Гороскоп кохання для 4 знаківу: когось чий роман був нечастими побаченнями в кафе, вийдуть на новий рівень

Телець

Хвилюючим сюрпризам Тельці завжди віддадуть перевагу приємній передбачуваності, тому перші місяці року припадуть їм до серця. Венера, яка «застрягла» в земному Козерога до початку березня, нагородить їх тихими домашніми радощами. Надалі доведеться лавірувати між стабільністю та непередбачуваністю. Яким чином?

Наприклад, тебе покличе до загсу людина, з якою ти вже давно живеш разом. Але бунтівний Уран, що перебуває в твоєму знаку, підштовхне тебе відповісти відмовою на цю пропозицію, що давно очікувалася. Втім, шанси на заміжжя цього року у тебе великі – і так, саме з перевіреною людиною.

Рак

Твоє завдання на рік – змінюватися: будь-які трансформації, хоч як парадоксально, приведуть до кращого розуміння себе та своїх бажань. Що раніше почнеш, то краще. Період із березня по вересень включно – дуже щасливий щодо любові. На вільних Раках чекають перспективні знайомства. Ті, чий роман був нечастими побаченнями в кафе, вийдуть на новий рівень. А ті, у кого стосунки давно встоялися, насолоджуватимуться важливим новим етапом. Кінець року може трохи охолодити почуття: цей час для глибоко аналізу, яким ти хочеш бачити ваш союз надалі.

Діва

Юпітер, який перебуває практично весь 2022 рік у секторі шлюбу, відчайдушно схилятиме тебе до заміжжя – але ти занадто міцний горішок навіть для нього. Тебе, навпаки, тягнутиме виключно у несерйозні стосунки. Парадокс у тому, що твій легковажний роман виявиться і найміцнішим. Можливо, у результаті Юпітер і досягне свого. Найромантичнішими місяцями стануть січень, лютий, липень, серпень та жовтень. У листопаді та грудні можливі невеликі конфлікти, але вже до 2023-го вони вирішаться.

Риби

Недарма ти дивилася романтичні фільми замість того, щоб готувати звіти. 2022-го тобі за все відплатиться, адже вперше за 12 років Юпітер – планета удачі та благополуччя – зайде у твій знак і побуде там практично весь рік. Ти знайдеш стосунки, про які мріяла з дитинства, і там буде все в кращих традиціях. На тебе чекає запаморочливий роман, що нагадує казку, і велика ймовірність, що вже до кінця року він приведе до весілля.