fbpx

Гороскоп кохання на 22 травня для всіх знаків Зодіаку

Овен
Якщо партнер відмовив вам за своїми причинами, то не намагайтеся змінювати його рішення. Нічого не спрацює, а відносини зіпсуються.

Телець
Послухайте рекомендації зірок і піднімайтеся вище і разом з партнером, і на нього. Домінування проявить вас найкращим чином.

Близнюки
В цей день партнеру захочеться особливого, незвичайного зближення. Вам варто прислухатися і дати йому те, що він так сильно хоче.

Рак
Сьогодні вам буде дуже сумно, навіть якщо в ліжку все буде чудовим.

Лев
Ваші любовні ігри будуть відбирати у вас занадто багато енергії, тому варто приготувати якісь закуски і поставити недалеко від ліжка. Джерело

Діва
Сьогодні ви будете дуже легковажні. У вашій голові сцени відразу з десятком потенційних партнерів. Але ввечері вам світить опинитися поруч з одним.

Терези
Ви з партнером будете хотіти абсолютно різних речей. Або спочатку прийдіть до компромісного варіанту, або навіть не починайте ці ігри.

Скорпіон
Не намагайтеся домогтися від партнера чогось особливого. А то він ще подумає, що він вам потрібен виключно для ввласних утіх.

Читайте також: Людям під цим знаком Зодіаку не можна позичати гроші. І ось чому

Стрілець
Сьогодні Стрільцям для більшої привабливості рекомендується всюди використовувати геометричні візерунки і абстракцію: шарфи, краватки, ковдри, навіть пози.

Козеріг
Ви сьогодні будете другом, а не об’єктом бажання. Можете нічого не чекати. А якщо почнете випрошувати, тільки покажете себе з поганої сторони.

Водолій
Водоліям сьогодні підійдуть всі пози, в яких ви перебуваєте спиною до партнера – це пов’язано з особливим розташуванням Юпітера, що впливає на м’язи і хребет.

Риби
Поки ви мрієте про прекрасного принца, багато ваших знайомих будують плани, як затягнути вас у свою постіль. Вибір за вами, принци зазвичай запізнюються.

Позначки:
facebook