fbpx

Гороскоп кохання гороскоп на тиждень з 29 листопада до 5 грудня: Понеділок, вівторок та субота – найнебезпечніші дні тижня

У понеділок негативним буде Меркурій в аспекті із Сонцем, у вівторок слабким буде Місяць, а в суботу на нас очікує сонячне затемнення. Це не означає, що про кохання варто забути. Навпаки, треба пам’ятати про запобіжні заходи, щоб не втратити любов своїх близьких і другої половинки.

Овен

У Овнів на початку тижня можливі сильні сварки із родичами, другою половинкою, друзями. У коханні їм варто бути гранично уважними до чужих почуттів та емоцій. Відновитись після сильних сварок їм допоможе вміння не приймати негатив на себе. Все найкраще має статися у неділю. Астрологи вважають, що саме цього дня життя повернеться у колишнє русло.

Телець

Тільцям цього несприятливого тижня потрібно якнайчастіше знаходитися подалі від людей, які позбавляють щастя та удачі. На думку астрологів, тиждень буде непередбачуваним і стресовим. Настрій може бути зовсім не підходящим для пошуків кохання. Якщо захочеться справити на когось враження під час знайомства, краще бути чесними.

Близнюки

Любовні справи краще поки що зупинити. Зізнання, побачення, пропозиція руки та серця, сюрпризи, пошуки кохання – все це буде зараз неефективним. З іншого боку, зірки, наче сміючись з Близнюків, зроблять їх більш влюбливими. Астрологи рекомендують присвятити час спробам стати кращими. Кохання має відійти на другий чи навіть третій план.

Рак

На Раків може напасти смуток та апатія. Людям даного знаку варто пам’ятати про те, що посміхатися корисно навіть у такі моменти. Це допоможе їм подолати негаразди, зокрема й у любовних справах. Вихідні краще провести з коханою людиною, із сім’єю. Самотнім Ракам варто залишитися на самоті. Ті, чиє серце вільне, теж можуть на початку тижня зустріти людину, яка змінить їхню долю.

Лев

Левів з 29 листопада по 5 грудня очікують приємні зустрічі. Можливо, це буде не друга половинка, а той, хто познайомить Левів із майбутнім партнером. Усім, хто вже у стосунках, краще відмовитися від негативу, ревнощів, підозрілості.

Діва

Дівам в жодному разі не можна брехати коханим людям і другій половинці особливо. Таємне у будь-якому разі стане явним, що підірве чужу довіру. Повернути її практично неможливо. Щоб залучити удачу в любовну сферу, Дівам варто перестати хвилюватися через дрібниці. Також корисно буде зайнятися самореалізацією та творчістю.

Терези

Самотні люди цього Знаку зможуть зустріти гідну і відповідну людину, але їм не вдасться розкрити свій потенціал у перші два і останні два дні тижня. Є й деякі плюси цього тижня. Наприклад, нічні світила можуть зробити так, що стосунки, що зжили себе, завершаться. Важливо сфокусуватися на майбутньому та думках про хороше. Усім, хто в пошуках, варто розбудити серцеву чакру кохання і спробувати частіше посміхатися.

Скорпіон

Усі знаки Зодіаку у стосунки роблять певні помилки. Успіх у коханні визначається вмінням запобігати появі цих помилок за допомогою спроб роботи над собою. Астрологи радять Скорпіонам якнайменше думати про минуле, а також виконати всі дані раніше обіцянки. Це допоможе зміцнити кохання та довести свою відданість близькій людині.

Стрілець

Стрільцям варто частіше користуватися камінням для залучення кохання. Сила мінералів буде дуже високою, адже це сила самої природи. Якщо Стрільці зіткнуться із проблемами на роботі, їм не варто вивалювати їх на близьких людей чи другу половинку. Головний секрет успішного кохання на будь-якому її етапі зараз — це вміння фокусуватися на чомусь приємному. Похмурі та втомлені Стрільці відштовхуватимуть від себе людей.

Козеріг

Козерогам для збереження любовного успіху варто зайнятися зміцненням свого здоров’я. Коли людина почувається добре, у неї все виходить, особливо в амурних справах. Це не ідеальний час для знайомств і побачень, але в середині тижня Козероги зможуть досягти успіху в цьому напрямку. Потрібно лише бути готовими до змін та зберігати почуття такту. На побаченнях не потрібно говорити тільки про себе, щоб не вславитися занудою.

Водолій

Деякі Водолії цього тижня можуть віддалитися від коханої людини. Згідно з любовним гороскопом, така фаза не триватиме довго, але допоможе зрозуміти, яке майбутнє чекає стосунки. Не варто панікувати. Трохи уваги до особистих справ не зашкодить, а партнеру можна просто не говорити про паузу: краще просто сказати, що справ зараз багато. Водолії відносяться до стійких і сильних знаків Зодіаку, тому вони переживуть будь-які негаразди.

Риби

Риби можуть почати вбирати в себе негатив, наче губка. Щоб цього не відбувалося, їм варто скористатися техніками очищення. В іншому випадку любовна сфера не принесе їм жодної задоволення і радості. Вони відштовхуватимуть від себе оточуючих, що може погано позначитися на їхній репутації. Неділя буде найбільш вдалим для побачень, зустрічей та реалізації любовних планів днем.

You cannot copy content of this page