Гороскоп кохання на 18 лютого: комусь краще відмовитися цього дня від романтичної зустрічі, хтось опиниться на межі сварки з коханою людиною, а хтось лише зустріне свою половинку

Овен (21 березня – 19 квітня)

Цього дня друга половинка Овна не захоче присвятити йому стільки часу, на який Овен розраховував та сподівався. В результаті ситуація виявиться «вибухонебезпечною» і її треба буде постаратися вирішити мирно, інакше помиритися буде досить складно.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Другу половинку Тельця сьогодні потягне на спогади, причому про неї вона захоче саме з Тельцем. Нехай це будуть спогади і не про спільне минуле, послухати їх буде цікаво – як цікавий документальний фільм подивитися.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Близнюкам у цей день рекомендується переглянути стосунки зі своєю половинкою у плані того, як до їхнього тандему ставляться оточуючі. Якщо з цією стороною питання є якийсь негатив, слід внести корективи до лінії поведінки в соціумі — можливо, воно буває не завжди адекватним.

Рак (22 червня – 22 липня)

Раки мають у цей день правильно розставити пріоритети. Якщо цього не зробити, особисті стосунки можуть розладнатися, і навіть якщо розриву вдасться уникнути, день все одно буде безнадійно зіпсований. Про таке просто намагаються ніколи не згадувати.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Судячи з астрологічних характеристик, від Лева цього дня знадобиться підтримка коханій людині. Якщо ж від Лева допомоги він не дочекається, може піти на її пошуки до друзів або завести нове знайомство. І втішник дійсно може знайтися, а такий поворот подій загрожує тим, що Леву знайдеться заміна.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діві з її половинкою цього дня рекомендуються бесіди з ухилом у філософію. Можна вибрати, наприклад, тему культури, мистецтва, поезії чи обговорити інші цікаві речі. Двом люблячим серцям завжди знайдеться про що поговорити та чим поділитися.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

У Терезів можуть виникнути складнощі з прийняттям свого партнера таким, яким він є насправді. З’явиться бажання в чомусь перевиховати дорослу людину, а це нереально, тому що свої плюси та мінуси є у кожної людини. Покохавши одного разу його таким, тепер не варто все руйнувати – до добра це не доведе.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Астрологічні характеристики вказують на те, що Скорпіонів із їхніми половинками сьогодні ввечері чекає якась цікава прогулянка. Вона вийде дуже пізнавальною та наповненою приємними відкриттями. Таке спільне проведення часу ще більше зміцнить ці стосунки.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

У стосунках Стрільця з його половинкою у цей день можуть виникнути труднощі. Вчинок представника цього знаку Зодіаку буде розцінений не як добрий намір, а як егоїстичний. Таким чином, добре побажання на адресу партнера обернеться реакцією, яку подякою точно не назвеш.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Половинка Козерога виявиться сьогодні дуже безвідповідальною. Пообіцяла щось зробити – забула, і така забудькуватість – на кожному кроці. Це не злий умисел, а саме забудькуватість і розсіяність у всьому. Тож Козерогу доведеться самому подбати про всіх і про все.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Великі зміни можливі у цей день у самотніх Водоліїв – вони можуть втратити цей статус. Важливо тільки не прогаяти свій шанс. Можливо, хтось ненароком штовхнув Водолія на вулиці, можливо – на ногу наступив. Дуже ймовірно, що це і буде ненавмисне і доленосне знайомство.

Риби (19 лютого – 20 березня)

У сімействі Риб та їх половинок у цей день зав’яжуться серйозні політичні дебати, через що виникне сварка. Погляди на те, що відбувається в країні, розійдуться, і спільну мову знайти не вдасться. Варто просто подивитися на ситуацію з боку та зрозуміти, що «кухонні суперечки» долю Батьківщини не вирішать.