Гороскоп кохання на 3 грудня для всіх знаків: Близнюкам кохана людина підготує подарунок, Стрільцям робити серйозні висновки на порожньому місці

ОВЕН (21.03 – 20.04)

Сприятливий день для сумісних танців. Причому навіть не обов’язково повільні та романтичні. Енергійний рок-н-рол або полька теж підуть вам на користь. Головне і найскладніше – знайти музику, час і місце, а інше докладеться без труднощів.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

У цей день Вашій коханій людині доведеться лікувати Вас еліксиром кохання та пігулками жартів. Швидше за все, подібні дії досить швидко та ефективно Вам допоможуть, а якщо ні, доведеться застосувати крайню міру – лікування самотністю.

БЛИЗНЮКИ (22.05 – 22.06)

Сьогодні Ваша кохана людина підготує Вам подарунок. Можливо, це не буде приємна дрібниця в красивій упаковці або давно обіцяна грандіозна покупка, однак у будь-якому разі Ви будете дуже раді тому, що цей Ваш день висвітлило появу чогось нового та світлого, зробленого від серця.

РАК (23.06 – 23.07)

Сьогодні Ваше щастя може зустрітись Вам у громадському транспорті, попередньо віддавивши Вам нижню кінцівку або заїхавши сумкою по верхній. Втім, якими тільки способами люди не знайомляться. Чим цей гірший за інших? Хіба що, крім цінного знайомства, у Вас залишиться непотрібний синець.

ЛЕВ (24.07 – 23.08)

Сьогодні вдалий день для того, щоб зажуритися. Вона буде ще світлішою, якщо розділити її з коханою людиною, яка просто потримає за руку і зрозуміє. Посумуйте разом або помрійте про чудове спільне майбутнє.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Сьогодні Вашій коханій людині буде досить важко повірити у Вашу правоту, тому вона буде все перевіряти ще раз після Вас по тисячі разів, якщо не більше. Намагайтеся не перейматися з цього приводу. Зрештою, кожна людина має право на сумнів та недовіру.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Сьогодні варто прикинути в умі, чи стільки Ви тепла віддаєте Вашій коханій людині, скільки від неї отримуєте. Чи чесні Ви в бухгалтерії кохання і чи не час урочисто вручити Вашій половинці нестачу? Тільки не всю відразу, а поступово, непомітно збільшуючи дозу.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Сьогодні Вашій коханій людині буде непросто впоратися з собою і вирішити, чого йому не вистачає в цьому житті для повного та абсолютного щастя. Можливо, результатом подібних роздумів стане досить серйозне не дорозуміння із Вами, проте його потрібно просто пережити, не зациклюючись.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Сьогодні дуже важливо відслідковувати невербальну реакцію Вашої коханої людини на Ваші слова. Говорити він може все, що завгодно, але його мова не повною мірою відображатиме його внутрішній світ. Тому доведеться бути дуже уважним і робити серйозні висновки на порожньому місці.

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Постарайтеся звільнити Вашу кохану людину від будь-яких зобов’язань. Йому, звичайно, буде нелегко від них відмовитися, бо виконувати їх він вважає своїм обов’язком, проте без них йому в цей день буде набагато простіше, ніж із ними.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

Як Ви звертаєтесь до Вашої коханої людини? 2-3 ніжні слова – і це все, напевно. Адже від імені Вашої половинки можна придумати так багато лагідних слів! Сьогодні найбільш вдалий день для подібних експериментів. Спробуйте!

РИБИ (20.02 – 20.03)

Що б не радили ваші друзі щодо Ваших непорозумінь з половинками, дійте так, як вважаєте за потрібне Ви самі. Не варто покладатися на чужий досвід, він не допоможе. Ні в якому разі.