fbpx

Гороскоп кохання на 1 грудня: для Риб розташування планет буде найсприятливіше, у Близнюків велика ймовірність розлучення у стабільних стосунках

Овен

Овни-жінки сьогодні цвітуть та пахнуть! Становище зірок і планет у цей день сприяє тому, щоб саме сьогодні Ви розкрилися подібно до троянди після дощу. Овни-чоловіки теж випромінюватимуть неповторний шарм, що так притягує жіночу стать. В умілих руках такий шарм може бути вкрай руйнівним!

Телець

Ваші стосунки з коханою людиною останнім часом дуже нагадують прогулянки канатом із зав’язаними очима під поривами холодного вітру. Невідомо, чи витримаєте чи впадете. Дійдете або Вас знесе потік життя, обставин та негараздів. Все залежить лише від Вас.

Близнюки

Не вдалий день, щоб сперечатися про смаки. Ви можете захопитися і результатом стане вияснення відносин на абсолютно порожньому місці. Навряд чи варто ризикувати добрими стосункам через дрібниці — поступіться. Велика ймовірність розлучення, розриву у стабільних стосунках

Рак

Дуже зручний день, щоб завести нове захоплення. Якщо з любовною сферою у Вас все виключно гладко, і нові стосунки Вас не цікавлять, можете повернути ситуацію у бік закладу хобі. Ну, мову якусь почати вчити.

Лев

Левів та їхніх близьких сьогодні чекає поки що невидима, але цілком відчутна неочікуваність. Не виключено, що вона буде пов’язана з однією з Ваших переваг. Отже, якщо Ви, наприклад, чудово готуєте, постарайтеся сьогодні не пересолити.

Діва

Постарайтеся бути сьогодні м’якими та лояльними до примх Вашої коханої людини. Зрештою, у кожному з нас живе дитина, а у Вашій половинці вона сьогодні почне нагадувати про себе з неймовірною наполегливістю. Доведеться Вам побути терплячим батьком і втихомирити малечу, що розбушувалася.

Терези

У ваших відносинах все зовсім не так безрадісно, ​​як Вам здається. Проблема існує швидше не насправді, а виключно у Вашій уяві. І в уяві Вашої коханої людини, куди вже без неї. Розплющіть очі і подивіться на ваш тандем здорово: все ж таки добре!

Скорпіон

Скорпіонам зірки обіцяють сьогодні сплеск інтелектуальної активності. Тож можете не напружуватися, чепурячись перед побаченням — Ви своє візьмете розумом. Якщо, звичайно, Вам дозволять його продемонструвати.

Стрілець

Сьогодні Ви зрозумієте, наскільки Вам дійсно близький, дорогий і необхідний Ваша кохана людина і наскільки без неї Ваше життя було б менш радісним, легким і світлим. Не забудьте йому про це сказати і подякувати йому за сонце у своєму житті.

Козеріг

Сьогодні для Вас буде дуже важливо довести розпочате до кінця, хоч би як складно і навіть нереально це не було. Ваше особисте життя може дуже виграти, якщо Ви досягнете тієї мети, яку вигадали собі вчора ввечері або цього дня зранку. Будьте наполегливими і наполегливими.

Водолій

У цей день Ваша кохана людина почне пред’являти Вам претензії, причому досить необґрунтовані. Постарайтеся йому це довести, хоча переконати його в неправоті буде досить непросто. Можливо, простіше у всьому з ним погоджуватися, не особливо вдаючись до деталей?

Риби

Розташування планет сьогодні найсприятливіше. Ви матимете успіх у будь-якій компанії. Чи має сенс підшукати собі максимально цікаве суспільство — що за радість бути першим серед дурнів чи зануд?

You cannot copy content of this page