fbpx

Гороскоп кохання на 2020 рік: Когось чекає нова доленосна зустріч, когось весілля, а когось і розлучення

Любовні невдачі позначаються на нашому щасті. Спробуйте позбутися від заздрості, злості і образи вже зараз. Намагайтеся також бути більш уважними і чуйними по відношенню до близьких і до другої половинки, якщо хочете, щоб 2020 рік пройшов на максимально оптимістичній хвилі.

Овен

Овни можуть відштовхнути протилежну стать і любов в цілому, так як на початку року зірки і планети спробують активізувати найжaxливіші звички цих людей. З ними буде важко знайти спільну мову, але все може змінити в кращу сторону їх вроджена доброта. Овни можуть розташувати оточуючих до себе в 2020 році, якщо постараються стати більш чуйними. Джерело

Ближче до кінця року енергетика планет буде невідповідною для з’ясування відносин, сварок і конфліктів. З цієї причини Овнам краще тримати себе в руках і не проявляти ревнощі, адже вони вбuвають любов.

Телець

У самотніх Тельців вже в перші дні і тижні року на горизонті можуть виникнути дуже цікаві люди, з якими можна було б потоваришувати, в яких можна закохатися. Потрібно з перших днів зануритися в любов і дати зрозуміти тому, хто подобається, що це не прості відносини.

Всім, хто вже в шлюбі або давно закоханий, зірки радять вийти на стежку чесності. Фальш і брехня можуть зіграти негативну роль, через що навіть найміцніші стосунки прийдуть до занепаду. Також Тельцям можуть стати в нагоді поради для підвищення енергетики.

Близнюки

Досягати бажаних результатів в любові і в інших сферах життя Близнюкам заважають негативні установки. Від них варто позбутися якомога раніше. Для цього цим людям потрібно частіше говорити собі, що їх супроводжує удача. Необхідно повірити в себе і перестати сумніватися.

Сумніви можуть стати каменем спотикання для представників цього Знака в любовній сфері, тому що саме впевненість у собі робить їх максимально харизматичними і чарівними. У 2020 році потрібно бути собою – веселими, добрими і яскравими людьми.

Рак

Ракам необхідно проявляти деяку обережність в спілкуванні з мстивими Знаками Зодіаку. Також їм самим не варто таїти в собі образи і виношувати плани помсти. Вони забирають сили та час, які відіграють визначальну роль в любовних успіхах. Зірки і планети зроблять Раків більш сприйнятливими, підвищать їх емпатію. Це дозволить їм краще розуміти почуття оточуючих, надавати допомогу родичам і друзям. 2020 рік гарний для романтики, любовних пригод і весілля.

Лев

У Левів у 2020 році підвищиться любовна удача, тому що планети будуть в основному перебувати в дуже сприятливому становищі. Єдине, що може серйозно знизити шанси на успіх у цій важливій сфері, – стрес і негатив. Підвищити енергетичний фон і знайти в собі сили для руху вперед Левам допоможуть спеціальні фізичні вправи.

В цілому фізична активність буде робити цих людей більш привабливими і живими. Особливу увагу в любові варто приділяти перевірці достовірності тих чи інших новин. Не потрібно вірити пліткам.

Діва

У Дів на початку і в середині року буде багато побутових проблем, вирішення яких не варто відкладати на потім. Якщо їх збирати, то вони почнуть негативно позначатися на відносинах з родичами і другою половинкою. Найcтpaшніший ворог в любові для Дів – байдужість. Не варто пускати все на самоплив.

Якщо давно хочеться завершити токсичні відносини, то не потрібно чекати. Якщо хочеться знайти любов, немає сенсу сидіти склавши руки і боятися, що нічого не вийде. Публічним особистостям цього Знака краще не звертати увагу на чутки.

Терези

Багато негараздів в любовній сфері зможуть зважитися самі собою, тому що майже весь рік зірки і планети будуть перебувати в гарному становищі. Тільки в кінці весни Терезів чекають перешкоди і труднощі, з якими допоможе впоратися їх доброта і оптимізм. Варто поменше спілкуватися з ревнивими Знаками Зодіаку і людьми, які думають тільки про себе. Позитивно на любовній удачі буде відображатися шопінг.

Скорпіон

Скорпіонам частіше варто спілкуватися з відповідальними і надійними Знаками Зодіаку. З ними ж варто створювати нові відносини і дружбу. Зблизитися з родичами і коханою людиною представникам цього Знака допоможуть домашні клопоти – можна разом займатися прибиранням, ремонтом.

Якщо відчується дефіцит уваги з боку протилежної статі, то причини варто шукати в собі. Можливо, що в 2020 році Скорпіони стануть трохи більше нервовими, тому потрібно набиратися сил і терпіння, більше відпочивати.

Стрілець

Початок року – час непередбачуваних і не завжди очікуваних змін. Причиною цих проблем в любовній сфері будуть оточуючі люди. Потрібно уникати негативних особистостей, але для цього їх спочатку потрібно визначити. У цьому Стрільцям допоможуть ознаки позитивної і негативної енергетики людини.

Стрільці стануть більш харизматичними і привабливими для протилежної статі, тому їм посміхнеться удача в любові. Самотні представники знаку зможуть знайти другу половинку, а ті, хто вже в стосунках, зможуть насолодитися теплом коханої людини.

Козеріг

Цей рік прекрасно підходить для швидкоплинних і короткочасних рoманів, інтpижок, фліpту. Якщо захочеться чогось більшого, то краще заздалегідь перевіряти сумісність в шлюбі, адже на самому початку відносин часом не видно нестикування характерів. Любов, шлюб, сім’я і друзі – все це набуде особливої важливості в 2020 році. Фокусуватися на роботі краще тільки взимку, в кінці літа і на початку осені.

Читайте також: Якщо у вас стосунки з одним з цих знаків, то на 90% – вони на все життя: 4 найвірніші знаки Зодіаку, які ніколи не зрадять

Водолій

Водоліям в любові знадобиться більше сил, удачі і віри в себе. Ефективні способи зміцнення здоров’я допоможуть представникам цього Знака серйозно досягти успіху в любові і в справах, а також прекрасно поєднати дві ці сфери без втрати фортуни.

У 2020 році можна наздогнати двох зайців, але доведеться вибудувати перед собою чіткі плани і поставити ясні цілі на майбутнє. Корисно разом з коханою людиною подорожувати, займатися домашніми справами, роботою.

Риби

Зірки і планети хочуть, щоб в 2020 році представники цього Знака кардинально змінили своє життя, причому в кращу сторону. Дуже велику роль у цьому відіграватиме сфера любові. Рибам варто проводити більше часу з коханою людиною, з родичами. Одиноким людям цього Знака потрібно більше ходити на побачення і шукати супутника життя. Це ідеальний час для створення шлюбу, сім’ї, тривалих відносин.

facebook