fbpx
Гороскоп

Гороскоп кохання на 23 грудня: Овни-доля вирішить все за вас, Риби-отримають правильні уроки з тих випробувань, які поставить перед вами життя

Овен

Сьогодні на вас чекає серія доленосних зустрічей, які можуть кардинально змінити ваше особисте життя, а можуть і не торкнутися його жодним чином. Найважливіше для вас – це не пропустити їх та адекватно на них зреагувати, а решта доля вирішить за вас.

Телець

Сьогодні фінанси Тельців можуть заспівати такі несамовиті романси, що їхні відгуки будуть відчуватися у будь-якій розмові, яка вам спаде на думку завести із рідними. Може, чим даремно базікати, подумаєте, як вирішити проблему з грошима? До речі, шанс придумати щось варте у вас є, причому непоганий.

Близнюки

Близнюкам сьогодні можуть обережно натякнути, що у них з’явилися справжні роги, великі та гіллясті. Не вірте – вам заздрять. Не у кожного коханий такий гарний, щоб цікавити інших, а якщо вам таке кажуть, значить, ваша половинка – гарна. Це привід гордості.

Рак

Сьогодні чудовий день для самоаналізу. Вам належить зрозуміти, що у вас не так і що саме не подобається вашій половинці або заважає вам бути з людиною, яка вам сподобалася. Чим глибше ви копнете, тим більш точну відповідь знайдете. Тільки постарайтеся, щоб самокопання не перетворилося на самозакопування.

Лев

Ви поділитеся з вашою коханою людиною шаленою ідеєю, яка чомусь дуже надихне і змусить почати інтенсивно думати в бік її реалізації. Головне, щоб ви самі не тупили в процесі її розробки та реалізації, бо це може розчарувати вашу половинку.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно впоратися з тим завданням, яке ви йому доручили, тому він приверне до його вирішення світлі голови збоку. Якщо ви принципово не хочете, щоб чужі люди були присвячені вашим проблемам, це варто обговорити прямо зараз.

Терези

Яким би великим було місто, в якому ви живете, це все одно не виключає можливості випадкової небажаної зустрічі, особливо в цей день. Тому якщо у вас більше, ніж одна улюблена людина на даний момент, краще в її суспільстві на вулицю не виходити, щоб уникнути зустрічі з другим.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині будуть спадати на думку дуже оригінальні ідеї. Настільки оригінальні часом, що ви не знатимете, як вчинити з ними, бо втілювати їх у життя категорично не можна, а не втілювати – образою для вашої половинки.

Стрілець

У Стрільців сьогодні буде настільки грайливий настрій, що їм не важко познайомитися з людиною, яка їм сподобалася. Зірки припускають, що найпростіше в цей день вам буде його зустріти у метро чи кінотеатрі, на вечірньому кіносеансі. Причому він підійде до вас сам, відчувши вашу ауру.

Козеріг

Козерогам можуть запропонувати дуже захоплюючу програму на вечір – доведеться вибирати між розвагою та необхідністю виконати обіцянку провести вечір із сім’єю. Якщо переможе почуття обов’язку – не робіть невдоволене обличчя. Насправді – ви нічого не втратите. Ваші друзі проведуть час не так вже й весело.

Водолій

Сьогодні виявиться, що ваш головний претендент на те, щоб посісти місце вашої половинки, не зовсім підходить для цього гордого статусу. Або навіть зовсім не підходить. Тому не варто і намагатися продовжувати ці відносини, якщо у вас немає жодної впевненості в тому, що в них є якийсь сенс.

Риби

Сьогодні вам варто згадати про те, що проблеми – це завуальовані можливості. Так що все неприємне, що в цей день відбудеться між вами та вашою половинкою, піде лише на благо вашим стосункам. Головне – отримати правильні уроки з тих випробувань, які поставить перед вами життя.

You cannot copy content of this page