюгу, потрібно лише пройти його з честю. Конфлікт, криза або розрив виконає роль очисного вогню, а значить, минуле остаточно і безповоротно залишиться в минулому.

Скорпіон

У березні особисте життя Скорпіонів буде насичене несподіваними ситуаціями, до яких вони можуть поставитися дуже довірливо і схвально. Астрологи повідомляють, що на горизонті з’явиться ланцюг кумедних обставин, але часом комедія буде переходити в гостру драму. У стосунках обидва партнера можуть грати в небезпечні ігри і з перемінним успіхом обманювати один одного.

Навіть до кінця місяця в цій п’єсі не буде поставлена крапка. Можлива ситуація вибору, гострі сутички, перевірка почуттів на міцність. У той час як самотніх Скорпіонів чекає місяць блискучих перемог над серцями потенційних партнерів.

Стрілець

На початку весни Стрільці ризикують зануритися в океан особистих переживань, давніх спогадів і чуттєвих бажань. Давні мрії, ідеї, образи можуть отримати нове життя завдяки почуттям, які пркинулися. Дуже важливо, щоб кохана людина розділила цей романтичний настрій, в іншому випадку з вини розбіжності інтересів можливі гострі суперечки, любовні драми. Астрологи рекомендують скористатися щедрими можливостями у стосунках, щоб згодом не шкодувати про згаяний час.

Козеріг

Для представників Козерога березень – місяць підвищеної чутливості і вразливості. Крім того, велика влада минулого над сьогоденням: можуть зацікавити секрети і таємниці коханої людини. З іншого боку, якщо вийде подолати зовнішні обмеження і приборкати негативні думки, місяць виявиться дуже романтичним. Зірки подарують привід для прориву в любові.

Для цього варто переглянути минулі ситуації: можливо, був момент, коли Козероги випадково упустили щастя, взявшись за справу не в тому стилі або не в той момент, і час зіграти за іншими правилами.

Читайте також: Гороскоп з 2 по 8 березня: тиждень буде досить позитивним, хоч і змусить вийти з зони комфорту

Водолій

Водоліям в березні важливо бути в емоційній і духовній гармонії зі світом. Чим вона буде міцніше, тим більше позитивних змін увійде в життя. За словами астрологів, початок весни – досить драматичний період. Але він може залишити після себе яскраві зміни, якщо вдасться знайти шлях до гармонії.

А ось радикальні рішення, доленосні кроки, випадкові пристрасті, навпаки, шкідливі і можуть стати причиною серйозних проблем. Не варто піддаватися миттєвим емоціям, особливо гострим ревнощам і спалахам дратівливості. Наберіться терпіння і спокою, щоб любовна удача вас не покинула.

Риби

У березні Рибам не варто ігнорувати зв’язок реального світу і світу тонких матерій. Незалежно від того, чи вірять Риби в це чи ні, магічною силою будуть володіти сни, думки і слова. За словами астрологів, зірки нададуть всі шанси поліпшити відносини з представниками протилежної статі, чому часто сприятимуть незвичайні ситуації.

Удача чекає і тих, кого ніяк не відпускає минуле: ще не пізно відмотати плівку назад і змінити ситуацію. Якщо в наявності провал проекту «жили довго і щасливо», астрологи радять закрити його і почекати, коли Фортуна повернеться. Можливо, буде потрібно кілька тижнів або місяців, але щастя того варто.